March 28 2024 13:27:21
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Asfaltoví Holubi - INFORMACE
 Vytisknout diskuzi
Sbírka pro AH server upgrade
AH_Cutora
Dobra pripominka, ale myslim bude lepsi kdyz zverejnim seznam do toho prvniho postu. Obesilat lidi PMkama to by me slehlo a koukat komu jsem uz poslal a na koho jsem jeste zapomnel....
 
Panek
Kdybych nezměnil zaměstnavatele, tak bych mohl protlačit slovenské kluky přes ČSOB.

Vlastně jesli se najde důvěryhodná osoba v Čechách s kontem u ČSOB, tak mu to tam Slováci mohou složit v hotovosti kdekoliv ve slovenské pobočce ČSOB. - trvá to 24 hodin
 
Noram
někde v matrixu je 500,- ode mě
Upravil/a Noram dne 15-02-2007 11:47
 
http://noram.youaremighty.com/
HP_Clo-Clo
Tak to odešlo, je to z KB, tak za 3 dny to máš na kontě. (1000) Šklebící se
 
http://www.hanackaperot.ic.cz
AH_Cutora
Znama prislibena castka: 13 600,- Kc
Na ucte: 9 600,- Kc
 
AH_Cutora
Dik Clo-Clo, ale cekam ze se spis vlozi litaci komunita. Ty tahnes stejnym zpusobem HPcka a tak mi prijde trosku kontraproduktivni prijimat penize zrovna od tebe/HPcek. To je jako kdyby posilali prachy lidi co financuji WT nebo 1stCL servery.

Kazdopadne dik za podporu AHcek...
 
Eclipce
I kdyz jsem se vcelku vydal z penez tak 400,- poslu. Snad jeste dneska.
 
57MH_Zvire
310_cibule napsal:
57MH_Zvire napsal:
Za jeden den dobrej vejvar. TAkový místo bych taky chtěl. Mrknutí


Navrhuji, abychom každý poslali Zvířákovi na účet 50,- Kč.

Zvíře, když se ti podaří přesvědčit všechny zaregistrované, že je to na dobrou věc, přijdeš si hruba na osmnást litrů Úsměv


Teda ne že by se nehodily, třeba bych si spravil sčot, ale strašně mě to připomělo jendu příhodu co jsem slyšel za ranných dob E-Banky. Někde nasštval jistý zaměstnanec svoje spolupracovníky. Ti se domluvili, zjistili si číslo jeho účtu a každej mu poslal 10x 1Kč. Když se to sečetlo s tehdejšíma poplatkama Ebanky za příchozí platbu, tak tenkrát ten maník přišel bratru o 8 litříků. Šklebící se
 
airspace.cz
AH_Cutora
Tak to byla dobra pripominka zvire... GE ma 5 korun za prichozi a vyber me bude stat 15,- korun. Takze me cely ten cirkus bude stat na poplatcich ani ne 300,- to je skousnutelne.
 
xHorst
1000 Kc od 40.StL (Horst+Patrikhuhu)
posilam...
[img]http://i74.photobucket.com/albums/i255/xHorst/Avatar/founder_gold_en_zps81618c02.png[/img] is not a valid Image.
40.StL_Horst
 
CZS_Grun
Zdravím, pošlem 650,- Sk, to by tak mohlo byť cca 500 vašich. Ešte k poznámke, že XP môže dať aplikácii len 2GB. Defaultne je to tak nastavené pretože v 32bitovom prostredí je na adresáciu určeno 4GB - 2GB aplikácia a 2GB systém. V boot.ini súbore v koreni na C:\ je možno pridať prepínač /3GB. Týmto prepínačom XPčka dajú aplikáciu až 3GB a sebe si nechajú 1GB. Mám to overené, raz som to musel využiť.

[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /fastdetect /NoExecute=OptIn /3GB

 
AH_Cutora
Limit 2GB RAM na 1 proces je dany uz navrhem 32bit adresovani ktere vznikalo ??? buh vi kdy... 70 leta? Nejakymi zongly s adresaci to lze rozsirit na necele 3GB, ale vic uz na 32bit platforme neni mozne. 32bit Windows XP dokazi vnitrne pracovat snad az se 6GB RAM (nebo mozna vic, nevim presne), ale aplikacim musi poskytovat 32bit rozhrani a tak proste jedna 32bit aplikace nepreleze 2GB RAM.

To nas ale netrapi, neni predpoklad ze by si nekdy dedikac jako aplikace vzal ty 2GB ani v budoucnu 2 let (to uz by vyvojari ten kod museli hodne zmrsit). Ale muze se stat, ze tech dedikacu a programu budeme mit na raz spustenych vic a muzeme se dostat na potrebu mit v systemu az ke 3GB RAM celkove. To v horizontu 2 let vyloucit nelze, naopak mi to prijde jako pravdepodobne.

