April 27 2024 11:28:48
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Asfaltoví Holubi - DISKUSE
 Vytisknout diskuzi
Somma 1940 a LaGG
1stCL_Fucida
jop, je to zajímavé Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
AH_Kraken
Já si Fučido opravdu nemyslím že náhrada P-40 za Hawk 75 je o tolik lepší než ten LaGG. Obě "náhradní" letadla měla místo jednoho páru kulometů puškové ráže kulomety řáže 0.5palce (D520 měl 4x7,5mm+1x20mm, Hawk 75 měl 6x7,7mm). Obě "náhrady" byly těžšší a měly vyšší rychlost než jeji vzor. Každá náhrada prostě v něčem pokulhává. Taky se nedá říc že LaGG, tak jak je namodelovaný ve hře, nějak výrazně změní poměr sil (zvláště když tam můžou být v jednom okamžiku jen 4ks). Jistě pro piloty bf-109E-4 na serveru je výhodnější soupeř P-40, ale nedá se říc že ten LaGG je o tolik lepší soupeř než by byla D520. Nemyslím si že to má smysl řešit, protože to stejně nevyřešímeÚsměv
 
AH_Enty
Ale no tak pánové, dva měsíce to nikomu nevadí a teď jeden nespokojenec má problém?
Jako autor mapy na vás z ...... ........ . Kolikrát na to mapu a jak často narazíte?
Byl to pokus o oživení a dostat malinko červenou stranu ve výkonu do předu. To vás fakt ty 4 usmrkaný stroje tak vytáčej. Opravdový frajer sedne do gladíka, a jde ty mezky rozsekat. Že jo Krakene?.

Až někdy budu mít admin práva na serveru, tak to budu třeba nějak řešit, ale teď kvůli pár jedincům nebudu zatěžovat Čutoru. Konec.

ikdyž tlachat o tom klidně můžete.
 
Lavo
Mungo napsal:
Este otazka - cim sa lisia B239, F2A1 a Buffalo Mk.I?



Marek Buffalo Mk.I moze nosit bomby a ma 500 nabojov na hlaven . To je neuveritelna davka 44 sekund Zamračený Brewster a F2A1 maju len po 250 nabojov a ziadne bomby ...
Upravil/a Lavo dne 02-10-2006 00:01
 
alert
Aby nedošlo k mýlce: nemám s LaGGem o nic větší problém, než čímkoliv jiným Cool jen mi na té mapě prostě připadá "out". Nevadí, budu jí lítat se zavřeným očima Šklebící se
 
AH_Enty
To nejsi frajer, vezmi gladika, zavři oči a mysli si že jsi v laggu.Šklebící seMrknutí
 
WT_Schmouddle
Dejte jim fokace nebo budou brecet furt, ludry...Šklebící se
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
BP_Tyrl
Enty nerozčiluj se. Mě teď nedávno bylo u nás naznačeno. Že dávat Hurryho proti Ki-43 je nefér. Neb Hurry je příliš vyzbrojen.Šklebící se
 
AH_Enty
Já se nerozčiluju, jasný vzkaz jsem dal a kdo není srab vleze na každý mapě do toho nejhoršího éra a a sestřeluje v něm protivníka.Cool
 
Hoper
modří (co by LW) vůbec neznají, co je to výzva ... :-P

sem si tudle říkal, o čem to Watson na TSku mluví, když zaútočil na jednu tankovou kolonu a chce jít na další - to s Hurrikem MkI až tak možné není
a jak si pochrochtával, že Emilům ulítává ... :-PPP
 
AH_James_Gastowski
Taky mě zaráží, kolika lidem vadí 4 letouny. Myslím, že vzhled je jakžtakž podobný, tak proč to řešit a buďte rádi, že byl LaGG v patchi "přitížen", jinak fakt nevím, jak by tato diskuze vypadala předtím Mrknutí
Navíc, pokaždé, co jsem tu mapu letěl, tak v LaGGách seděly nějaký lamy, takže vývoj na mapě byl záležitostí práce Hurricanů a Gladiátorů. A hlavně pojďte lítat... Je to jenom hra a jsme jenom lidi.Mrknutí
 
Hiltos
me se libi, jak se cerveny bavi tim, ze modry breci kvuli ctyrem letadlum. za mesic se to obrati a budou se bavit modry a brecet cerveny.

dobre se to cte.
 
