April 19 2024 21:41:17
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 10

· Piloti on-line: 1
saldy

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Hirošima, Nagasaki
GC3_Kane
http://knihy.abz....im-ocistci

doporučuji, je tam dost dobrých věcí, vztahujících se k této debatě Mrknutí

jinak jen pro pořádek, pod zeleninu bych se klidně podepsal Šklebící se
 
http://3iap.org/forum/news.php
310_cibule
To Pedropan: Jsem rád, že to vidíme podobně. Věřím, že člověk je obdařen svobodnou vůlí k rozhodování. A jsem přesvědčen, že mou povinností je vzpírat se své přirozenosti, jež mi nutí oplácet křivdu křivdou, násilí násilím. Záměrně používám nedokonavý tvar slovesa, protože vím, že tyto atavismy mohou moji vůli přemoci. Přesto mne ten boj nepřijde zbytečný. Právě jej totiž považuji za hybnou sílu, která společnost posouvá k lepší budoucnosti. Evropský vývoj posledních desetiletí mu zatím dává naději, že po této cesrě se dá, byť klopýtavě, pohybovat kupředu. I když se to může samozřejmě kdykoliv opět zvrhnout.

Neodsuzuji nikoho za jeho názory, chápu i jejich inspiraci, nic to ale nemění na skutečnosti, že mi přijdou nebezpečné. A proto s nimi - s respektem j jejich nositeli - polemizuji.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
WT_Pedropan
To Cibule: Úsměv:tup:
 
http://www.wtigers.org/
Hoper
no není to nádhera ?
Šklebící se
 
j4ck41
jo tak tady je fakt mozny vsechno. Hirosima se zvrhne v odsun sudetaku hehe.

ale mel bych jeden dotazecek.

nebyly Benesovy dekrety o odsunu Nemcu, Madaru jakoz i zradcu a nepratel ceskeho a slovenskeho naroda a o konfiskaci jejich majektu vydane se souhlasem ci snad primo na zaklade rozhodnuti viteznych mocnosti? mozna se pletu, ale mam dojem ze jsem nekde cet o tom, ze o odsunu obcanu Treti rise z okupovanych uzemi se rozhodlo uz nekdy okolo Teheranske konference.

ja zastavam nazor, ze odsun byl to jediny co se mohlo udelat. urcite se pri tom stala nejaka krivda, ale to se holt stava. prave skoncila nejstrasnejsi valka v lidsky historii a nemci byli ti kdo ji rozpoutal a prohral.

kdyz si vezmu jak babicka obcas vypravi o predvalecnem zivote v pohranici a o odsunu v 38 tak snad ani nemuzu mit jinej nazor.

omluvit se: ANO - za krivdy a nasily spachane behem odsunu, ale v ZADNEM pripade za samotny odsun. sudetaci (jak v soucasny dobe nazyvame a chapeme cleny nemecke mensiny, zijici v nekterych prihranicnich oblastech CSR) usilovali uz od vzniku republiky o odtrzeni techto uzemi a pripojeni se k Nemecku. trvalo jim to dlouho, skoro 30 let ale nakonec byli spojeni s Nemeckem do kteryho tak chteli - holt ale bez toho uzemi
 
WT_TeeDee
Zpět k tématu: Hirošima, Nagasaki.... to je fakt dost dobrý pití :rip:
 
WT_Buback
WT_TeeDee napsal:
Zpět k tématu: Hirošima, Nagasaki.... to je fakt dost dobrý pití :rip:


Šklebící se jj, tahkle uctívám rád... ale je to nebezpečný :tup:
 
WT_Flan
WT_Schmouddle napsal:
[

Jnak znám pár rodin antinaci Němců co se po tělocvičně a po válce vrátili zpátky tam kde se narodili a tam taky zůstali bydlet (Lobendava a Varnsdorf).


Ja taky. Jedna pani co mi nejakou dobu byla babickou, se nenechala po valce vykopat z Varnsdorfu, resp. se ji podarilo po kvetnu 45 vratit zahy zpet do sveho domu a zije v nem dodnes. Je ji skoro 100, dodnes se kloudne cesky nedomluvi ( !!! ), je stale bystreho rozumu a v kondici . Jeji povidani ( kdyz mi ho pokazde museli z nemciny prekladat Šklebící se) bylo poutave...
 
