May 19 2024 12:07:49
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Talon - kolik za nej?
Gimp
Uznavam ze 2800 je premrstena cena. Podlehl jsem vasemu tlaku a snizuji na [b]rovne 2000[/b] o kterych ale rozhodne nehodlam smlouvat. Nejsem ve financni tisni, jen jsem chtel nekomu z vasich rad udelat radost :yes:, a vy tady na me zkousite akorat fakace...
 
Kaspery
Muzu se jen zeptat nejakeho veterana pamatujiciho tento joy, proc by nekdo tu paku koupil za tak hrisne penize? Je snad lepsi nez treba Cybork Evo?
 
Hoper
byl bytelně dělanej - vydrží o dost více než běžné joye

ač měl Talon spoustu tlačítek, programovalo se to ne jednu stranu jednoduše, na druhou to neumožňovalo fuknce, makra atd.
(byl propojenej do PC přes gameport a klávesnici)
poměrně pohodlně se držel a ani já neměl problém obsáhnout všechna tlačítka

ale tohle řekne něco jen člověku, který ho měl a už nemá
a chtěl by ho zas Úsměv
 
rudidlo
Gimp napsal:
Uznavam ze 2800 je premrstena cena. Podlehl jsem vasemu tlaku a snizuji na [b]rovne 2000[/b] o kterych ale rozhodne nehodlam smlouvat. Nejsem ve financni tisni, jen jsem chtel nekomu z vasich rad udelat radost :yes:, a vy tady na me zkousite akorat fakace...
Kefalín, a čo vy si predstavujete pod takým pojmom "fakace" ? Úsměv
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Drevokocur
já nevím co tu furt drdlíte o pochybnosti gameportu ??? Mám druhou klasickou leteckou páku nějakej gameportový QuickShot (2 osy, plyn, 4 tlačítka) a funguje pod WinXP uplně parádně a IL2 s tím běží taktéž zcela bez problémů.
 
http://traumazero.euweb.cz/fotogalerie/
Gimp
Tohle si predstavuju pod pojmem fakace: :sm12: - delalo to tady vic lidi... Ne ze by me to sralo ale pochybuju o tom ze nekdy Talona vyzkouseli ... Tak at laskave drzi tlamu... Je to sprosty rh
 
TCRaven
Před třema rokama jsem prodal zcela netknutej Eagle, což byl nejvyšší model joye od Suncomu, za 700,- a byl jsem rád...
Nemám ve zvyku někomu kazit kšefty, ale tohle mi přijde úplně mimo realitu.
 
http://airspace.cz
WT_Slava
Gimp napsal:
Uznavam ze 2800 je premrstena cena. Podlehl jsem vasemu tlaku a snizuji na [b]rovne 2000[/b] o kterych ale rozhodne nehodlam smlouvat. Nejsem ve financni tisni, jen jsem chtel nekomu z vasich rad udelat radost :yes:, a vy tady na me zkousite akorat fakace...


Možná se najde nějaký sběratel který ho za ty dva litry koupí. Jinak asi těžko někdo. Ale pokus je to hezkej. kdybych to viděl dřív, mohl jsem zkusit prodat Škodu 120GLS aspoň za 50 tisíc když nová stála 70Šklebící se
 
WT_Horrido
Na Ebay se nedavno tenhle joy vydrazil za 20 dolaru. Momentalne je v nabidce kus za 10 dolaru. 2000 korun ceskych za joy u ktereho se musi bud oblizovat prisavky nebo pouzit sroubu, protoze jeho konstrukteri chybeli ve skole kdyz se probiraly sily na pace je dobry for.

Navrhuji holandskou drazbu, tech 500 by za to mohl nejaky fanda F-15 dat.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Gimp
WT_Horrido napsal:
Na Ebay se nedavno tenhle joy vydrazil za 20 dolaru. Momentalne je v nabidce kus za 10 dolaru. 2000 korun ceskych za joy u ktereho se musi bud oblizovat prisavky nebo pouzit sroubu, protoze jeho konstrukteri chybeli ve skole kdyz se probiraly sily na pace je dobry for.

