May 19 2024 13:15:51
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 10

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Joystick-demontáž
BP_Shark_7
Zdravím kolegové piloti,

mám dotaz ohledně demontáže joysticku ,, Logitech /
WingmanMan Force 3D
,,

Odšrouboval jsem 4 vruty na spodní desce (kryt), ale stále nemohu
kryt oddělit od základny ? Naštvaný
Jako by stále něco oba díly drželo u sebe - mám strach použít větší
síly - abych něco nezničil. Cool

Je nutné také rozebrat ,,rukojet´,, - a pak až dojde k rozpůlení
základny ?

Předem děkuji za radu Úsměv

Letu zdar
Shar_7
 
1stCL_Bumik
Co si matne pamatuju, tak kdyz jsem ho rozebiral, tak jsem rukojet URCITE rozebranou mel.
 
BP_Tyrl
Nebuď měkkej a vem na něj kladivo. I takovej Joy potřebuje pocítit kdo je doma pánem. A pak poslouchá jako hodinky.
 
Rufu
podívej se jestli tam nemáš nějakou pěknou leklounálepku s popisem -s oblibou pod ně maskujou šroubky.
 
CW_Foxl
Tak na to si matne vzpominam, jak jsem mel stejnej problem a myslim, ze jsem marne nekde hledal dalsi sroub, ale bylo to tou rukojeti...urcite..preji hodne trpelivosti se zandavanim cudliku az to budes davat dohromady Mrknutí Jestli ti to bude po prvnim smontovani fungovat, tak jsi lucky man, ja to montoval asi 10x Šklebící se
 
313_123
musíš povolit uplně všechno
rozdělal jsem ho jednou a už nikdy nedal dohromady

škoda že sem ženatej taky bych chtěl bejt Lucky man Cool
 
Ace
Rozebíral jsem jen ten bez FF a rukověť jsem k tomu nepotřeboval rozebírat. Stačilo s tím tak opatrně poškubávat a pokrucovat - bacha na obvod s čudlíkama na základně... jtam ideálně připraven na porubání... podle mě to nebude moc jinej joy krom toho robertka v páce...
 
http://www.bitevnici.wz.cz/news.php
rudidlo
Sharku, je třeba rozšroubovat a rozebrat rukojeť (2 šroubky jsou pod gumou pod rukojetí), pak šroubovákem vypáčíš kruh na základně, který se tváří jako našroubovaný. Rozšroubuješ základnu zespod a je to.

btw: Co se týče Logitechů, už dávno jejich úroveň upadla na bod mrazu. Sám jsem se o tom přesvědčil. Mám doma jeden kousek z roku 2000 a vloni jsem koupil nyní už dva roky starý kousek od 310_McMartyho. Po roce používání novějšího joysticku jsem zaznamenal jeho problematické chování v ILovi. Rozebral jsem je, vyčistil a žádná změna. Skočil jsem do sklepa pro starší kousek, rozebral vyčistil a z novějšího kusu jsem si vzal pouze lépe řešený poziční klobouček. Novější joy letěl do popelnice. Takže paradoxně používanější joy s rokem výroby 2000 funguje lépe, než model o 4 roky mladší.

Dávám veřejně za pravdu všem co tvrdí, že Logitechy jsou shity - od roku výroby 2004+.

EDIT: Asi i u joysticků platí čím starší tím lepší.
Upravil/a rudidlo dne 12-12-2006 13:38
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
AFT_xl8_CZ
Celej fígl je v kroužku pod rukojeti (ten s tou imitaci imbusu) drží to pokupě čtyřma zarážkama co jsou pod ním tenkej šroubovák a hurá na ně. Rukoje´t není třeba demontovat sice kdyžje rozebraná tak to de líp.Mrknutí
 
CW_Foxl
Tak koukam, ze kazdej kdo mel tenhle joy mel potrebu ho rozebrat...aby ne, je to fakt shit! tenhle joy ma hlavne debilne vyreseny, nebo spis nevyreseny ulozeni potenciometru, ktery jsou diky tomu pekelne nepresny...staci je zafixovat aby se nehybali pri pohybu s pakou a hned ma presnejsi chod. Ja jsem to udelal rostavenou umelou hmotou, to pak povolilo, tak jsem tam kapnul vterinak a bylo to v prdeli...potaky prestali fungovat...takze na to bacha.
 
