May 06 2024 12:30:49
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 1
1stCL_Fucida

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Spit Mk IXe
haluz paja
No je fakt,ze Spit IX,VIII je snad jediny letadlo,ktery dokaze plynule stoupat pri 190-200 Km/h a vubec se nezahreje. Nejak divny ne? Zamračený
Tek snad nestoupaji ani dvojplošniky...
 
Mungo
Vcera som skusal Vc proti F4. Slo to sice ztuha, kedze s nim nie som zzity a parkrat som sa nechal uloopovat a pod (neviem, kolko teda mali v nadrziach paliva), ale potom som zacal tahat za jednym kozmonautom, ktory ma potom zacal zoomovat a zdola mu tahali na pomoc 3. S trochou bozej pomoci sla stralba horneho vedla a nakoniec som v spirale dosplhal kusok pod neho, kdezto ti spodni sa nepriblizili. A ani som neprehrial motor, ked som rozupne zapinal/vypinal WEP. Inak bola to Afrika, motor, vrtula a chladic naplno.
 
312_Karl
zrovna nedavno jsem jednomu Mk.IXe uloupnul kridlo a pak si jeste jako zakusek dal Mustanga stylem KABOOOM a nasledne svetlo, teplo a hromada trosek...

...na Fw-190 A9...

jo jo Spitfajr je pro decka... a taky nejhezci ero ve hre Mrknutí

PS: prozradte mi, jak to delate, ze vam Spit nehreje? Chvili ho zdimu na plnej ceres a hned overheat...Zamračený
 
www.312raf.com
1stCL_Fucida
Mk.IX se nehřeje pod 5km vůbec a nad 5km po opravdu dlouhé době - a jde ho snadno vychladit. Mk.V hřeje normálně.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL Pepan
312_Karl napsal:
zrovna nedavno jsem jednomu Mk.IXe uloupnul kridlo a pak si jeste jako zakusek dal Mustanga stylem KABOOOM a nasledne svetlo, teplo a hromada trosek...

...na Fw-190 A9...

jo jo Spitfajr je pro decka... a taky nejhezci ero ve hre Mrknutí

PS: prozradte mi, jak to delate, ze vam Spit nehreje? Chvili ho zdimu na plnej ceres a hned overheat...Zamračený



Karl nejhezčí éro je Bf 109, vždycky bylo a pořád bude -ale to už všichni dávno víme. Ty snad víš jenom to - že mám pinďouraÚsměv
 
312_Karl
1stCL Pepan napsal:
312_Karl napsal:
zrovna nedavno jsem jednomu Mk.IXe uloupnul kridlo a pak si jeste jako zakusek dal Mustanga stylem KABOOOM a nasledne svetlo, teplo a hromada trosek...

...na Fw-190 A9...

jo jo Spitfajr je pro decka... a taky nejhezci ero ve hre Mrknutí

PS: prozradte mi, jak to delate, ze vam Spit nehreje? Chvili ho zdimu na plnej ceres a hned overheat...Zamračený



Karl nejhezčí éro je Bf 109, vždycky bylo a pořád bude -ale to už všichni dávno víme. Ty snad víš jenom to - že mám pinďouraÚsměv


befko je hnusny o tom zadna... a to ze mas tentononc, vim jen z doslechu... podrobnejsi info (raze, kadence, jestli mas vubec napaskovany mgschoss atd..) by mela dodat mlada pani Pepanova... VyděšenýŠklebící se

ontopic: Fuci a to ze ve fokaci litam na manualni picu s Notleistungem celou dobu jako by se nechumelilo a nehreje a nehreje - to je normalni?
 
www.312raf.com
MK_KaiN
312_Karl napsal:
[quote][b]

ontopic: Fuci a to ze ve fokaci litam na manualni picu s Notleistungem celou dobu jako by se nechumelilo a nehreje a nehreje - to je normalni?


Jednou sem dával na svk ntrk se spitem 8 jak sem vylítal celou nádrž, stále na 100%,a ve stálé stejné vejšce a né a né to uvařit. Totéž sem zkusil s Dorou a vydržela cca 11 minut. Tak se pochlap a ukaž mě totéž s fokym.Jsem fakt zvědavej. Úsměv
 
rOckie
MK_KaiN napsal:
312_Karl napsal:
[quote][b]

ontopic: Fuci a to ze ve fokaci litam na manualni picu s Notleistungem celou dobu jako by se nechumelilo a nehreje a nehreje - to je normalni?


