May 19 2024 18:15:09
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 1
Pino1350

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Saitec Cyborg Evo - problémy s instalací.
E_CL_Biker
Ahoj pánové, po měsící bez ILa se mi podařilo rozhýbat systém, instalnout ILa a všechny doplňky a už jsem chtěl do vzduchu, když jsem zjistil, že mi nejde joy.

Na začátek chci říci, že na stejném systému mě stejný joystick běžel 8 měsíců bez jediného problému.

Standardne vložím CD, spustím instalaci, proběhne instalace správných ovladačů (Win 2000). Chce to připojit joystick, tak ho připojím, v tom se otevře nad instalačním oknem nové, zda chci přijmout hardware. Kliknu ano. Vyskočí další okno (dole zůstává původní okno s hláškou, ať připojím joy) kde se píše, že instalace proběhla bez problému. Kliknu hotovo a objeví se hláška o restartování, zda ano či ne (dole zůstává POŘÁD původní okno s hláškou, ať připojím joy).

Po restartu se opět spustí instalace od začátku, ale napíše mě to, že joy je připojen, ať ho odpojím a poté znovu připojím a opět stejný postup do nekonečna.

Vůbec mě to neposune do instalace doplňku pro konfiguraci jednotlivých tlačítek.

Když během opětovné instalace ji zruším a ručně pak s CD instalnu ten PROFILE EDITOR, tak se vše nainstaluje a chová OK. Profile si nadefinuju, spustím, spustím ILa, ale ouha .... FUNGUJÍ JEN OSY ve hře, ale žádné tlačítko z joye, na kláavesnici jednotlivá písmenka fungují.

Nemáte s tím někdo zkušenost?

Dik
 
www.pepavich.cz
Jp-
Nejdřív se koukni jestli tam nemáš poškozenou předchozí instalaci tj. odeber joy a vytáhni ho z compu. stáhni si ze saiteku
http://www.saitek...stdown.htm
nový ovladače pro win2k a instaluj ty by ti měli najet normálně. Vyzkušaj a pak instaluj programer. Já ho tedy nepoužívám a normálně ty tlačítky přiřadim v configu
 
CR_PETRAS
Saitec Cyborg Evo :

Taky na něm "drandim" , ale bohužel na č.2 !!! První jsem vyměnil druhý den po koupi.
Natěšenej jsem ho doma rozbalil ( na krabici nápis jak prase W XP compatabile )

Nainstaluju a ??? ................ váš software nemá digitální podpis Microsoft,končim instalaci. Shit...

Výměna u prodejce za jiný a vše v POHODĚ :tup: a lítám do dnes.

Takže fuckt nevim v čem byla ošibka Naštvaný .... Tak zkus tu instalačku z NETU :tup: HOJ
 
http://avionika.webpark.cz
S5T_Galland
Doporučoval bych vubec zadnej soft neinstalovat.Zkontroluj taky jestli ti jde na jinym USB portu. :geek:
 
www.letectvi.wz.cz
Mungo
Tu zmenu USB portu by som tiez odporucal. Ked som s nim este lietal, tak pri prehodeni na iny port obcas stvaral psie kusy
 
WT_Pedropan
S5T_Galland napsal:
Doporučoval bych vubec zadnej soft neinstalovat.Zkontroluj taky jestli ti jde na jinym USB portu. :geek:


Doporučuju doporučené nerespektovat...Šklebící se

Pokud nedodržíš postup instalace, joy ti sice pojede, ale bez FF a s kalibračním oknem od Win...
Instalace SST je potom bezpředmětná...

Pokud jsem z textu pochopil správně, jedeš na Win 2000. Ty nemám, takže nevím, jak se to má chovat při instalaci. Ale pod Win98SE i XP se mně tam nikdy neobjevilo to okno o přidání HW.
Vždy jenom CD-připojit joy-kalibrace a bylo hotovo. Ale neumím posoudit, jestli se Win 2000 nechovají trochu jinak.
Na přehazování USB něco je, to mně taky občas zlobilo.
 
http://www.wtigers.org/
Lekk
Nevím jestli pomužu...ale muj PC guru mě kdysi poučil, že pořadí USB je i pořadím priorit..takže při nedostatku proudu je deska odpojuje od nejposlednějších..až po nejduležitější...prověř si zdroj a zkus to nainstalovat na port kterej je přímo na desce..jsou to ty vedle portu pro myš a klávesnici.
 
WT_Pedropan
No bezva. Díky Lekku, teď už vím, proč mně občas při práci vypadne tiskárna...:tup:

Na těch prvních portech mám přece daleko důležitější věci, že jo. Jako třeba Joy, Commander Unit, TrackIR a pod...Mrknutí
 
http://www.wtigers.org/
311_Tjurma
sry panove, nainstaloval jsem cyborg evo force a od ty doby se mi kouse komp, zkousel jsem aktualizovat ovladac ale to nepomohlo, dik za rady
 
1stCL_Fajlow
Tjurmo, to asi né, ne? Taky mám novej C.E a komp se mi seká, ale pochybuju, že to bude pákou.


Podle mě je blbej harddisk ... Nebo slabej zdroj ...
 
311_Tjurma
No nejsem zadnej expert spis uzivatel ale do minulyho tejdne jsem lital s logitechem a nebyl nejmensi problem a jen co jsem vymenil paku tak to zaclo Asi se zase vratim na starej rozkvrdlanej dobrej logitech se kterym jsem ale uz nic moc netrefilSmutný Jeste asi zkusim reinstall ale to mi dost nechce delat
Upravil/a 311_Tjurma dne 15-09-2006 08:59
 
AH_Cutora
Mno ja prisel nedavno na to, ze kdyz mam zapojenej joy Cyborg Evo do stavy v okamziku kdy komp bootuje, tak mi komp z cca 80% pripadu nenabehne... Vetsinou mam joy vytazenej kvuli tomu modremu podsviceni a zapinam ho az tesne pred ILem, ale parkrat kdyz jsem rebootoval, tak jsem se s tim vztekal a nemohl prijit na to co se deje, az jsem odpozoroval tohle.

Nevim jestli je to problem vyslovene joye nebo co, ale nenabehne mi ani Linux. Neni to MS-only chyba. Spis neco na urovni HW.

Jak uz je ale system nahozen, muzu joy pripojovat, odpojovat, ... chova se tak jak ma a system je stabilni (jak MS, tak Linux). Tam uz pak problem neni.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-05-2024 10:25
Akutní máte někdo fotku Spitfiru 313.SQN s invazními pruhy? A mohl bych ji vidět? Nemám jedinou ...

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

34,909,198 návštěv