April 27 2024 09:53:02
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Asfaltoví Holubi - DISKUSE
 Vytisknout diskuzi
pacifik_1943
Mungo
Neviem, ako to vyzera u Japoncov, ale US zoskupenie lietadloviek ma sialeny flak. Japoncom sa sice obcas podari preletiet clonou a zautocit, ale neodletia.
Co je horsie, v oblasti lietadloviek sa vobec neda bojovat, to je lagfestival ako prasa. Skuste sa s tymi lodnymi kanoniermi trosku pohrat, pls.
 
Hoper
pokud máš na mysli mapu, kdy s Betty startuješ a letíš 90° tak to tam opravdu laguje...

ale občas, když se sejde banda nebo je málo červených, odpalují se nejprve ty hlídací torpédoborce a tím se flak krapet sníží
a s pájou sem se vždycky snažil házet torpédo na co největší vzdálenost
je pak sice problém s identifikací zásahu (letadlovek), ale nejsi v plném flaku a líp tě můžou bránit Zera
pokud se v Zeru přiblížíš moc blízko k lodím (ženeš se zbrkle za vystrašeným Hellactem), sejme tě jako malinu
a to i v druhém případě - "hlídkový" let v 5km v relativně uctivé vzdálenosti - občas se ti kluci tam dole u děl umí trefit naprosto neskutečně... :))
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Mungo
Problem je, ze ked letis nad lodami a doleti tam nejaky srdnaty modrokridlovec a flaky spustia, tak mas z toho slideshow. Frekvencia 10 spf (seconds per frame). Moooc fajnovy pozitok nielen ked chces bojovat, ale vo je horsie, niekam letiet a nedajboze pristat.
 
57MH_Zvire
OT: Ve 43 už to tak nějak odpovídalo. Američani na základě zkušeností trošku přebudovali obranu lodí a dokázali vyvolat takové peklo, jako se občas strhne na některých mapách. Jenom se mi nikde nepodařilo najít, jak daleko od sebe byly lodě ve svazu, protože na některých mapách jsou z amerických lodí vytvořeny takové malé zdi z olova, aby je Japonci náhodou nepotopili.
Každopádně v téhle už době měli američani automatické výškové velkorážné flaky řízené radarem. Takže přesnost je mnohdy hodně hnusná.
 
airspace.cz
AH_Cutora
Ono zvířoune nejde ani tak o peklo flaku, jako o peklo lagatury...

Ty flaky tam jsou pro to tuším, aby právě Japonci nepronásledovali USA až nad letadlovky jestli se nepletu. Nicméně nad tou lagatůrou nadhodím s Krakenem řeč a možná dojde k úpravě této mapy. Už jsme se o tom několikrát bavili a vždy jsme oba byli nerozhodní upravit/neupravit a tím otevřít to víc Japoncům či ne...
 
Hoper
Mungo napsal:
Problem je, ze ked letis nad lodami a doleti tam nejaky srdnaty modrokridlovec a flaky spustia, tak mas z toho slideshow. Frekvencia 10 spf (seconds per frame). Moooc fajnovy pozitok nielen ked chces bojovat, ale vo je horsie, niekam letiet a nedajboze pristat.


mno on je problém v tom, že těch flaků (minimálně včera) využívali především srdnatí Hellcati ;)
jakmile zjistili, že je pilota Zera krapet lepší jak oni, upalovali rychle k letadlovkám, tam si nastoupali a pak zase vystrkovali růžky...

Zera se nějak blízko kolem letadlovek motat nebudou ...
Betty holt na dostřel torpéda

a Hellcaty by jim měly lítat vstříc a ne kempovat nad svýma loděma v "teple" :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
57MH_Zvire
AH_Cutora napsal:
Ono zvířoune nejde ani tak o peklo flaku, jako o peklo lagatury...


No jono. Ale to už je druhá věc. Šklebící se

Tak mě napadlo. Mám doměnku, že při flaku je lagfest vyvolaný nejpomalejším připojeným účastníkem. Protože mi to na pacifickým serveru na stejné mapě lagovalo, ale někdy ve stejné situaci ne.
 
airspace.cz
57MH_Zvire
Hoper napsal:
mno on je problém v tom, že těch flaků (minimálně včera) využívali především srdnatí Hellcati Mrknutí
jakmile zjistili, že je pilota Zera krapet lepší jak oni, upalovali rychle k letadlovkám, tam si nastoupali a pak zase vystrkovali růžky...

Zera se nějak blízko kolem letadlovek motat nebudou ...
Betty holt na dostřel torpéda

a Hellcaty by jim měly lítat vstříc a ne kempovat nad svýma loděma v "teple" Úsměv


Žeby se projevovala standartní srabárna pilotů amerických tanků. Koukám že jejich taktika se s odstupem času vůbec nezměnila. I v novodobých konfliktech se chovají stejně..... Šklebící se

Chudáci piloti Bettyn.... Smutný
 
airspace.cz
Tajpan
Pacifik 1943 na AH, je to tá mapa kde sú aj plovákové zerá?
 
