May 05 2024 22:37:00
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Spit Mk IXe
1stCL_Pospa
Lucka napsal:
1stCL_Pospa napsal:
...na druhou stranu jsem hrozně rád že ti náš neuspěch a tvé štěstí uvázlo takhle v paměti jako vyjímečná událost. Sundala si ještě někoho kdo by se ti takhle vryl do paměti ?

Výjimečná událost? Štěstí? Ale ne Pospo. Ten souboj, o kterém tu byla řeč, nebyl ničím výjimečný. Když jsem šla pomoci Spitu, který do chatu pro reds hlásil, že jsou tam dva Foky, letěla jsem tam s myšlenkou, že než dorazím, bude pravděpodobně na zemi a z boje proti dvojici se možná nevrátím po svých. Jestli mě ten souboj něčím překvapil tak tím, jak snadné bylo vymanévrovat jednoho Foka, zaparkovat mu za zadkem, sestřelit ho a potom totéž provést s druhým. A vůbec nejvíc času a úsilí mi zabralo dohnat vás, když jste se odpoutali z boje. To, že jste to oba udělali pozdě, až když jste ztratili velké množství energie, to jsem tehdy nepochopila a není mi to jasné dodnes. S kým bojuji jsem se dozvěděla až z hlášek v chatu. Takových soubojů jako tento jsem předtím i potom absolvovala desítky, ale málokdy jsem viděla takovou pilotáž Fw-190. Vršili jste jednu chybu za druhou a bylo pro mě stěží pochopitelné, co to ve vzduchu vyvádíte.

Takže žádné štěstí a už vůbec ne nic výjimečného. Ten souboj mi, spíše než cokoliv jiného, vykouzlil na tváři pobavený úsměv.

Ano, mnoho soubojů se mi vrylo do paměti. Převážně se jednalo o souboje na 1stCL DF serveru s Liony - Fučidou, Pepanem, Novotnym, Wutzem, SaBotem, pbarrym, Valherou, Vegou, BlueLem, Knifem a dalšími. Všichni tihle kluci jsou výbornými piloty a jejich taktika je skvělá. A zdaleka ne vždy jsem proti nim létala na Spitfiru nebo Lavočce. Bojovala jsem i na Laggu, I-16, Migu nebo Jaku. Většinu soubojů s nimi jsem prohrála a mnou dosažené sestřely byly vykoupeny až příliš velkým počtem smrtí. A přestože jsem tam hodně často dostávala nařezáno, létala jsem s nimi moc ráda.
Byly to souboje, které mi opravdu uvázly v paměti a jen tak na ně nezapomenu. Ti kluci totiž umí nejen skvěle létat a bojovat, ale ještě ke všemu se k poraženému dokázali vždy rytířsky chovat. A nikdy jsem od nich neslýchala řeči, které s létáním nemají nic společného a zacházejí do osobních věcí, tak jako občas od Tebe a Wedge už řadu měsíců tady na fóru nebo v chatu na on-line.


K tomu už fakt nemám co dodat pokud ke mě ještě něco máš tak prosím přes PM.
 
http://www.aeroklub-sumperk.cz/
Lucka
1stCL_Fucida napsal:
....pokud by to tady mělo sklouznout do nějaké osobnější roviny, což se mi téměř zdá, že už sklouzává, tak bych vás všechny tři pozval do naší oblíbené hospůdky na česnečku a Jägermeistera, nebo byste si to mohli vyříkat třeba přes PM, nebo ICQ Úsměv Tak si říkám, že mám docela hlad na česnečku..budeme tam muset zajít. Soon.

O.K. Fuči, končím, už jsem těm dvěma pověděla vše, co jsem jsem jim povědět chtěla.

Všem ostatním se omlouvám za off topic.
 