BP_Shark_7

Děkuji všem přispěvatelům za informace Mrknutí

Ahoj
S_7
 
rudidlo
CW_Foxl napsal:
Tak koukam, ze kazdej kdo mel tenhle joy mel potrebu ho rozebrat...aby ne, je to fakt shit! tenhle joy ma hlavne debilne vyreseny, nebo spis nevyreseny ulozeni potenciometru, ktery jsou diky tomu pekelne nepresny...staci je zafixovat aby se nehybali pri pohybu s pakou a hned ma presnejsi chod. Ja jsem to udelal rostavenou umelou hmotou, to pak povolilo, tak jsem tam kapnul vterinak a bylo to v prdeli...potaky prestali fungovat...takze na to bacha.
Moment - jak nezafixovaný uložení potenciometrů? Já je zafixovaný mám Úsměv
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
CW_Foxl
rudidlo napsal:
CW_Foxl napsal:
Tak koukam, ze kazdej kdo mel tenhle joy mel potrebu ho rozebrat...aby ne, je to fakt shit! tenhle joy ma hlavne debilne vyreseny, nebo spis nevyreseny ulozeni potenciometru, ktery jsou diky tomu pekelne nepresny...staci je zafixovat aby se nehybali pri pohybu s pakou a hned ma presnejsi chod. Ja jsem to udelal rostavenou umelou hmotou, to pak povolilo, tak jsem tam kapnul vterinak a bylo to v prdeli...potaky prestali fungovat...takze na to bacha.
Moment - jak nezafixovaný uložení potenciometrů? Já je zafixovaný mám Úsměv


Jak bych to vysvetlil....Predstav si treba, ze mas joy polozeny na slole, kterej je natrenej lubrikacnim gelem a chces kroutit twistem..vis co se stane?...Ta zakladna se bude castecne otacet ve smeru krouceni s pakou a to zpusobi dost neprijemne a nepresne ovladani a takhle presne je to v tomhle logiteku s potenciometrama. Potencimetr ma dve casti, statickou a pohyblivou, jenze u tohodle joye se proste ta staticka cast mirne pohybuje protoze je tam nedbale zafixovana....
 
rudidlo
Já nepoužívám lubrikační gel na mazání stolu Úsměv
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
CW_Foxl
A co si s nim teda mazes? Zamračený Úsměv
 
310_Podrs
CW_Foxl napsal:
A co si s nim teda mazes? Zamračený Úsměv

Pritelkyni...Vyděšený
 
http://www.310raf.com
310_Mazy
JJ taky sem ho po dvou letech rozdělal . Ale zlepšení bylo
nevalný . Aspon sem ho pořádně vyčistil i vevnitř .
Jinak souhlasim že je to šit . Vůbec nevidrží .
 
AH_Watson
Na MS SW mi začala zlobit dvě tlačítka na rukojeti - zrovna spouště zbraní. Ne že bych je potřeboval, ale kdybych jim chtěl domluvit - dá se rukojeť rozebrat. A dá se pak i složit ? Protože začaly zlobit hned dvě najednou, tak to asi nebude jen mikrospínač, co ? Smutný
 
XXX_Dazz
Jde to rozebíral jsem MS SW, ale bez FF a úplně v poho Mrknutí Rozdíl mezi FF a bez FF by v rukojeti neměl být žádný.
 
Ucho
AH_Watson napsal:
Na MS SW mi začala zlobit dvě tlačítka na rukojeti - zrovna spouště zbraní. Ne že bych je potřeboval, ale kdybych jim chtěl domluvit - dá se rukojeť rozebrat. A dá se pak i složit ? Protože začaly zlobit hned dvě najednou, tak to asi nebude jen mikrospínač, co ? Smutný


Joy se používáním dost zanáší, ucpou se mezery u tlačítek a nejdou volně. Za b ) stárnou spínače. MS SW (bez) jde rozebrat v pohodě, i rukojeť. Při smontování se pak jen musí hlídat uložení potenciom. twistu, a tl. 1,2. Jediné co jsem raději nerozebral, střeva kloubu v základně. Jinak ostatní lze rozebrat a pořádně vyčistit. Když to nepomůže, já mám dojem, že se ty jeho čudle v kontaktech časem promačkávaj. Na základně mi dva, při rozebraném joy fungujou, při složeném to není 100% a musí se hodně tlačit a zapnou jen občas. Asi už chyběj nějaké desetiny.
Žije, žije ve stepi jeden v suché otepi.
Druhý v láptích pod pařezem, třetí v díře mezi bezem.
Ať si jsou, tam kde jsou. Ať sem na nás nelezou.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-05-2024 10:25
Akutní máte někdo fotku Spitfiru 313.SQN s invazními pruhy? A mohl bych ji vidět? Nemám jedinou ...

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

34,908,210 návštěv