Liptow
A tuto poznate?

tramvaji dvojkou jezdival jsem do Zidenic
z takovy lasky vetsinou nezbyde nic
z takovy lasky jsou kruhy pod ocima
a dve spalene srdce - nagasaki hirosima


 
WT_Horrido
Neco poezie od Wishful Thinking

there's a shadow of a man at hiroshima
where he passed the moon
in a wonderland at hiroshima
beneath the august moon
and the world remembers his face
remembers the place was here

fly the metal-bird to hiroshima
and the way a load
speak a magic word to hiroshima
let the sky explode
and the world remembers his name
remembers the flame was hiroshima
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
rOckie
Liptow napsal:
A tuto poznate?

tramvaji dvojkou jezdival jsem do Zidenic
z takovy lasky vetsinou nezbyde nic
z takovy lasky jsou kruhy pod ocima
a dve spalene srdce - nagasaki hirosima




jo to znám, taky jezdívám dvojkou do Židenic. ale né tramvají, alébrž šalinou Šklebící se
 
MK_KaiN
Sem si vzpoměl,když tady tak krásně recitujete, na jednu kapelu.

http://www.puhdys...itleid=103
 
313_Volume
když už vzpomínáte na to, co bylo před lety a na co se kvapem zapomíná, postnu vám tu něco, co se dnes objevilo na starém simulátorovském fóru:



Hi there. Jamie Liskutin here.

I hope its ok to bring this to you,
but my grandad's old RAF airfield when he severd in 312 squadron,
RAF Tangmere,
is going to be demolished unless people write in and give their objections?

The council has invited me to write in, and so I'm askng my friends and collegues to do the same if they choose to?

It may not be important to most of us these days, but to me and many people whose grandpas and grandmas served in the military,
it is a kick in the teeth!

culture these days is fading, so i thought, "why not fight for this?"
would you consider sending a short letter?

below is a standard letter to copy and paste and add your name.
this takes out the effort for you.


representations should therefore be addressed to:

Mr. Steve Carvell
Head of Development & Building Control Services
Chichester District Council
East Pallant House
1 East Pallant
Chichester
West Sussex
PO19

Additional information and advice contact for chichester district council
Webmaster email: http://CDCWebmaster@chichester.gov.uk
Web Team Chichester District Council
Tel: 01243 785166
Fax: 01243 776766
Website: http://www.chichester.gov.uk/ TY



Mr. Steve Carvell
Head of Development &
Building Control Services

03/08/2006
REF: TANGMERE CHICHESTER FIRE BRIGADE & SEAWARDS HANGERS
06/02941/OUT
06/03377/FUL

Dear sir,

I have been informed of the historic Battle of Britain site RAF Tangmere
is under consideration for development by the Chchester planning office?
I would like to voice my objections as this is a historic Airfield site and was base for Legendary figures Such as Douglas Bader, Violet Szabo GC and the Prince of Wales as well as Sir Neville duke along with many other international heros from the war that gave us our freedom today.
Please consider my objection as I believe the remaining buildings on the fire brigade site at RAF Tangmere should be given to the museum for education utilisation and not demolished.
you can find more opinions on this on a national website www.spitfireboy.com

Kind regards

"..............."
 
CR_PETRAS
Mrazí z toho v zádech :geek:

http://www.sonicb...

:rip:
 
http://avionika.webpark.cz
313_123
310_cibule napsal:
To Pedropan: Jsem rád, že to vidíme podobně. Věřím, že člověk je obdařen svobodnou vůlí k rozhodování. A jsem přesvědčen, že mou povinností je vzpírat se své přirozenosti, jež mi nutí oplácet křivdu křivdou, násilí násilím. Záměrně používám nedokonavý tvar slovesa, protože vím, že tyto atavismy mohou moji vůli přemoci. Přesto mne ten boj nepřijde zbytečný. Právě jej totiž považuji za hybnou sílu, která společnost posouvá k lepší budoucnosti. Evropský vývoj posledních desetiletí mu zatím dává naději, že po této cesrě se dá, byť klopýtavě, pohybovat kupředu. I když se to může samozřejmě kdykoliv opět zvrhnout.

Neodsuzuji nikoho za jeho názory, chápu i jejich inspiraci, nic to ale nemění na skutečnosti, že mi přijdou nebezpečné. A proto s nimi - s respektem j jejich nositeli - polemizuji.



Zajímalo by mě co by si udělal kdyby ti na zahradě přistáli třeba mimozemšťani prohlásily tvou parcelu za své území. Pak ti začali bourat barák, manželku … , děti poslaly na nucené práce (leštění jejich jedovatého létajícího talíře).
Já osobně bych se asi své přirozenosti nebránil a oplácel bych křivdu křivdou, násilí násilím a ten šmejd z vesmíru bych vyhodil do povětří včetně jejich nevinné svačinářky a údržbáře.