1stCL_Pospa
Konečně ...ale že si nám to nandala Mrknutí
 
http://www.aeroklub-sumperk.cz/
1stCL_Fucida
Pospa, neprovokovat..udržovat mír, válčit v Fw 190, nebo v PM Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Tajpan
Súhlasím s Fučidom. Mrknutí
 
1stCL_Fucida
Tajpane, co tak stručně? Úsměv Hoď nám sem pár odstavečků, entrů..atd. Úsměv. Tohle je jakoby to psala tvoje ségra Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Joe Hallenbeck
Lucka napsal:
Tajpan napsal:
Lucka napsal:
1stCL_Wedge napsal:
Pospo neblázni...Lucka a v něčem jinym než ve Spitu nebo Lavočce??!!Zamračený

Mnoo...naposledy jsem tě v Lavočce potkala u Kurska a mám takový pocit, že to pro tvého Fokáče nedopadlo ani trochu dobře Šklebící se

tak to nebola dobrá odpoved pre Wedge i pre Pospu. Lepšie by bolo vyskúšať inú mašinku a dať pánom pilotom trochu šance na výhru. Taký FM2 je ideálna odpoved. Mrknutí

Tak jo, to beru TajpaneÚsměv Ale když mě potkali nad Normandií ve Spitu Mk. Vc (2) a letěli ve dvojici na Fokáčích, tak šanci měli.....a skončili na padáku oba. Úsměv Jak říkám, lamy! CoolŠklebící seCoolŠklebící seCoolŠklebící se


Luci tebe chcu za zenu Šklebící se Presne o takove snim uz od utleho veku Šklebící se
313_FlyBoy
RY-C
 
Joe Hallenbeck
Lucka napsal:
1stCL_Pospa napsal:
...na druhou stranu jsem hrozně rád že ti náš neuspěch a tvé štěstí uvázlo takhle v paměti jako vyjímečná událost. Sundala si ještě někoho kdo by se ti takhle vryl do paměti ?

Výjimečná událost? Štěstí? Ale ne Pospo. Ten souboj, o kterém tu byla řeč, nebyl ničím výjimečný. Když jsem šla pomoci Spitu, který do chatu pro reds hlásil, že jsou tam dva Foky, letěla jsem tam s myšlenkou, že než dorazím, bude pravděpodobně na zemi a z boje proti dvojici se možná nevrátím po svých. Jestli mě ten souboj něčím překvapil tak tím, jak snadné bylo vymanévrovat jednoho Foka, zaparkovat mu za zadkem, sestřelit ho a potom totéž provést s druhým. A vůbec nejvíc času a úsilí mi zabralo dohnat vás, když jste se odpoutali z boje. To, že jste to oba udělali pozdě, až když jste ztratili velké množství energie, to jsem tehdy nepochopila a není mi to jasné dodnes. S kým bojuji jsem se dozvěděla až z hlášek v chatu. Takových soubojů jako tento jsem předtím i potom absolvovala desítky, ale málokdy jsem viděla takovou pilotáž Fw-190. Vršili jste jednu chybu za druhou a bylo pro mě stěží pochopitelné, co to ve vzduchu vyvádíte.

Takže žádné štěstí a už vůbec ne nic výjimečného. Ten souboj mi, spíše než cokoliv jiného, vykouzlil na tváři pobavený úsměv.

Ano, mnoho soubojů se mi vrylo do paměti. Převážně se jednalo o souboje na 1stCL DF serveru s Liony - Fučidou, Pepanem, Novotnym, Wutzem, SaBotem, pbarrym, Valherou, Vegou, BlueLem, Knifem a dalšími. Všichni tihle kluci jsou výbornými piloty a jejich taktika je skvělá. A zdaleka ne vždy jsem proti nim létala na Spitfiru nebo Lavočce. Bojovala jsem i na Laggu, I-16, Migu nebo Jaku. Většinu soubojů s nimi jsem prohrála a mnou dosažené sestřely byly vykoupeny až příliš velkým počtem smrtí. A přestože jsem tam hodně často dostávala nařezáno, létala jsem s nimi moc ráda.
Byly to souboje, které mi opravdu uvázly v paměti a jen tak na ně nezapomenu. Ti kluci totiž umí nejen skvěle létat a bojovat, ale ještě ke všemu se k poraženému dokázali vždy rytířsky chovat. A nikdy jsem od nich neslýchala řeči, které s létáním nemají nic společného a zacházejí do osobních věcí, tak jako občas od Tebe a Wedge už řadu měsíců tady na fóru nebo v chatu na on-line.


