April 27 2024 09:37:27
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Asfaltoví Holubi - DISKUSE
 Vytisknout diskuzi
Norsko 1942
Tajpan
Skvelá mapa, skvelý námet, konečne niečo zaujímavé.Nádherné spestrenie DFmáp. Salute!
No má to ale jednu chybičku krásy. Bolo by vynikajúce, ak by sa ku každému letisku/vzletová dráha pridala ešte jedna letisková dráha na pristávanie. A pre istotu aj patrične osvetlená. Určite nie každému sa bude páčiť planeset "bombre verzus stíhačky", ale ked sa odhodlá letieť, nech má možnosť aj pristáť. Lebo tie zrážky pristávajúcich a vzietavajúcich bombarderov , môžu vela ludí odradiť.
S!
 
1stCL_Fucida
No..byl jsem tam..zkoušel jsem Ju 88 a Ju 87. Možná by bylo lepší, kdyby Britové startovali alespoň trochu dál od svých lodí a aspoň trochu se tak báli umřít zavěšeni přímo za bombardérem. Ale dal jsem si se Stukou loď a dva Hurricany v jednom letu Úsměv.
Možná by na mapě byla zajímavé i extrémně špatné počasí, nebo noc. Něco, co by dalo bombardérům alespoň mizivou šanci na přežití..nebo alespoň nízká hustá oblačnost..
Upravil/a 1stCL_Fucida dne 29-03-2007 01:01
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Rufu
Hm jestli mluvíte o mapě na AH tak pokud je vyrovnaný počet na obou stranách tak jsou lodě potopeny za cca 20 min,navíc Ju 88 jsou dost rychlý a 1 Hurrikem téměř nesestřelitelní pokud je vyloženě nepřekvapíte .Takže Fučidio sedni si příště do Hurrika a zkus po 3sekundovim útoku z 250 metrů nehořet.
 
CR_PETRAS
No...byl jsem tam taky....a spolu s Cábou jsme ve dvou Ju-88 pěkně britum zatopili.Já potopil letadlovku,Cába jinou loďičku a cestou domu jsem ještě sestřelil jednoho otravného Hurriho a Cába přesnou střelbou palubních střelců dalšího zaplašil.Pěkně jsme si ten nálet užili !!!

Ale je pravda,že s plnou náloží bomb je ten start na jedné dráze masakr.Někdo pojíždí,někdo to odmázne rovnou a někdo až po otočce.Pak je z toho většinou pěknej plamínek Mrknutí

Ale jinak dobrý !! Konvoje jsou good.
 
http://avionika.webpark.cz
313_OTU_oblak
Ju88 vs Hurri Mk.I??

tak to potěš koště, to ho bude honit půl mapy......Šklebící se
 
AH_Enty
Počasí a doba se změní, přibude jedna širší přistávací plocha pro modrý (zamezení srážek).
Lítaj tam Hurri IIb.
 
1stCL_Fucida
Rufu napsal:
Hm jestli mluvíte o mapě na AH tak pokud je vyrovnaný počet na obou stranách tak jsou lodě potopeny za cca 20 min,navíc Ju 88 jsou dost rychlý a 1 Hurrikem téměř nesestřelitelní pokud je vyloženě nepřekvapíte .Takže Fučidio sedni si příště do Hurrika a zkus po 3sekundovim útoku z 250 metrů nehořet.


Ok, budeš mi dělt cíl?
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Hiltos
Mno, cerveny maji problem s hurrikem dohonit i Heinkela, natoz Junkerse :-)
 
313_OTU_oblak
nojo....Ju88 je střemhlavák, heinkel by se rozlomil vejpůl Úsměv))
 
Rufu
1stCL_Fucida napsal:


Ok, budeš mi dělt cíl?

Budu
 
1stCL_Fucida
Rufu napsal:
1stCL_Fucida napsal:


Ok, budeš mi dělt cíl?

Budu


ok, kdy a kde? Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
ivanivanovic
Tuto mapu som zazil Zamračený a musim povedat ze nasledovala hromadny exodus pilotov. Nic proti ,ale clovek ktory lieta len stihacov za modru stranu si vela srandy neuzije.

Mapa nema vyznam ani na cooperovanie stihaci + cover bombrov.
Pride mi dost jednostranna.
Nema vyznam sa snazit presadit tam aspon emila Úsměv proste tu mapu budem ignorovat pokial nebudem mat chut na bombra.