XXX_Dazz
Aňo.
 
XXX_Dazz
Hoper napsal:
[quote]Mungo napsal:
mno on je problém v tom, že těch flaků (minimálně včera) využívali především srdnatí Hellcati Mrknutí
jakmile zjistili, že je pilota Zera krapet lepší jak oni, upalovali rychle k letadlovkám, tam si nastoupali a pak zase vystrkovali růžky...

Zera se nějak blízko kolem letadlovek motat nebudou ...
Betty holt na dostřel torpéda

a Hellcaty by jim měly lítat vstříc a ne kempovat nad svýma loděma v "teple" Úsměv


Hopere, snad jim nemáš za zlé, že se schovávají do flaku ???
Vem si to z druhé strany, odstartuješ z letadlovky, a když stoupáš tak na tebe začne zoomovat zero, co uděláš ? Já letím vždy přímo k flaku, a nic špatného na tom nevidím a Zvíře ty srabáky si odpusť Naštvaný Už několikrát jsem tu mapu letěl a Džaponský startovací pás je taky pěkně zaflakovaný.
Bohužel mnoho pilotů Hellcatů neumí využít jejeich předností, ale to je dáno takovým tím rychlým létáním na DS serverech.
 
Mungo
Myslim, ze tie flaky sa daju riesit nielen mnozstvom a kadenciou, ale aj nastavenim urovne flakujucich lodi.
Takze co takto sa skusit pohrat so znizenim poctu flakujich lodi, zvysenim prebijacieho casu a sucasne zvysenim levelu AI strelcov.
Ak by sa prilis casto stavalo, ze modri programovo vyhladia cervenym flakujuce lodicky je mozne skusit dat niektorym "spiacim" lodiam sleep time tak, aby sa zobudili, ked byvaju flakujuce lode znicene.

Nuz Zviraku, americke masiny boli preda stavane nato, aby lietali brutalne rychle a rovno a kopec toho zniesli, kdezto Japonci zas stavali pomale papierove krutidla. Takze taktika je koser, az na tie zerave americke mlynceky. Mrknutí
 
AH_Enty
Letěl jsem tuhle mapu z pátka na sobotu. Okolo 01.00 jsme zbyli na mapě 2 na 2. Lítal jsem se Zerem jak blbec až jsem konečně našel ošívané Zero. Odehnal jsem amíka a za chvíli mu ustřelil křídlo (Sorry AH_Glume :-)) ) Pak jsem našel druhýho a ten když zjistil, že jsem se dostal za něho, ihned upaloval k letadlovkám. Normálně bych za ním nešel, ale chtěl jsem jí t už spát a tajně doufal, že ten srab si to nakonec rozmyslí. Neudělal to a mě sundal flak.
Dost mě to nakrklo, Naštvaný tohle udělat v pár lidech na serveru. Cool
Takže - omezit ty flaky, kompenzovat větším počtem zničení červených cílů. Teď stačej 4 lodě.Šklebící se
 
Tajpan
Flak nechať tak ako je. Zero je velmi brutálne v prízemných výškach, a hlavne blízskosti amer. letísk alebo lodí kde sú len zparchantelé Wildcaty alebo hellcaty. Stačí mi absolútne Wake, kde to skoro vždy končí masolejnem nad letiskom. I ked robiť s "kočkou" pohyblivú pozemnú AAA nieje až tak zlé.Vyděšený

OT: radšej by som bol ak by sa odstránili tie plovákové zerá. Alebo by niekto konečne prehovoril do duše pilotom Cutora A Kraken a spol, nech na nich nelietajú. MrknutíÚsměv
 
XXX_Dazz
AH_Enty napsal:
Letěl jsem tuhle mapu z pátka na sobotu. Okolo 01.00 jsme zbyli na mapě 2 na 2. Lítal jsem se Zerem jak blbec až jsem konečně našel ošívané Zero. Odehnal jsem amíka a za chvíli mu ustřelil křídlo (Sorry AH_Glume :-)) ) Pak jsem našel druhýho a ten když zjistil, že jsem se dostal za něho, ihned upaloval k letadlovkám. Normálně bych za ním nešel, ale chtěl jsem jí t už spát a tajně doufal, že ten srab si to nakonec rozmyslí. Neudělal to a mě sundal flak.
Dost mě to nakrklo, Naštvaný tohle udělat v pár lidech na serveru. Cool
Takže - omezit ty flaky, kompenzovat větším počtem zničení červených cílů. Teď stačej 4 lodě.Šklebící se


Tohleto je názor, který opět moc nechápu Naštvaný. Zero je daleko obratnější než Hellcat. Enty co měl podle tebe ten chudák v tom Hlellcatu dělat ? Začít s tebou točit ??? Já bych upaloval jako on, a kam jinám než do flaku.
Pro místní odvážlivce jako Enty, Zvíře atd. si dovoluji navrhnout malý test souboje 1x1, Hellcat vers A6M5.
 