Ja te miluju Luci Cool Šklebící se
Upravil/a Joe Hallenbeck dne 08-04-2007 03:20
313_FlyBoy
RY-C
 
MK_Paja
Joe Hallenbeck napsal:
Lucka napsal:
Tajpan napsal:
Lucka napsal:
1stCL_Wedge napsal:
Pospo neblázni...Lucka a v něčem jinym než ve Spitu nebo Lavočce??!!Zamračený

Mnoo...naposledy jsem tě v Lavočce potkala u Kurska a mám takový pocit, že to pro tvého Fokáče nedopadlo ani trochu dobře Šklebící se

tak to nebola dobrá odpoved pre Wedge i pre Pospu. Lepšie by bolo vyskúšať inú mašinku a dať pánom pilotom trochu šance na výhru. Taký FM2 je ideálna odpoved. Mrknutí

Tak jo, to beru TajpaneÚsměv Ale když mě potkali nad Normandií ve Spitu Mk. Vc (2) a letěli ve dvojici na Fokáčích, tak šanci měli.....a skončili na padáku oba. Úsměv Jak říkám, lamy! CoolŠklebící seCoolŠklebící seCoolŠklebící se


Luci tebe chcu za zenu Šklebící se Presne o takove snim uz od utleho veku Šklebící se


A mě bys nechtěl? Jednou sem v TB3ce utočil spita !
 
313_Sheddan
paja_cz napsal:A mě bys nechtěl? Jednou sem v TB3ce utočil spita !
Právě že ne. On je Flyboy zatíženej na ty Spity, takže pokud mi jeho oblíbený éro utočíš... Šklebící se
 
http://www.letistechrudim.cz
Glad69
Kua ja neutocim nic v nicemCool
 
http://www.cockneyrejects.net
1stCL_Pospa
Jojo Flyboy je rytíř a k tomu zamilovanej jeho přízpěvky se nemůžou brát vážně Šklebící se Ale já bezcharkterní lama si můžu dovolit spoustu věcí což ? Šklebící se Lucko ok zakopeme válečnou sekyrku asi to nemá cenu ztrapňujeme se tady všichni tři až čtyři (že Flyboyi). Škoda že málokdo Tě zná po TS nebo osobně ze srazů možná bychom opravdu uvěřili že existuješ. Já znám spoustu lidí z téhle skvělé bandy a všichni Ti můžou potvrdit že jsem fakt strašnej teda alespoň ti co si po srazech něco pamatují a těch zase moc není Šklebící se Takže ti opět nabízím jestli si to chceš vyříkat máme tady PM nebo mé ICQ: 231-783-772 a nejlépe zde je můj mobil 775 025813 velmi rád uslyším Tvůj něžný hlásek Mrknutí Konečně uslyším co jsem Ti tak strašného proved krom toho že Ti dělám čas od času terč Šklebící se
Upravil/a 1stCL_Pospa dne 08-04-2007 10:32
 
http://www.aeroklub-sumperk.cz/
1stCL_Fucida
KURVADRÁT UŽ! Smutný
Upravil/a 1stCL_Fucida dne 08-04-2007 10:45
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Tajpan
Pospo, aj ked sa nepoznáme,:
Nechaj toho a ber to ako chlap. Každý má svoje dôvody, tak To rešpektuj. A rešpektuj každého protivníka, aj ked to asi nie je chlap.
A zbytočné Off topic.
radšej ti dám radu: Lietaj a pouč sa na svojich chybách.