Dale lze urcite ocekavat, ze BOB bude 64bit aplikace, nebo bude v 64bit modu alespon podporovan. Vzdyt uz dneska je novy cisty 1 core 32bit skoro problem koupit, respektive je silny trend presunout je do low cost a low end masin. Tim nerikam ze ocekavam ze BOB nebude podporovat 32bit. Ocekavam ze BOB bude podporovat oboji a ze na 64bit bude efektivnejsi a rychlejsi.

Tak si myslim, ze je lepsi ted postavit 64bit masinu s 64bit OS, nez si za rok rvat vlasy, ze jsme nemeli setrit a vic myslet do budoucna... Ale to ukaze az budoucnost jestli mam pravdu, nebo jestli se mejlim.
 
57MH_Zvire
KDyž tak přetaktuješ..... Šklebící se
 
airspace.cz
falkon
3IAP_Panek napsal:
Vlastně jesli se najde důvěryhodná osoba v Čechách s kontem u ČSOB, tak mu to tam Slováci mohou složit v hotovosti kdekoliv ve slovenské pobočce ČSOB. - trvá to 24 hodin

Nooo... napr. ja mam ucet v ceskej CSOB... otazka je, ci som "duverihodna osoba" Úsměv

AH_Cutora napsal:
Limit 2GB RAM na 1 proces je dany uz navrhem 32bit adresovani ...

Opravte ma ak sa mylim, ale predsa 32bit adresou mozes adresovat 4GB - adresa je neznamienkova a rozsah 32bit cisla je teda 0 - 4294967296
Ale ako si do windowsy srotia vovnutri, to uz neviem... Mrknutí
 
1stCL_VLK
500 odesláno..
Pevně doufám,že tento dar udělá z mého Befka nesestřelitelný postrach nebeVyděšenýVyděšenýVyděšený
 
AH_Cutora
ale v tom adresovani pameti je ten limit 2GB. Nezavisi to na MS-Windows, Linux to ma uplne stejne. Nevim proc, nevidim do toho tak dukladne, ale vim to moc dobre, protoze v praci mam pod palcem 4 kusy x86_32 2CPU vypocetni masiny se 6GB RAM a nelze spustit aplikaci ktera by si vzala vic nez cirka 2.5GB RAM (kernel mame opatchovany na ten limit vice nez 2GB RAM a celkove vic ne 4GB RAM). Pred 2 lety nas to nemile prekvapilo a dost jsme to v praci resili, takze o tom limitu vim a vim ze to neni chyba Windows nebo linuxu, ale proste navrhu 32bit platformy a adresace pameti. Proste v te dobe pro navrhare 2GB RAM bylo absurdni slovni spojeni. Asi tak jako dneska zni 16EB RAM...

http://en.wikiped...iki/64-bit
 
CZS_Grun
AH_Cutora napsal:
ale v tom adresovani pameti je ten limit 2GB. Nezavisi to na MS-Windows, Linux to ma uplne stejne. Nevim proc, nevidim do toho tak dukladne, ale vim to moc dobre, protoze v praci mam pod palcem 4 kusy x86_32 2CPU vypocetni masiny se 6GB RAM a nelze spustit aplikaci ktera by si vzala vic nez cirka 2.5GB RAM (kernel mame opatchovany na ten limit vice nez 2GB RAM a celkove vic ne 4GB RAM). Pred 2 lety nas to nemile prekvapilo a dost jsme to v praci resili, takze o tom limitu vim a vim ze to neni chyba Windows nebo linuxu, ale proste navrhu 32bit platformy a adresace pameti. Proste v te dobe pro navrhare 2GB RAM bylo absurdni slovni spojeni. Asi tak jako dneska zni 16EB RAM...

http://en.wikiped...iki/64-bit


Ono to je na dlhšiu diskusiu, takže ak to niekoho zaujíma tu je link: http://search.msd...ery=%2f3GB

Mňa osobne zaujíma slovník, ktorý sa vedie cez TS. Napríklad "kompresor na 2" - čo to znamená? V controls som nič také nenašiel. Alebo "som v sektore H3 numero 5". Existuje niekde nejaký popis pojmov, ktorý čo znamená? Existuje niekde nejaký popis ako rýchlo vystúpať a pritom si udržať rýchlosť? Škôlku ste už zrušili a tak ja nováčik som vďačným terčom Vás skúsených. Sú niekde nejaké návody a triky?
 
1stCL_Fucida
Greenhorne, mrkni tady: http://bretisova-.../index.php

Ad kompresor: některé motory mají ručně přepínané stupně kompresoru, třeba Corsairy mají tři stupně, La-5 dva stupně..atd. V setupu je to jako "Supercharger". U dvoustupňových kompresorů se obvykle přepíná na dvojku kolem 3km.

Ad "numero": sektor je věc jasná - třeba H3. Numerika se bere podle numerické klávesnice pro upřesnění pozice v rámci sektoru. Takže 5 je uprostřed, jedna je vlevo dole a sedm vlevo nahoře.

Ale zbytek dotazů prosím mimo tohle vlákno. Třeba na stránky letecké školy..
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
VGR_Tymur
500,- odesláno
 
hind 22
500,- odesláno
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,596,567 návštěv