May 19 2024 14:30:22
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Aviator nebo Cyborg evo???
Carel
Potřebuju si pořídit nový JOY protože starý (Logitech extreme 3d pro) odchází tak se jsem si přišel pro radu jaký si mam koupit?
Vybral jsem si buď Saitek cyborg evo (ten všichni znáte) nebo Saitek Aviator (http://www.pixman...rcid=1704#
a nebo ješte Topgun AfterBurner 2 http://www.pixman...?itag=6506 Nebo dejte jiný tip na levný ale kvalitní JOY Mrknutí
Upravil/a Carel dne 30-12-2006 21:56
 
caba
Obrázek toho druhýho joye je fakt dobrej!Šklebící se
 
GC3_Messik
no vcera jsem si aviatora objednal, doma mam cyborga tak jsem chtel zmenu tak jsem zkusil aviatora, az prijde uvidim...
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
Carel
Jéé sorry já jsem pi... už je to opraveno Šklebící se
 
MK_KaiN
Hele ty,Carle,koukej změnit podpis,a bez diskuze. NaštvanýVyděšenýNaštvaný
 
Lucka
Carel napsal:
Potřebuju si pořídit nový JOY protože starý (Logitech extreme 3d pro) odchází tak se jsem si přišel pro radu jaký si mam koupit?
Vybral jsem si buď Saitek cyborg evo (ten všichni znáte) nebo Saitek Aviator (http://www.pixman...rcid=1704#
a nebo ješte Topgun AfterBurner 2 http://www.pixman...?itag=6506 Nebo dejte jiný tip na levný ale kvalitní JOY Mrknutí

Mám to samé dilema, budu kupovat nový joy Úsměv

Saitek cyborg evo není špatný, ale počítej s tím, že pokud s ním budeš létat denně, vydrží ve slušném stavu tak 1/2 roku. Potom se začíná projevovat opotřebení a po cca 10 měsících už má ve středu vpravdě zemědělskou vůli, což nejvíc vadí při střelbě.
Dosluhuje mi už druhý joy tohoto typu (koupený 1.3.2006) a v současné době, po 10 měsících užívání, je tak "vyčochtanej", že je velký problém něco s ním trefit.
Ostatní joye neznám, ale pokud budeš kupovat nějaký v cenové relaci cca 1000,- Kč, pravděpodobně ti žádný z nich ve slušném stavu nevydrží déle než 1 rok.
 
BP_Madvlk
Na Thrustmaster jsem po objednání čekal cca2měsíce.Už si to přesně nepamatuju,ale myslím,že to bylo od jiného dodavatele.Potom jsem si pořídil X52.
 
WT_Flan
U Gallandova doutniku, co to je ten "Aviator" ?!?!? CoolŠklebící se
 
WT_Flan
Novinka od ledna 2007 :
http://www.saitekusa.com/usa/prod/x52pro.htm
 
Carel
No jo no já bych si pořídil třeba X52 nebo něco takovýho ale moje finance na to nevystačí a nevim jestli bych byl schopnej vysolit 3500,- za JOY Zamračený
 
WT_Flan
Carel napsal:
No jo no já bych si pořídil třeba X52 nebo něco takovýho ale moje finance na to nevystačí a nevim jestli bych byl schopnej vysolit 3500,- za JOY Zamračený


Nevim o nikom kdo ho ma, neslysel jsem, necetl jsem o nem zadne uzivatelske povidani. Je tu nekdo kdo ho ma, kdo ho zna ? Nemluve o tom, ze vypada priserne.Šklebící se
Chapu, ze o prachy jde az v prvni rade, proto si myslim, ze cyborg evo force by mohl byt z tech dvou ten vyvoleny.
 
Lavo
Lucka napsal:....



Ja mam EVO a som max . spokojny a to az tak , ze moja novucicka X-52 caka poslusne zabalena v krabici uz pol roka.Jedine co mi odislo bol HAT a tak som kupil nove EVO ...NIKDY sa mi ho nepodarilo vycvachtat , ale to bude asi tym , ze ja moc nekrutim....Šklebící se
 
3BAP_Razo
cca rok mám Topgun AfterBurner 2 a docela s tím kroutím a drží perfektně, ale má málo tlačidel. Mrknutí
Upravil/a 3BAP_Razo dne 31-12-2006 14:30
 
http://3iap.4fan.cz
Carel
Tak po ne moc dlouhém přemýšlení jsem se rozhodl pro Saitek cyborg evo Cool tak všem děkuji za příspěvky Mrknutí
 
Bretis
Carel napsal:
Tak po ne moc dlouhém přemýšlení jsem se rozhodl pro Saitek cyborg evo Cool tak všem děkuji za příspěvky Mrknutí

Dobra volba, v Befku ho nevycvachtas ani za dva rokyMrknutí
 
XXX_Dazz
Bretis napsal:
Carel napsal:
Tak po ne moc dlouhém přemýšlení jsem se rozhodl pro Saitek cyborg evo Cool tak všem děkuji za příspěvky Mrknutí

Dobra volba, v Befku ho nevycvachtas ani za dva rokyMrknutí


Dokázal jsem to za 3/4 roku Vyděšený
 
Bretis
sikuloŠklebící se
 
312_Lazy
Ja mam EVO a som max . spokojny a to az tak , ze moja novucicka X-52 caka poslusne zabalena v krabici uz pol roka.Jedine co mi odislo bol HAT a tak som kupil nove EVO ...NIKDY sa mi ho nepodarilo vycvachtat

mam stejnou zkusenost, osy se mi ani nehnou, ale hat odesel. drhne kloboucek. stav po 2 letech.
 
Twister
Mam Afterburner 2 a spokojenost jen pro lidi s velkyma rukama asi nic moc Mrknutí
 
Munny
Jakej je rozdíl mezi X52 a X52pro kromě barvyZamračený
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-05-2024 10:25
Akutní máte někdo fotku Spitfiru 313.SQN s invazními pruhy? A mohl bych ji vidět? Nemám jedinou ...

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

34,908,461 návštěv