May 02 2024 16:04:31
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 1
LesniHU

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
IL2 - FPS, zajimave zjisteni
312_HeRa
Jp- napsal:
Jirka napsal:
CR_PETRAS napsal:
chceš nás jako nasrat jo ??? Šklebící se

Včera FPS 20 na WoE Naštvaný



Tak na WOE řikáš ?


A už jsi zaplatil ? Mrknutí

Šklebící seŠklebící seŠklebící se

Mimochodem, předevčírem jsem tam zaskočil.

Na mapě tma jak v prdeli. Standartně to lagovalo jako prase. ( To je divný proč mě to laguje jenom tam ? ). Co chvíly nápisy typu "pošlete prachy" a nebo "lítáte jen díky těm , co už poslali!. Pak jsem se třikrát narodil uvnitř jiného objektu i když jsem zkoušel různá letiště - byl vydeathkickován a vysral jsem se na to. Šklebící seŠklebící seŠklebící se Zlatý AHčka Úsměv


Chca nechca musim s vogonem souhlasit WoE je na ping a lagování strašně strašný.

Jo dobře nastavený AA a AF pomáhá občas, ale je třeba dělat kompromis neb na některym nastavení ho vyhlazuje i doty na to pozor. Smutný


Zkuste to napsat treba na forum WOE.....tam je to k necemu....tady jste si akorat hezky podrbali ....

A AH ma hosting vime jaky Vyděšený

Navic to pry delaji jen velke mapy ....

S!

To Vogon: ty jako byvaly mluvci CW by si to mohl zkusit resit systemoveji nez tady, co ? Mrknutí
 
312raf.com
rudidlo
clone9cz napsal:
co jsem zjistil ?

pri prepnuti 2aa-0af na 4aa-2af se zvysilo prumerne FPS pri prehravani TheBlackDeath.ntrk ze 45 na 51


Zkoušel jsem nějaká podobná měření prostřednictvím integrovaného měřáku v ILovi na svém stroji. Neměnil jsem AA, ale pouze AF. Nevím jak nVidia, ale ATI AF0 neumožňuje. Buď Application Preference nebo nějakou hodnotu. Pak už záleží jen na tom, zda máš AF zapnuto v conf.ini, což máš.

Z měření, která jsem provedl jsem zjistil, že AF Application Preference=AF 16, tedy maximální hodnota, kterou ovladače umožňují. Při AF=2 došlo k nárůstu výkonu a při AF=16 jsem naměřil téměř totožné hodnoty jako při AF=Application preference.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
1stCL_Fajlow
Na mojí ATI X 1900GT mám AA:4x AF:4x a vidím doty celkem v cajku.
 
3IAP_David
rudidlo napsal:
clone9cz napsal:
co jsem zjistil ?

pri prepnuti 2aa-0af na 4aa-2af se zvysilo prumerne FPS pri prehravani TheBlackDeath.ntrk ze 45 na 51


Zkoušel jsem nějaká podobná měření prostřednictvím integrovaného měřáku v ILovi na svém stroji. Neměnil jsem AA, ale pouze AF. Nevím jak nVidia, ale ATI AF0 neumožňuje. Buď Application Preference nebo nějakou hodnotu. Pak už záleží jen na tom, zda máš AF zapnuto v conf.ini, což máš.

Z měření, která jsem provedl jsem zjistil, že AF Application Preference=AF 16, tedy maximální hodnota, kterou ovladače umožňují. Při AF=2 došlo k nárůstu výkonu a při AF=16 jsem naměřil téměř totožné hodnoty jako při AF=Application preference.


Pozor v této fázi jsem byl taky a zjistil jsem pomocí Blackdeath ,že mohu bez problému svištět 6aa 16af ,při fps někde kolem 30 ... ale nastav si počasí na Hazy a tam je hroznej propad fps když letíš u mraků a další brazda byli větší města já sem měl i 4 fps ,když jsem koukal na město . Ale Black Death měl nejnižší fps 11 asi 1s v okamžiku jak tam bouchne ten FW ...jinak jel "hratelně" .... můj hw : P4 3,3ghz 1024MB Ati X800xl
 
Jirka
312_HeRa napsal:
Jp- napsal:
Jirka napsal:
CR_PETRAS napsal:
chceš nás jako nasrat jo ??? Šklebící se

Včera FPS 20 na WoE Naštvaný



Tak na WOE řikáš ?


A už jsi zaplatil ? Mrknutí

Šklebící seŠklebící seŠklebící se

Mimochodem, předevčírem jsem tam zaskočil.

Na mapě tma jak v prdeli. Standartně to lagovalo jako prase. ( To je divný proč mě to laguje jenom tam ? ). Co chvíly nápisy typu "pošlete prachy" a nebo "lítáte jen díky těm , co už poslali!. Pak jsem se třikrát narodil uvnitř jiného objektu i když jsem zkoušel různá letiště - byl vydeathkickován a vysral jsem se na to. Šklebící seŠklebící seŠklebící se Zlatý AHčka Úsměv


Chca nechca musim s vogonem souhlasit WoE je na ping a lagování strašně strašný.

Jo dobře nastavený AA a AF pomáhá občas, ale je třeba dělat kompromis neb na některym nastavení ho vyhlazuje i doty na to pozor. Smutný


Zkuste to napsat treba na forum WOE.....tam je to k necemu....tady jste si akorat hezky podrbali ....

A AH ma hosting vime jaky Vyděšený

Navic to pry delaji jen velke mapy ....

S!

To Vogon: ty jako byvaly mluvci CW by si to mohl zkusit resit systemoveji nez tady, co ? Mrknutí


Jakožto autor všech CW ti zcela systémově řikám - dělejte si to jak chcete. Mě je to úplně jedno Šklebící se
 
Hoper
rudidlo napsal:
Hoper se nudí nebo má pocit, že v databázi je moc volného místa?

sem se na tu citaci docela rozepsal :(
nevím kam se to podělo :((
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Hoper
bylo to něco ve smyslu kolik že map se lítá na hnusný počasí a jak často se bojuje přímo nad Leningradem nebo Berlínem
takže raději lepší zobrazení a vyhýbání se exponovaným místům a počasím ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
WT_Horrido
Jeste pro srovnani GeForce:

Nekomprimovane textury http://www.wtiger...o_comp.jpg

S3TC http://www.wtiger...a/s3tc.jpg
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
rudidlo
WT_Horrido napsal:
Jeste pro srovnani GeForce:

Nekomprimovane textury http://www.wtiger...o_comp.jpg

S3TC http://www.wtiger...a/s3tc.jpg
Koukám na ty screeny a nechápu, kde se ztrácí ta kvalita vlivem použití S3TC komprese.
Upravil/a rudidlo dne 29-06-2007 08:15
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
WT_Horrido
Mozna trosku pri pohledu z vetsi vysky. Se mi zdalo ze cesticky a policka nejsou tak ostra. Kdyz se zapne S3TC zapne se povinne i nejaka optimalizace ci filtrovani textur a to muze byt ono. Nicmene na statickem obrazku to videt neni a je to spise okrajova zalezitost (ve smyslu okraje vyhledu).

100% to neni pri beznem letani videt. Coz je asi spravne, smysl S3TC komprese je zachovat vizualne detailni textury...
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,802,384 návštěv