April 23 2019 10:12:35
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 1
magot

· Registrovaní piloti: 2,624
· Nejnovější pilot: Panter75
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Poraďte s kúpou PC
Ajvn
"borci ty prográmky na testování PC co mi zde byly doporučeny jsou nějaké blbůmvzdorné nebo musím být nějaký zvlášť zběhlý, abych si to uměl nastavit? Jedná se mi např. o doporučovaný OCCT, kde si prý musím volit voltář, míru zátěže, cílové teploty atd...sory ale to jsou hodnoty, které můj malý mozek nepobírá, tak abych něco nezkurvil...
neexistuje spíše nějaký program pro blbce, který by se spustil stisknutím tlačítka a sledoval chování PC nikoli pod zátěžovým testem, ale ve hře? Pak bych jen kliknul na ukončit sledování a vyhodilo by mi to nějaký výsledek jak se PC chovalo v čase spuštění hry..."

Hybca: Jsem na tom stejněÚsměv Taky jsem hledal to co ty. Afterburner se mi nesvědčil vůbec!
U nás v ajťárně mi doporučili HWiNFO. Jsem maximalně spokojen. Určitě to skus. Smáznout ho můžeš vždycky. Mrknutí

petsild
hybca napsal:

ok petsilde, dorazím na TS za tebou, pokud jsi teda vždycky na tom stejném serveru co používá i Joska

Tak v 19h na TS.
www.imgup.cz/images/2015/08/30/FCU.png

Ajvn
Zdarec pánové.
Odešla mi po 20ti létech klavesnice.
Co myslíte existuje nějaká vyloženě vyčnívající značka? Anebo je to fuk? Anebo čeho bych se měl vyvarovat? předem dík.

magot
tahle má šmrnc když se okolo motaj zombíci ..
www.destructoid.com/ul/516720-resident-evil-2/residentevil2typewriterkeyboard-noscale.jpg

Paulus
Léta už mám klávesnici Logitech G11 Gaming Keyboard a nedám na ni dopustit. 3*18 programovatelných kláves je pecka!
Dá se sehnat zde:
http://www.cenace...g-Keyboard
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
il2sturmovik.com/s/img/store_il2_en.20869b3be308.png
forum.il2sturmovik.com/uploads/team_icons/bos_gold_en.pngforum.il2sturmovik.com/uploads/team_icons/bom_gold_en.pngforum.il2sturmovik.com/uploads/team_icons/bobp_gold_en.png

Fiks
Pavle,G11 sežene tak maximálně nějakou omlácenou v bazaru.
Pokud se chceš mrknout na nějaký herní klávesnice, tak koukni na PC tuning https://pctuning....ardware/34

Ajvn
Jo dík ptát se na klavesnici je asi blbost jsou toho na výběr tři dupky.

Ajvn
Jo Magote ta steampunková by se mi líbila, jenomže on to je zároveň tak ňák šicí stroj.Šklebící se

Ajvn
Je bezdrátová klavesnice blbost?

1stCL_Fucida
Ajvn napsal:

Je bezdrátová klavesnice blbost?

Mám bezdrát v práci i doma. V práci je to úplně egal, ale doma se mi bezdrát hodí kvůli omezenému prostoru na stole. Pokud netrpíš na omezený prostor, pak bezdrátová klávesnice smysl imho nemá.
forum.il2sturmovik.com/uploads/team_icons/bos_gold_en.pngforum.il2sturmovik.com/uploads/team_icons/bok_gold_en.pngforum.il2sturmovik.com/uploads/team_icons/bobp_gold_en.png
Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt.

Ajvn
Hm dík.

AJaromir
Měl jsem bezdrát, a jsem rád, že už jej nemám. Neustálé dobíjení akumulátorů mě totiž nakonec donutilo vrátit se zpět k drátům. Hlavně když akumulátor se vybil uprostřed zápasu.
Pokud daný objekt vrhnete rychlostí vyšší, než 8km/s, tak poletí i hrábě.

Ajvn
Jo na bezdrát kašlu.
Normálně jsem zhnusen. Obešel jsem u nás všechny možné kvelby. A to co mají vystavené stojí za hovno.
Takže po internetu. Jenomže to je takové nějaké, když to nevidím na prd.

1stCL_Fucida
Ještě k tomu dobíjení: V klávesnici měním baterie (2x AA) cca 1x ročně, myš má integrované akumulátory, dobíjím ji v průměru cca 1x za dva měsíce (připojí se pomocí USB do počítače).
forum.il2sturmovik.com/uploads/team_icons/bos_gold_en.pngforum.il2sturmovik.com/uploads/team_icons/bok_gold_en.pngforum.il2sturmovik.com/uploads/team_icons/bobp_gold_en.png
Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt.

Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

09-04-2019 11:01
No už to šlape, ale jednu chvíli to vůbec nešlo ..

09-04-2019 09:23
S Dirt nevidím problém, dnes.

08-04-2019 19:32
@Clone pořád je to nějaký posraný. Např. na vlákno Dirt rally se nedostaneš .. Image přes Url v podpisu bych poslal k ledu ..

02-04-2019 09:37
But remember this, Japanese boy... airplanes are not tools for war. They are not for making money. Airplanes are beautiful dreams.

01-04-2019 16:14
dnes je to přesně 70 let od prvního vzletu úžasného A6M, 1.4.1939 ...

30-03-2019 12:31

28-03-2019 10:41
https://youtu.be/M
wrqkpn4L60

21-03-2019 16:13
Unboxing je fetišismus Úsměv

21-03-2019 08:56
A někdy to je bohužel jediný zdroj alespoň nějakých informací, když neexistuje recenze...

21-03-2019 08:55
Já se na unboxing dívám, když chci zjistit, co přesně krabice obsahuje.

10,917,522 návštěv