Jinak tvé názory ctím a obdivuji.
(chápu že jsem primitiv a mé názory jsou nebezpečné)
 
Jp-
123 napsal:
310_cibule napsal:
To Pedropan: Jsem rád, že to vidíme podobně. Věřím, že člověk je obdařen svobodnou vůlí k rozhodování. A jsem přesvědčen, že mou povinností je vzpírat se své přirozenosti, jež mi nutí oplácet křivdu křivdou, násilí násilím. Záměrně používám nedokonavý tvar slovesa, protože vím, že tyto atavismy mohou moji vůli přemoci. Přesto mne ten boj nepřijde zbytečný. Právě jej totiž považuji za hybnou sílu, která společnost posouvá k lepší budoucnosti. Evropský vývoj posledních desetiletí mu zatím dává naději, že po této cesrě se dá, byť klopýtavě, pohybovat kupředu. I když se to může samozřejmě kdykoliv opět zvrhnout.

Neodsuzuji nikoho za jeho názory, chápu i jejich inspiraci, nic to ale nemění na skutečnosti, že mi přijdou nebezpečné. A proto s nimi - s respektem j jejich nositeli - polemizuji.



Zajímalo by mě co by si udělal kdyby ti na zahradě přistáli třeba mimozemšťani prohlásily tvou parcelu za své území. Pak ti začali bourat barák, manželku … , děti poslaly na nucené práce (leštění jejich jedovatého létajícího talíře).
Já osobně bych se asi své přirozenosti nebránil a oplácel bych křivdu křivdou, násilí násilím a ten šmejd z vesmíru bych vyhodil do povětří včetně jejich nevinné svačinářky a údržbáře.

Jinak tvé názory ctím a obdivuji.
(chápu že jsem primitiv a mé názory jsou nebezpečné)



ses nebezpečnej primitiv Šklebící se

BTW: kolik toho semtexu chceš já mam asi 30 kilo a du ho přimontovat na nejbližší talíř :tup:
 
313_123
Jp- napsal:
123 napsal:
310_cibule napsal:
To Pedropan: Jsem rád, že to vidíme podobně. Věřím, že člověk je obdařen svobodnou vůlí k rozhodování. A jsem přesvědčen, že mou povinností je vzpírat se své přirozenosti, jež mi nutí oplácet křivdu křivdou, násilí násilím. Záměrně používám nedokonavý tvar slovesa, protože vím, že tyto atavismy mohou moji vůli přemoci. Přesto mne ten boj nepřijde zbytečný. Právě jej totiž považuji za hybnou sílu, která společnost posouvá k lepší budoucnosti. Evropský vývoj posledních desetiletí mu zatím dává naději, že po této cesrě se dá, byť klopýtavě, pohybovat kupředu. I když se to může samozřejmě kdykoliv opět zvrhnout.

Neodsuzuji nikoho za jeho názory, chápu i jejich inspiraci, nic to ale nemění na skutečnosti, že mi přijdou nebezpečné. A proto s nimi - s respektem j jejich nositeli - polemizuji.



Zajímalo by mě co by si udělal kdyby ti na zahradě přistáli třeba mimozemšťani prohlásily tvou parcelu za své území. Pak ti začali bourat barák, manželku … , děti poslaly na nucené práce (leštění jejich jedovatého létajícího talíře).
Já osobně bych se asi své přirozenosti nebránil a oplácel bych křivdu křivdou, násilí násilím a ten šmejd z vesmíru bych vyhodil do povětří včetně jejich nevinné svačinářky a údržbáře.

Jinak tvé názory ctím a obdivuji.
(chápu že jsem primitiv a mé názory jsou nebezpečné)



ses nebezpečnej primitiv Šklebící se

BTW: kolik toho semtexu chceš já mam asi 30 kilo a du ho přimontovat na nejbližší talíř :tup:


používám paprsek smrti a na hlavě mám helmu z alobalu :rol:
 
Mamutak
CR_PETRAS napsal:
Mrazí z toho v zádech :geek:

http://www.sonicb...

:rip:

tohle fakt mrazi v zadech http://www.sonicb...ursive.swfVyděšený
 
www.czechlions.cz
CR_PETRAS
Funguje pouze sekce ATOMIC !!! :rip:
 
http://avionika.webpark.cz
310_cibule
To 123: Nikdy jsem tu o nikom nenapsal, že je primitiv, či ano?

A co bych udělal? Vybílil bych všechny mimozemšťany, na které bych narazil. Vždyť on si pánbůh přebere.

Nechme už toho, prosím, vše podstatné už zde bylo na obou stranách řečeno.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

34,726,615 návštěv