May 19 2024 11:25:41
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Saitek X52 - alternativni uziti Clutch button ?
310_cibule
Tak u mě to bohužel nefunguje. Změna v registru na 26 ani na 29 nezabrala. Když clutch zmážku, začne poblikávat a... nic.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
torr
takže to na podruhý funguje Úsměv
ad cibule:ten záznam registru je tam několikrát,takže nestačí to zmenit jenom 1x,proto mi to napoprvé nefungovalo a je prakticky jedno jestli tam je 26 nebo 29 ,evidentně jsou to čísla tlačítek tak jak jsou v tom saitek control programu,číslo 26 nemá nic nebo aspon já jsem ho tam nenašel
 
310_cibule
Tomu nerozumím. Jak najdu ty další záznamy?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
torr
310_cibule napsal:
Tomu nerozumím. Jak najdu ty další záznamy?


bud "najít další" nebo F3
 
310_cibule
Jóóóóóó, TO JE ONO! Ho-ši. dě-kujem, ho-ši. dě-kujem...
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
606_vogel
Je tady řeč o tom knoflíku na plynovce v tom spodním otočném knoflíku?!Úsměv
 
310_cibule
Bingo!
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
606_vogel
Úsměv
 
CW_boZZda
Funguje to nadherne. Dikes. Proste jenom zmena trech klicu v registru na hodnotu 1a
No a je to nadhera! Diky panove
 
http://www.czechwings.com/
BP_Tyrl
A když už jste tací kluci šikovní co takhle skusit přeprogramovat Přepínač módů. To je to trojpolohové kolečko na Joy vpravo nahoře.Mrknutí
 
nuku
Jo jo to vypada dobre. Diky za inspiraci
Mozna by jste mi dokazali pomoct i s dalsima vecickama co se tyka X52.
Existuje nejaka moznost jak presvedcit pedaly od saiteku aby se tvarily ze jejich osy jsou na stejnem ID jako je X52? Jde o to ze nektere hry podporuji jen jeden ovladac, treba nejvic me to mrzelo u RC Indoor Helicopter, kde jsem si rikal konecne si s tim pohraju jak ma ale ouha, proste pri prirazovani os to pedaly totalne ignoruje a tak jsem zase skoncil na twistu.
a pak neco podobneho je u SaR4 ktery ma pomerne uhozeny setup takze navic se cyklika na X52 automaticky nastavi na to soupatko na plynovce co na nem obvykle mam klapky a neda se to prendat.
Podotykam ze obe uvedene hry nemaji textove ini takze rucne neco poladit mimo proste nejde (teda ctete spravne na to JA nemam).
Jeste dotaz pro vrtulnikare, jaky je momentalne "nejlepsi" vrtulnikovy sim... oslintavam totiz stranky ED ale nez vyjde Black Shark tak ubehne asi jeste neco vody.
Predem dik za pomoc
 
BP_Tyrl
Kluci já jsem starý tupoň. Nemohl by mi někdo poslat ty poeditované registry s návodem kde je najít? A kam uložit.
Upravil/a BP_Tyrl dne 11-01-2007 13:09
 
Alan Grey
BP_Tyrl napsal:
Kluci já jsem starý tupoň. Nemohl by mi někdo poslat ty poeditované registry s návodem kde je najít? A kam uložit.

Prosím taky.Děkuju.
 
http://www.alan-grey-page.cz/
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-05-2024 10:25
Akutní máte někdo fotku Spitfiru 313.SQN s invazními pruhy? A mohl bych ji vidět? Nemám jedinou ...

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

34,907,880 návštěv