AH_Watson
AH_James_Gastowski napsal:
Taky mě zaráží, kolika lidem vadí 4 letouny. Myslím, že vzhled je jakžtakž podobný, tak proč to řešit a buďte rádi, že byl LaGG v patchi "přitížen", jinak fakt nevím, jak by tato diskuze vypadala předtím Mrknutí
Navíc, pokaždé, co jsem tu mapu letěl, tak v LaGGách seděly nějaký lamy, takže vývoj na mapě byl záležitostí práce Hurricanů a Gladiátorů. A hlavně pojďte lítat... Je to jenom hra a jsme jenom lidi.Mrknutí


Tentokrát jsem v Laggu s ostatníma lamama seděl i já. Raketama jsem chtěl vyzkoušet ten vlak - stejně nebouchnul. Tak jsem s nima sundal jednoho nízko letícího heinekena Šklebící se. Ostatní pozemní cíle šly o dost lépe než v hurim. Že jsou k mání i gladiatory jsem zjistil teprve včera, dlouho jsem tu mapu neletěl, ale stejně bych si ho nevzal, takový frajer nejsem.
 
AH_Kraken
ÚsměvTyrle kdo ti říkal že dávat Hurryho proti Ki-43 je nefér. Lovit Hurrycany IIB s Ki-43-Ia je moje oblíbená zábava a Hurryk moc šancí nemá, protože je pomalejší a méně obratný než Ki-43-IÚsměv
 
AH_James_Gastowski
Hiltos napsal:
me se libi, jak se cerveny bavi tim, ze modry breci kvuli ctyrem letadlum. za mesic se to obrati a budou se bavit modry a brecet cerveny.

dobre se to cte.


to se nestane, protože modří mají akorát stodevítky a stodevadesátky Šklebící se Šklebící se Šklebící se
 
313_OTU_oblak
hmmmmm zajímavé.

ad srovnání D520 a LaGG-3. Jsou to naprosto jiná letadla. tečka. Dewo byla lehká, stoupavá, obratná. čili přesně to co LaGG není.

ad P-36 a P-40.
P-36 měl motor o 1200 koních a P-40B měl tuším 1050koní.
P-36 měl vynikající obratnost, roll rate. Pokud bych měl válčit ve francii bral bych právě hawka. Tomahawk je proti němu těžký a o zatáčce za 18 sekund si můžete nechat zdát. Tomahawk a P-36 jsou odlišná letadla. P-36 je pomalejší, žádné jiné výhodz nepřináší (pancéřovaný byl dobře už ve fracii, včetně samosvorek - o tom si piloti befek nechávali zdát. Pancíř, i když ne tak dobrý, měly i dewa)
 
AH_Cutora
Zdar.

Tak jsem to tady chvíli jen monitoroval a čekal, jetstli nevychladnete.

Ano, v okamžiku kdy jsem Entymu schválil náhradu Laggem jsem věděl, že to není zcela korrektní. Respektive sám jsem hledal co tam přidat a posílit červené, protože ta převaha za modré byla opravdu hodně výrazná a dost lidí si na to stěžovalo.

Domnívám se, že tato náhrada je asi nejlepší z možných. Ano, Lagg-3 v4 je v porovnání s Děvkou o asi 20km rychlejší, ano místo 4x7.5mm+1x20mm má 2x7.5mm+2x12.7+1x20mm a ještě k tomu ruské laserpaly, ale aspoň stoupavost sedí a i vzhled není až tak úplně mimo. Aspoň se máme modrásci co ohánět. Lepší náhrada fakt neexistuje. A je jich jen velmi omezený počet.

P36 ABSOLUTNĚ NENÍ čím nahradit. Tou náhradou za P40 si děláte srandu nebo co? Si srovnejte parametry. To je úplně někde jinde. Vším. P36 by se parametrama asi tak nejvíce blížila F2A (mno vzhled je o dost odlišnej), ale ta je rychlostně o mnoho horší než stávající Hurry MkI (ale zase líp stoupe a kroutí na vyšší rychlosti). To by asi ničemu nepomohlo a nikdo by jí nesedlal.

Prostě Francii Oleg bojkotuje a musíme nějak improvizovat.

A jestli budete ještě chvíli řvát, tak ty Laggy stáhnu a budou tam jen Hurry Mk1 a šlus Naštvaný
 
3BAP_Cassius Chaerea
A jestli budete ještě chvíli řvát, tak ty Laggy stáhnu a budou tam jen Hurry Mk1 a šlus Naštvaný
A do čeho budem střílet, když němci nebudou mít ty svý rachomejtle?
 
alert
Sorry, ale argument že "F2A je pomalejší než Hurri" neberu, je totiž rychlejší než nahrazovaný P36 a F2A tak stále přináší REDs výhodu. V roce 1940 ve Francii prostě nebylo nic co by se mohlo plnohodnotně postavit Me109E. Přeci snad nejde o to aby byla každá mapa za každou cenu "vyrovnaná"
A pokud o to přeci jen jde, tak je dobré to říci otevřeně a budu už držet hubuCool
 
AH_Ronsoc
Dobre dajte nam P.11c a mame to vyhrane Mrknutí
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,769,415 návštěv