May 01 2024 20:43:11
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 8

· Piloti on-line: 2
batoh, 311_Mart

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
ODĚSA 1941 - Speciální mise
1stCL_Jiricek
Jamesi, bravo. Ale Cibule :sm6::sm6::sm6: Málem jsem to neudržel :sm6:
 
GC3_Messik
hezký už se těším
 
gc3normandie.over.cz
1stCL_Novotny
OMLOUVÁM SE , ALE MŮJ ZAMĚSTNAVATEL NEMÁ PRO TUTO RATOLEST POCHOPENÍ A JDU DO PRÁCE CELÝ VÍKEND :cry::cry::cry:.

Nemám ho za to rád.Šklebící seead: A mám pocit že znás chce stáhnout kůži:sm29: .

Je tu po mne volné místo tak se hlašte!

Děkuji za pochopení. Smutný
 
rudidlo
1stCL Novotny napsal:
OMLOUVÁM SE , ALE MŮJ ZAMĚSTNAVATEL NEMÁ PRO TUTO RATOLEST POCHOPENÍ A JDU DO PRÁCE CELÝ VÍKEND :cry::cry::cry:.

RATOLEST???
Co vám to ten Fučida nalejvá?
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Indy
AH_James_Gastowski napsal:
TAK JSEM PRÁVĚ ODESLAL VŠEM DOSUD PŘIHLÁŠENÝM ÚČASTNÍMKŮM SOUKROMOU ZPRÁVU S ODKAZEM NA BRÍFING JEHO STRANY. POKUD JSEM NA NĚKOHO ZAPOMNĚL, TAK MĚ INFORMUJTE PŘES PM.


Teda kluci, vydarena praca :sm38: Hlavne soundtrack.
Neda mi sa nespytat: mate viac takych dobovych songov a da sa k nim nejako dostat ?
Letka_13/Indy
 
312_Jura
ahoj
na 90% (ping)
312_Jura
Allied/Fighter (klidne bomber kdyz jich bude moc malo)
kujii!
Upravil/a 312_Jura dne 27-10-2005 22:46
 
http://spitfire.ic.cz/
1stCL_Jamamoto
Indy napsal:
AH_James_Gastowski napsal:
TAK JSEM PRÁVĚ ODESLAL VŠEM DOSUD PŘIHLÁŠENÝM ÚČASTNÍMKŮM SOUKROMOU ZPRÁVU S ODKAZEM NA BRÍFING JEHO STRANY. POKUD JSEM NA NĚKOHO ZAPOMNĚL, TAK MĚ INFORMUJTE PŘES PM.


Teda kluci, vydarena praca :sm38: Hlavne soundtrack.
Neda mi sa nespytat: mate viac takych dobovych songov a da sa k nim nejako dostat ?


Ano ten breefing je dokonalej a má skvělou atmosféru. Perfektní práce a už jen kvůli tomu jsem rád, že jsem se přihlásil, i kdybych za celou noc nic netrefil, bezcílně bloumal nad stemělou Oděsou, nebo jen ustavičně padal...

Pokud jde o ty songy: Zkus se podívat na http://militarymusiconline.com/

Můžeš si tam stáhnout plno válečných pochodů i tehdy slavných odrhovaček všech hlavních válečných stran.:jamamoto:
 
310_McMarty
Jamesi a ostatni,
vynikajici briefing. Kdyz jsem ho spustil, byl jsem naprosto uchvacen. Vynikajici atmosfericka zalezitost. Dekuji Vam vsem, jsem nesmirne rad, ze mame mezi sebou takove aktivni piloti. Bravo!!!


P.S: Jamesi prosim Te jsem uplne nadseny z te doprovodne ruske pisne, mohl bych Te poprosit o pripadny link?

SALUTE!
 
Indy
Jamamoto napsal:
Pokud jde o ty songy: Zkus se podívat na http://militarymusiconline.com/
:jamamoto:


Vdaka, super link!
Letka_13/Indy
 
AH_James_Gastowski
Výběr hudby byl jednou z nejdůležitějších věcí. Obrátil jsem se na Čkalova a ten mi doporučil pár "hrdinských" songů. Z těch jsem pak vybíral. Nakonec zvítězil song, který je v brífingu. Jeho název je "Poljusko polje" a toto je nahrávka myslím od Alexandrovců.

Skladba na konci německého brífingu je "German march" z filmu Patton, což možná někteří poznali.

Tímto bych chtěl ještě jednou poděkovat AH_Čkalovovi a 313_Cibulovi, kteří atmosféru brífingu dotvořili svými hlasy.

Jinak měl jsem už pár PM ohledně čísel za dvojtečkama (server a TSserver). Fučida v blízké době doplní přesné IP adresy, takže sledujte diskuzi a stránky mise.
 
Noram
doufám že si nezasvěcení budou moct ten briefing pak někde taky poslechnout
 
http://noram.youaremighty.com/
Indy
Kedze Lavo je lenivy, hlasim ho do sluzby ja. Letka_13/Lavo, LW.
Letka_13/Indy
 
AH_James_Gastowski
3IAP_Noram napsal:
doufám že si nezasvěcení budou moct ten briefing pak někde taky poslechnout


Ano, po skončení akce bude zde v diskuzi uveden odkaz na oba brífingy, takže nezúčastnění se budou moci podívat a taky jedna strana zhlédnout brífing strany druhé.
 
Mungo
Zdar Indy, dufam, ze stihnem dorazit a pocitac a pedale budu slapat. Co uz s Mikom, hlavne, ze tam bude kolega.

Tvorcom briefingu: Toho, co tam do soundtracku dal alarm by som nakopal kostrc a okolie :sm11: ; takmer som zahucal dole zo stolicky. Tak zajtra vazeni.

Este nejake hlupe otazky (mozno som prehliadol): ono xxxx pri IP s hesle znamena co?
A takisto: Aka bude nastavena obtiaznost?
 
AH_James_Gastowski
Mungo napsal:

Tvorcom briefingu: Toho, co tam do soundtracku dal alarm by som nakopal kostrc a okolie :sm11: ; takmer som zahucal dole zo stolicky. Tak zajtra vazeni.


muhehe, kvuli tomu tam je :sm6:


Este nejake hlupe otazky (mozno som prehliadol): ono xxxx pri IP s hesle znamena co?
A takisto: Aka bude nastavena obtiaznost?


viz výše, Fučida doplní přesný IP (takže xxxx se změní v číslice). Je to server 1stCL, takže stejná obtížnost jako tam je při normálním dogfightu.
 
Mungo
Na ich serveri nelietam, ale ak sa nemylim, znamena to obtiaznost na "full real" (teda este aj bez mapy)?
 
GC3_Messik
jóóó prosím, jinak to nebude mít ty noční grády. Poletí se dle ikonky a ne orientačních bodů..
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
Mungo
Nuz, ak sa poleti bez ikonky na mape, mam otazku:
Ako urcim vzdialenost bodov na mape? Alebo inak, akej vzdialenosti odpoveda na mape stvorcek?
 
GC3_Messik
10km jeden čtverec je 10km na 10 km
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
310_McMarty
Zdravim Vas,
ted mi volal nas FFajtlik s tim, ze se moc omlouva, ale ze odjizdi nekam do Liberce a ze nemuze letet.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,796,921 návštěv