Navrhuji holandskou drazbu, tech 500 by za to mohl nejaky fanda F-15 dat.

Jezis a ja myslel ze ten joystick prodavam ja :sm20: Ne to fakt nebudu komentovat. Ty tvoje informace maji hodnotu tech jedna pani povidala. Kdybys aspon hodil url abych se nemusel rozcilovat...;; K predchozimu pripsevku... Ja myslim ze pokud by jsi ted prodaval Skodu 120 ktera byla 25 let garazovana a udrzovana v miste se stalou nizkou vlhkosti a mela najeto do 1000 km - napriklad nejakym muzeu, tak by jsi za ni dostal jeste vic jak 70 tisic...
Upravil/a Gimp dne 11-11-2005 15:59
 
MK_KaiN
Tak já bych taky něco prodal

Měl bych tu jeden model:Flight2000 F-16,jářku dám ho jen za LITR!!!neb potrebuje celkovou rekonstrukci:sm6::sm14:Mrknutíosa x a y nefungují,nic coby zkušený restaurátor nezvládl:sm18:
Upravil/a MK_KaiN dne 11-11-2005 16:11
 
WT_Slava
Gimp napsal:

Ja myslim ze pokud by jsi ted prodaval Skodu 120 ktera byla 25 let garazovana a udrzovana v miste se stalou nizkou vlhkosti a mela najeto do 1000 km - napriklad nejakym muzeu, tak by jsi za ni dostal jeste vic jak 70 tisic...


No a to je možná důvod toho proč ses tu dočkal "fakace". Ty se totiž snažíš Talona prodat nikoli muzeu ale lidem kteří joy užívají. A za dva litry se dá koupit joy (Thrustmaster, Saitek) s uživatelskou podporou, zárukou a servisem.
 
Gimp
WT_Slava napsal:
Gimp napsal:

Ja myslim ze pokud by jsi ted prodaval Skodu 120 ktera byla 25 let garazovana a udrzovana v miste se stalou nizkou vlhkosti a mela najeto do 1000 km - napriklad nejakym muzeu, tak by jsi za ni dostal jeste vic jak 70 tisic...


No a to je možná důvod toho proč ses tu dočkal "fakace". Ty se totiž snažíš Talona prodat nikoli muzeu ale lidem kteří joy užívají. A za dva litry se dá koupit joy (Thrustmaster, Saitek) s uživatelskou podporou, zárukou a servisem.

:lol::lol::lol: :sm21: ja fakt nevim co bych dodal. Mne je prece jedno kdo to koupi! Jestli muzeum nebo nekdo kdo s nim bude litat. Ja prodavam joy v perfektnim stavu. A ocekval jsem ze o nej bude zajem jako o unikat v unikatnim stavu... Pokud k tomu pristupuju takhle tak proc si kupovat fotak Leica kterymu je 20 let a stoji 100k a umi tak akorat fotit kdyz na novej SONY stoji 10k a umi i natacet video a fotky si snadno pretahnu do kompu... Nebo Jaguar E-Type - novej mercedes stoji prece pulku toho a ani tolik nezere... A mam na nej servis... :sm19:

PS - pokud mas nejaky zpravy o muzeu hernich ovladacu nebo o foru sberatelu joysticku tak mi napis, inzerat podam i tam...
Upravil/a Gimp dne 11-11-2005 16:47
 
GC3_Messik
Mno jestli si myslíš, že u pc komponent a u periférií je čím starší tím hodnotnější .... může to být supr joy na tu dobu ovšem. I teď to může být supr joy ale ne za 2,8 klackuMrknutí Prodám GF2 Ultru v roce 2000 stála majland. Níž než 8 klacků nejdu Mrknutí Něco podobného jsi napsal..