 
Joe Hallenbeck
Ty se smejes Pospo, ale to je snad jedina baba se kterou bych si mohl pokecat o letadlech a ktera by me zachranila pred skazonosnym ucinkem nemeckych laufu Úsměv
Upravil/a Joe Hallenbeck dne 08-04-2007 13:40
313_FlyBoy
RY-C
 
1stCL_Pospa
Jasně díky kucí za vaše připomínky koho jsem jsem se dotknul tomu se omlouvám a fakt to beru jako legraci. Mohu být naštvanej jen virtuálně a doufám že si to s Luckou řeknem jinde než v tomhle vlákně Úsměv
 
http://www.aeroklub-sumperk.cz/
WT_Horrido
No ja takhle jednou pustim Lobby a vidim, na Lionech samotna Lucka. Tak si rikam chlapce, jdi tam, uvidis jak za to holka umi tahat. Tak tam jdu, ona leta ve Spitu devet tak vezmu Fokac aby to jako mela lehci. A vida, zrovna postreluje moje letiste, nedbam, vzletnu a zahajuju pronasledovani.... a Lucka se odpojila.

No pointa je slaba, takovy velikonocni pribeh Šklebící se
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
1stCL_Pospa
Teď jsem to doufám uhasil a ty zase přilejváš kerosin Šklebící se
 
http://www.aeroklub-sumperk.cz/
1stCL_Fucida
Horridův melodramatický epický příběh se silným vyvrcholením a nečekaným, avšak kolosálním, koncem Úsměv.
Upravil/a 1stCL_Fucida dne 08-04-2007 17:16
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Lucka
WT_Horrido napsal:
No ja takhle jednou pustim Lobby a vidim, na Lionech samotna Lucka. Tak si rikam chlapce, jdi tam, uvidis jak za to holka umi tahat. Tak tam jdu, ona leta ve Spitu devet tak vezmu Fokac aby to jako mela lehci. A vida, zrovna postreluje moje letiste, nedbam, vzletnu a zahajuju pronasledovani.... a Lucka se odpojila.

No pointa je slaba, takovy velikonocni pribeh Šklebící se

Šklebící se
.....to si takhle jednou pustím Lobby, jdu na Liony a tam nikdo. Zamračený Když už není proti komu bojovat, alespoň vezmu Spita devítku a jdu se pocvičit ve střelbě na pozemní cíle. Jenomže ne a ne najít nějakou kolonu aut nebo vlak. Letím si to pořád dál a dál a najednou jsem u nepřátelského letiště. Flak po mně začal pálit jako divý, ale když už jsem tam byla, přece neodletím s prázdnou, že? Zaútočila jsem v nízkém průletu jednou, potom podruhé....a koupila jsem to do křídla. A jako by toho nebylo málo, něco asi schytal i motor a začal nepěkně měnit zvuk. Ubrala jsem otáčky, aby se hned nezadřel a otočila se na zpáteční kurs ke svému letišti. Poletím dokud to půjde a potom vyskočím, říkám si. Když budu mít kliku, možná to dotáhnu až nad své území....
V tom vidím v chatu, že se do hry přihlásil WT_Horrido. Tyjo, Horrido!!Ještě jsem proti němu nikdy nelétala a on se, sakra, musí přihlásit zrovna ve chvíli, kdy mám Spita na hadry! Co dělat? Vyskočit? Nechat ho, aby mě pohodlně dorazil? Ne, končím, dneska už mám dost, kašlu na ILa, odpojuji se, volám kámošce a jdu na diskotéku.Úsměv
Milé děti, zazvonil zvonec a velikonoční pohádky je konec.
Možná to bylo tak a možná jinak. Vážně už nevím, páč kdo si to všechno má taky pamatovat, že? Šklebící se
Upravil/a Lucka dne 08-04-2007 17:20
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

34,821,935 návštěv