Jednou sem dával na svk ntrk se spitem 8 jak sem vylítal celou nádrž, stále na 100%,a ve stálé stejné vejšce a né a né to uvařit. Totéž sem zkusil s Dorou a vydržela cca 11 minut. Tak se pochlap a ukaž mě totéž s fokym.Jsem fakt zvědavej. Úsměv


on myslel těch prvních pět minut než ho poslali spitfajři na letiště pro nový ero Úsměv . Každej pilot co s FW umí vylítat aspoň půl nádrže ví, že se mu s pohonem na ruční píču a se zapnutým notlajštungem po čase zadře i když si pilot ohlídá overheat, protože v těch dajvech to prostě časem přetočí.
 
1stCL_Fucida
Rook napsal:
MK_KaiN napsal:
312_Karl napsal:
[quote][b]

ontopic: Fuci a to ze ve fokaci litam na manualni picu s Notleistungem celou dobu jako by se nechumelilo a nehreje a nehreje - to je normalni?


Jednou sem dával na svk ntrk se spitem 8 jak sem vylítal celou nádrž, stále na 100%,a ve stálé stejné vejšce a né a né to uvařit. Totéž sem zkusil s Dorou a vydržela cca 11 minut. Tak se pochlap a ukaž mě totéž s fokym.Jsem fakt zvědavej. Úsměv


on myslel těch prvních pět minut než ho poslali spitfajři na letiště pro nový ero Úsměv . Každej pilot co s FW umí vylítat aspoň půl nádrže ví, že se mu s pohonem na ruční píču a se zapnutým notlajštungem po čase zadře i když si pilot ohlídá overheat, protože v těch dajvech to prostě časem přetočí.


No, na tohle je náchylná hlavně Dora (na "manual" pitch), Áčkový Fokáče to zvládají myslím docela v pohodě. Karl ale nenapsal, že má výkon na 110%..pokud tam má manuální vrtuli a letí na 60%, tak se ani nedivím, že se mu to nehřeje. Pokud dá 110%, tak se za chvíli samozřejmě hřát začne..ale ani u Fw 190 to není s přehříváním nic hrozného..ale Spitfire, který nehřeje pod 5km vůbec to prostě není Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
313_OTU_oblak
To je divné.....a já myslel že FW má v kabině tlačítko "sestřelit spitfajra"...kua, asi to bylo něco jiného...ZamračenýŠklebící se
 
1stCL_Pospa
313_OTU_oblak napsal:
To je divné.....a já myslel že FW má v kabině tlačítko "sestřelit spitfajra"...kua, asi to bylo něco jiného...ZamračenýŠklebící se


Když ti řeknu kde je budu tě muset zabít Vyděšený
 
http://www.aeroklub-sumperk.cz/
312_Karl
Rook napsal:
MK_KaiN napsal:
312_Karl napsal:
[quote][b]

ontopic: Fuci a to ze ve fokaci litam na manualni picu s Notleistungem celou dobu jako by se nechumelilo a nehreje a nehreje - to je normalni?


Jednou sem dával na svk ntrk se spitem 8 jak sem vylítal celou nádrž, stále na 100%,a ve stálé stejné vejšce a né a né to uvařit. Totéž sem zkusil s Dorou a vydržela cca 11 minut. Tak se pochlap a ukaž mě totéž s fokym.Jsem fakt zvědavej. Úsměv


on myslel těch prvních pět minut než ho poslali spitfajři na letiště pro nový ero Úsměv . Každej pilot co s FW umí vylítat aspoň půl nádrže ví, že se mu s pohonem na ruční píču a se zapnutým notlajštungem po čase zadře i když si pilot ohlídá overheat, protože v těch dajvech to prostě časem přetočí.


Rooku ironii zvladas vyborne

jen podotykam ze let trval 53 minut (COOP), v cestovnim rezimu jsem letel 100%, autopitch. Celou dobu boje (odhadem tak 20-25minut) jsem mel zapnutou manual picu a Notleistung (a plnej chladic). Motor nezatopil.. a ta poznamka o pretoceni... pokud si tohle v dajvu nepohlidas, tak je chyba mezi klavesnici a zidli. S tim ja bohuzel nic nenadelam.