:Jiricek::Jiricek:
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
Gimp
3IAP_Messik napsal:
Mno jestli si myslíš, že u pc komponent a u periférií je čím starší tím hodnotnější .... může to být supr joy na tu dobu ovšem. I teď to může být supr joy ale ne za 2,8 klackuMrknutí Prodám GF2 Ultru v roce 2000 stála majland. Níž než 8 klacků nejdu Mrknutí Něco podobného jsi napsal..

:Jiricek::Jiricek:

Ty se na to divas trochu spatne. Kdybys dal takovy inzerat tak by asi nekdo rekl ze ji ma doma a proda ji za mnohem min. Pokud vim tak tady ale nikdo nenapsal ze by Talona prodal. Nekdo tady psal ze bych za nej mohl dostat 500 - znamena to ze ho chtel koupit? To ja nevim... A je mi to jedno... A co se tyce Saiteku X52? Pokud chcete litat s joyem ktery vypada jako knipl od Enterprise nebo x-fighteru tak prosim, ja nabizim vernou kopii kniplu za F-15
 
Drevokocur
je to fakt, prostě když už nic tak Talon vypadá jako letecká páka, kde se někdo (McDonnell Douglas Corp.) zabýval pojmem ergonomie, o tom žádná, ať má X52 displejů kolik chce a Cyborg Evo třeba tři náklopné hlavy...
 
http://traumazero.euweb.cz/fotogalerie/
WT_JIGR
To Gimp.
Když to teda nemůžeš pochopit,jak se tu k Tobě lidi chovaj,já Ti pomůžu pochopit.
Kluci,co lítaj tento sim už mají něco za sebou a Tvůj inzerát s "nehoráznou" sumou (za tento,byť svýho času perfektní klacek) je zvedl ze židlí.Co je na tom k nepochopení???Mrknutí
Každej z nás už měl v rukách nejeden klacek a pár jich taky zlikvidoval,a ať je Talon výbornej na svou dobu,dnes ho za tyto peníze koupí jen blázen.
Zbývá Ti jediné.Buď se obrať jinam nebo si ho někdo z nostalgije koupí třeba do zásoby ale ne za tuto cenu.Suma už tu padla,roger?
Jestli se Ti podaří ho prodat za ty peníze,cos navrhnul,dej mi vědět a já sežeru posr...nou metluMrknutí.
 
rudidlo
Gimp napsal:
Tohle si predstavuju pod pojmem fakace: :sm12: - delalo to tady vic lidi... Ne ze by me to sralo ale pochybuju o tom ze nekdy Talona vyzkouseli ... Tak at laskave drzi tlamu... Je to sprosty rh

Jestli dobře vidím, ten smajlík vkládal jen paja_cz. Ne že by mě to překvapilo, ale pochybuju že když tento smajlík vkládal tak předpokládal že bude pochopen tak, jak jsi ho pochopil Ty...Tak laskavě drž svá písmenka na uzdě...ať se to tu nezvrhne v něco škaredýho.Mrknutí
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
clone9cz
pokud pro Gimpa ma cenu 2000 (2800), tak s tim nic nezmuzeme, prece to neni o tom, ze chtel nekoho osidit:embarrassed:

IMHO: vzhledem k poctu prispevku a datu registrace nemohl ani tusit na jak tenky led vstupuje

 
http://www.wwii-illusion.net
CW_boZZda
Já bych to neřešil. Pokud o Talona má někdo zájem, tak ať vyhandluje nějakou cenu s nabízejícím a je to. Tady jsou prostě lidi, kteří takovou cenu nehodlají zaplatit, respektive nehodlali by zaplatit. Jenom kafráte o ceně joye, který ani nechete! Nechte toho!
Nechceš Talona? Fajn, kup si X-52, CH, Cougar+uber,... :embarrassed:
 
http://www.czechwings.com/
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-05-2024 10:25
Akutní máte někdo fotku Spitfiru 313.SQN s invazními pruhy? A mohl bych ji vidět? Nemám jedinou ...

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

34,907,990 návštěv