April 20 2024 09:01:18
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
P51 a jeho nasadenie !
Serza
Musis okamzite pritahnout, nenechat to dojit do situace kdy ti bud tuhnou plosky nebo te trhaj Gecka.

A s Moskytem na 110ku bych celicko moc nechodil. Moskyt ma 4 dvacky v cumaku, 110ka muze mit v cumaku taky 4 dvacky + 2 30ky v osach vrtuli + ti to muze na posledni chvili potopit a pokud ma vychutnat si te Muzikou.

A s Fenou proti Spitu bych nechodil uz vubec, zato naopak, to bych raaaaad :-D
 
WT_Horrido
Stodesítka má třicítky v osách vrtuli? Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Koty
WT_Horrido napsal:

Stodesítka má třicítky v osách vrtuli? Úsměv


Bombardovací mossina má laufy? Úsměv

Psal jsem o bombr mossině. Navíc si mě už všimnul. Proto jsem šel do čelního, jinak bych mu zdrhnul...
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
1stCL_Fucida
Vida vida, zajímavé taktické okénko Úsměv

Na těch vašich textících je super, že se snažíte nad souboji přemýšlet. Třeba s vámi jednou nakonec opravdu něco bude.

...i když tedy 30 mm laufy v gondolách 110ky byly dost mimo.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Serza
Pokud si vzpominam, ve Sturmu mela verze G-4 nebo G-2 v osach vrtuli Mk103 nebo Mk108. Vzdy sem predpokladal, ze do Sturmu by nikdo vylozene blaboly nepridal.

Pokud vsak nepouzivali tuhle sestavu operacne, nemohli ji alespon testovat?
Dneska sem nasel fotky dvou 110tek ktere mely pod trupem zaveseny 37mm Bk-37, takze by pravdepodobne takovehle testy nebyly prilis nelogicke. Obzvlaste vzhledem k nasazeni 110 jako tezkeho a nocniho stihace pri Spojeneckych bombardovacich svazech by jakakoliv snaha vylepsit arzenal, at uz dopredny nebo Muziku.

Mimochodem, kdo vedel ze Britove byli prvni kdo prisli s nahodu zamerenymi zbranemi, ikdyz to byla polni improvizace za pomoci nabijeciho "mechanismu" Lewise 7.7mm?
 
1stCL_Werner
110 nikdy neměly zbraně v motorech, ani v reálu, ani ve šturmu. 110 opravdu nebyla letadlo, kde by byl problém s hledáním místa pro výzbroj Šklebící se
Bk 37 byla poměrně častá výbava při nasazení proti čtyřmotorákům.
 
Pityy
YouTube Video


 
Koty
Serza napsal:

Pokud si vzpominam, ve Sturmu mela verze G-4 nebo G-2 v osach vrtuli Mk103 nebo Mk108. Vzdy sem predpokladal, ze do Sturmu by nikdo vylozene blaboly nepridal.

Pokud vsak nepouzivali tuhle sestavu operacne, nemohli ji alespon testovat?
Dneska sem nasel fotky dvou 110tek ktere mely pod trupem zaveseny 37mm Bk-37, takze by pravdepodobne takovehle testy nebyly prilis nelogicke. Obzvlaste vzhledem k nasazeni 110 jako tezkeho a nocniho stihace pri Spojeneckych bombardovacich svazech by jakakoliv snaha vylepsit arzenal, at uz dopredny nebo Muziku.

Mimochodem, kdo vedel ze Britove byli prvni kdo prisli s nahodu zamerenymi zbranemi, ikdyz to byla polni improvizace za pomoci nabijeciho "mechanismu" Lewise 7.7mm?


Mají tam chyybu - není to v ose vrtule, ale místo MG 17tek Šklebící se
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Serza
Wernere, pri Saldyho misich si velmi presne vybavuju ohen z gondol, byly to 30mm kanony. Pokud si dobre vzpominam, byl to UltraPack 3, mozna HSFX pro 4.11
 
Koty
Serza napsal:

Wernere, pri Saldyho misich si velmi presne vybavuju ohen z gondol, byly to 30mm kanony. Pokud si dobre vzpominam, byl to UltraPack 3, mozna HSFX pro 4.11


V gondolách pro Bf-110 se montovaly MG-151/20. MK 108 se montovaly do trupu a 103 se na ně nedávaly vůbec.
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
1stCL_Fucida
Wernere, napíšeš prosím tady klukům ještě jednou, že Bf 110 neměly v reálu (A pevně věřím, že ani ve Šturmovi) nikdy výzbroj v gondolách?

Díky Šklebící se
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Koty
Já myslel takovou tu věc pod trupem Úsměv
EDIT: Bf-110G2/M1
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Joe Hallenbeck
Hmm na těch záběrech fotokulometů je kolem páté minuty vidět, jak se "Mustang driver" snaží střílet na německého pilota ležícího na zemi po nouzovém přistání do zasněženého pole. No myslím, že tu máme odpověď na to, jak to vlastně tehdejší piloti měli. Jestli jim šlo o letadlo nebo o zabití pilota.... No minimálně Capt. D. V. Davis v tom měl zřejmě jasno.
Upravil/a Joe Hallenbeck dne 12-08-2013 19:14
313_FlyBoy
RY-C
 
1stCL_Werner
1stCL_Fucida napsal:

Wernere, napíšeš prosím tady klukům ještě jednou, že Bf 110 neměly v reálu (A pevně věřím, že ani ve Šturmovi) nikdy výzbroj v gondolách?

Díky Šklebící se

Kluci, 110 neměli nikdy v reálu ani ve šturmu zbraně v motorových gondolách. U Gčkových verzí tomu i napovídá to, že by si pokaždé ustřelili kužel vrtule.
Spokojen Herr Major ? Úsměv
1st Czech Lions - Resistance is futile...
 
Koty
1stCL_Werner napsal:

1stCL_Fucida napsal:

Wernere, napíšeš prosím tady klukům ještě jednou, že Bf 110 neměly v reálu (A pevně věřím, že ani ve Šturmovi) nikdy výzbroj v gondolách?

Díky Šklebící se

Kluci, 110 neměli nikdy v reálu ani ve šturmu zbraně v motorových gondolách. U Gčkových verzí tomu i napovídá to, že by si pokaždé ustřelili kužel vrtule.
Spokojen Herr Major ? Úsměv


Éhm, opravuju se - nemyslel jsem gondolu motoru, ale podvěs Úsměv
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
1stCL_Fucida
Ja, zufrieden! Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Serza
No, porad jsem si jisty ze sem s tou konfiguraci lital...

Ale pokud ano, tak ve Sturmu byl nonsens.
 
Garrett
Nevíte proč je na zaměřovači napsáno "no hand hold". Viděl jsem to i u dalších letadel, ale nikde jsem se nedočetl důvod.
 
BP_dFrog
Aby se při nasedání do a vysedání z kabiny za zaměřovač pilot nechytal. Obecně aby na danou část nesahal.

Podobně jako je např. na částech křídel psáno "Zde nestoupat" = "No step", "Nicht betretten"
 
clone9cz
Ale nekouřit tam není. No.
 
http://www.wwii-illusion.net
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

34,729,318 návštěv