Fucida ma pravdu - Dory a Befka jsou na manual pitch svine, ale Ackovej fokous klidne leti celou dobu na manual (az na ty dajvy samozrejme) a pohoda jazz. (Befko jsem takhle utavil mockrat, fokouse ani jednou)

Mozna Ti unika, ze jsem primarne "cervenej", takze bych mel do nebe vychvalovat Spitfajra, ale po odlitani celeho TODu na WOE za modraky muzu rict, ze Fokous je uzasny ero, ktery deklasuje vetsinu spojeneckyho, vcetne Spita. Holt se s nim ale musi litat jako s Fokem a ne jako se Spitem no... A koho ve 190tce vygumuje Spitak, tak asi udelal neco spatne.
 
www.312raf.com
Mungo
Karl: Hmm, tak toto musim poskusat, mne sa to nie a nie podarit.
Ale inak mas tak trochu pravdu, ono to tak skutocne ciastocne ide, pokial mas neobmedzeny cas a priestor.
Pokial ale nemas neobmedzenu volbu mieta a podmienok boja, tak mas holt smolu. Spit bude mat vyhodu vysky. Ergo mimo nejakeho obdobia, ak uz lietaju vyssie verzie FW, ale este nie Spit IX, ak sa ti fo Foku podari vygumovat Spita, tak ten v Spite urobil nieco chybne.
 
312_Karl
mas samozrejme recht Mungo, kdyz Te Spit nachyta low ´n slow tak jsi samozrejme v prdeli - fokac nefokac. Jde o to, mit porad tu moznost neomezeneho casu a prostoru Úsměv

doplnek pro Rooka:
http://217.117.21...order=DESCVyděšený

PS: Rooku to neni tahani trika, jen Ti chci ukazat, ze jsme s Mavem chvili 190 litali Úsměv
 
www.312raf.com
Lucka
Hmmm, zajímavé příspěvky. Úsměv
Mě ten Fokáč opravdu začíná zajímat a asi ho chvíli zkusím létat, abych trochu líp poznala, co je to vlastně za éro. Úsměv
Upravil/a Lucka dne 10-04-2007 12:52
 
1stCL_Pospa
Lucka napsal:
Hmmm, zajímavé příspěvky. Úsměv
Mě ten Fokáč opravdu začíná zajímat a asi ho chvíli zkusím létat, abych trochu líp poznala, co je to vlastně za éro. Úsměv


Neblbni ještě Ti zachutná a budeš muset k nám Šklebící se
 
http://www.aeroklub-sumperk.cz/
rOckie
312_Karl napsal:
Rooku ironii zvladas vyborne

promiň, příště to vynechám

já reagoval na větu: "...ve fokaci litam na manualni picu s Notleistungem celou dobu jako by se nechumelilo a nehreje a nehreje..."

zatímco tady píšeš už něco ÚPLNĚ jinýho (že to nebylo po celou dobu a management motoru jsi si hlídal):
312_Karl napsal:
jen podotykam ze let trval 53 minut (COOP), v cestovnim rezimu jsem letel 100%, autopitch. Celou dobu boje (odhadem tak 20-25minut) jsem mel zapnutou manual picu a Notleistung (a plnej chladic). Motor nezatopil.. a ta poznamka o pretoceni... pokud si tohle v dajvu nepohlidas, tak je chyba mezi klavesnici a zidli. S tim ja bohuzel nic nenadelam.
 
3BAP_Cassius Chaerea
Já vím vo fokáči, že je to hnusné načítované letadlo, co má nosnost jako šturm a ještě více munice. Z toho by jeden zvracel, kdyby člověk neměl jednou za čas tak skvělej pocit když si se šturmem slouskneš foka.
 
Lucka
1stCL_Pospa napsal:
Lucka napsal:
Hmmm, zajímavé příspěvky. Úsměv
Mě ten Fokáč opravdu začíná zajímat a asi ho chvíli zkusím létat, abych trochu líp poznala, co je to vlastně za éro. Úsměv


Neblbni ještě Ti zachutná a budeš muset k nám Šklebící se

(E)CL_Lucka? Šklebící se Hmmm, to asi opravdu nehrozí. Úsměv
 
Lucka
Ale zase na druhou stranu......dozvěděla bych se, jak u Fw-190 funguje ta ruční pitcha Šklebící seŠklebící se
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

34,825,756 návštěv