Nemam mapy na AHckach neja preskumane ,ale neviem o mape kde by boli len stihacky chybal by akykolvek naznak bombardera!
 
3BAP_Cassius Chaerea
Čoveče onehdá sem na AH sedlal bombardér P-11, už ani nevím proč z toho množství bombrů P-11, P-11 a P-11 sem si zrovna vybral P-11. Je fakt na téhle mapě byly rudí stíhači ochuzeni, protože tam byly jen bombry P-11Vyděšený.
 
AH_Enty
ivanivanovic napsal:
Tuto mapu som zazil Zamračený a musim povedat ze nasledovala hromadny exodus pilotov. Nic proti ,ale clovek ktory lieta len stihacov za modru stranu si vela srandy neuzije.

Mapa nema vyznam ani na cooperovanie stihaci + cover bombrov.
Pride mi dost jednostranna.
Nema vyznam sa snazit presadit tam aspon emila Úsměv proste tu mapu budem ignorovat pokial nebudem mat chut na bombra.

Nemam mapy na AHckach neja preskumane ,ale neviem o mape kde by boli len stihacky chybal by akykolvek naznak bombardera!


To jednoduchý řešení, občas holt sedneš do bombru jako ostatní, no. A nebo to zkusíš v Huuriku.
Včera se žádný exodus nekonal a modří bombardovali jak diví.
Neboj, zhorší se tam počasí, denní doba se taky změní (nevím jestli ráno, nebo podvečer :-))) ) , takže přežiješ i v bombru a i nějakýho hurrika si připíšeš. Vyděšený

Na konvoje do Ruska prostě stíhači neútočili. Klap.
 
Lucka
Rufu napsal:
1stCL_Fucida napsal:


Ok, budeš mi dělat cíl?

Budu

Hlásím se jako střelec do Ju-88 Úsměv
 
MK_Paja
AH_Enty napsal:
Neboj, zhorší se tam počasí, denní doba se taky změní ...


Super nápad, exodus nebyl, nebo jen minimální, tak ho posílíme.
 
1stCL_Fucida
AH_Enty napsal:
Na konvoje do Ruska prostě stíhači neútočili. Klap.


Mám dotaz - a junkersy útočily na nějaké konvoje, které byly kryté stíhači? Ve Stahlovi jsem tedy nic takového nečetl.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_Fucida
Lucka napsal:
Rufu napsal:
1stCL_Fucida napsal:


Ok, budeš mi dělat cíl?

Budu

Hlásím se jako střelec do Ju-88 Úsměv


No..nemyslím, že by to bylo nutné, pochybuji, že si na mě střelec vypálí Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
BP_Tyrl
U nás jsme podobnou mapu měli. Ale bylo to ze začátku, kdy jsme si museli každýho stíhacího hejhulu šolíchat, takže nakonec byla stažena. Myslím si, že to byla škoda, protože to je ten správný letecký adrenalin a každý může ukázat, jestli je pilot srdcař, nebo ukňouranej honič sestřelů. A pokud máte v nabídce pouze Hurrika MkI. Tak je vyloženě zbytečné výrazně měnit počasí, protože na jednoho bombra je průměrná spotřeba tří Hurriků. Co bych jako osoba nezasvěcená udělal je : Snížit flak, na IQ domobrany, kadenci tak na 25. Spíš aby zlobil než škodil. Nákladních lodí nandal tolik, aby se na každého dostalo. Denní dobu bych nastavil tak, aby slunce svítilo bombardérům do zad při útoku a do očí při návratu. Tak nebudou při útoku vidět a při návratu se budou moci schovat. Jakékoli mlhy a oblaky zbytečně komplikují jak výškové bombardování, tak nalezení cílů při torpédování.
S přáním, ať vám dlouho vydrží na serveru váš BP_Tyrl
Sory za nemístné radění.Mrknutí
 
Tajpan
1stCL_Fucida napsal:
AH_Enty napsal:
Na konvoje do Ruska prostě stíhači neútočili. Klap.


Mám dotaz - a junkersy útočily na nějaké konvoje, které byly kryté stíhači? Ve Stahlovi jsem tedy nic takového nečetl.

Hurrikmi , ktoré vzlietavali z upravených obchodných lodí a pristávali do vody. Ťažká doba vyžaduje núdzové riešenia. Mrknutí
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,769,082 návštěv