AH_Enty
Já nic absolvovat nebudu. Většinou lítám s letadly horší kvality než má druhá strana a občas se mi podaří i někoho sundat (viz např Vjazma).
A navíc, před tím letem se Zerem jsem letěl s Bettinou, a při odletu od lodí s poškozením od flaku, se na ně vrhli 3 hrdinní amíci. Do Zera jsem vlezl kvůli tomu, že nás pak už bylo málo a bylo pozdě a byl to můj poslední let.
A vůbec, mě je jedno, co se stane s flakem lodí, s Bettinou tam budu chodit stále, ať bude větší nebo menší.
 
313_OTU_oblak
ach jo......to už jsem někde zažil Už si proboha zvykněte na to že pokud je LW v evropě a USA v pacifiku v úzkých že ulétává buď k zemi nebo do flaku a utíká aby si mohli nastoupat a zoomovat. Tato hra to umožňuje a tak se to děje. S hellcatem stejně jako s fokáčem stejně točit nikdo moc nebude.........

kdyby se sundaly flaky tak zas bude kemping, ono stejně v reálu se nad cizí letadlovkou nikdo nezdržoval. A nad cizím letištěm taky ne(pokud nemusel)
 
Hoper
XXX_Dazz napsal:
Hoper napsal:
[quote]Mungo napsal:
mno on je problém v tom, že těch flaků (minimálně včera) využívali především srdnatí Hellcati ;)
jakmile zjistili, že je pilota Zera krapet lepší jak oni, upalovali rychle k letadlovkám, tam si nastoupali a pak zase vystrkovali růžky...

Zera se nějak blízko kolem letadlovek motat nebudou ...
Betty holt na dostřel torpéda

a Hellcaty by jim měly lítat vstříc a ne kempovat nad svýma loděma v "teple" :)


Hopere, snad jim nemáš za zlé, že se schovávají do flaku ???
Vem si to z druhé strany, odstartuješ z letadlovky, a když stoupáš tak na tebe začne zoomovat zero, co uděláš ? Já letím vždy přímo k flaku, a nic špatného na tom nevidím a Zvíře ty srabáky si odpusť :@ Už několikrát jsem tu mapu letěl a Džaponský startovací pás je taky pěkně zaflakovaný.
Bohužel mnoho pilotů Hellcatů neumí využít jejeich předností, ale to je dáno takovým tím rychlým létáním na DS serverech.

jištěže i já, když jsem v úzkých, tak se mažu někam schovat
ale většinou, co jsem si všiml, tak Hellcaty neměly snahu si nastoupat a jen kempovaly nízko nad hladinou (protože i Betty lítají hodně nízko nad hladinou)
A jistě sám dobře víš, že nejlíp se v klidu stoupá do míst, než odkud čekáš nepřítele - čili na opačnou stranu - tam moc Zer není (třeba i díky silnému flaku)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Kurtis
57MH_Zvire napsal:
Žeby se projevovala standartní srabárna pilotů amerických tanků. Koukám že jejich taktika se s odstupem času vůbec nezměnila. I v novodobých konfliktech se chovají stejně..... Šklebící se

Tyhle názory jsou naprosto nejlepší. On se mnou nekroutí jako ... , takže je to srab.

313_OTU_oblak napsal:
Tato hra to umožňuje a tak se to děje.

Zatímco ve skutečnosti to nešlo. Souboje Fw proti Spitům nebo F4 proti Zerům se vždy odehrávaly ve 230 na klapkách, že?

Jasně, ideální by bylo, kdyby každý letadlo točilo jako Zero nebo Čajka. Mrknutí

Tak lítejte nějaký simulátor WWI!!! I když i Richthofen zoomoval na nic netušící soupeře...
Ne jenom LW zoomovala. I Pokryškin zoomoval. A celá 8. USAAF taky zoomovala. Kdo nezoomoval, chcípnul.

Už asi chápu, proč nechodím na DFS. Nedávno jsem na jednom byl a nějakej týpek mi nadával za to, že v Doře jen tak lítám a nechci s ním bojovat. Devítkovýho Spita měl a nedělal nic jinýho, než že za mnou pořád natáčel čumák. Srab jeden. Kdyby zkusil trochu lítat s energií. Ale ne, von jenom točí jako ...
 
AH_Enty
Jo, jo, ty Ai-čka se sestřelují super, co?Šklebící seMrknutí
Na DFS je to trochu jiná.Šklebící seŠklebící seŠklebící se

A mě je to jedno, radši honím v slabším éru machra na uber éru, a občas ho i sundám. Teda pokud za mnou zrovna nekempuje 6 blbečků, kterým trvá 3 minuty, než mě sundaj.Šklebící seŠklebící se
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,769,154 návštěv