May 17 2024 04:59:03
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Kousající se Šturm
Maxxis
1stCL_Fajlow napsal:
tak ten vocas příště přiletí z přenížení a nejdřív se ti nastaví a tím dá na jevo, že seš v boji Pff


Úsměv To by od tebe bylo hezké, jo a kdyby to šlo, můžeš taky přeskočit na kanale TS a říct třeba , pozor maxxisi chci na tebe střílet, nehejbej se, jinak se netrefím. jo a eště bych chtěl dodat že nesedim vždy na svým pc ale taky v herně a tak tam jsem připraven o ty výhody, ale TS tam je, tak se zahlaš, dik Failajalovalealove Pff Pff Pff
Upravil/a Maxxis dne 30-03-2007 08:41
 
Lekk
Ty škuby jsem celkem běžně měl na nějakých masomlejnových serverech, kde to nestíhali stroje. obvykle tam byly povolený extery, a myslím, že to není ani tak o grafice ale o tom serveru..standartně se mi to stávalo když jsem chtěl střílet...takže bud cheat kterej neznáme..nebo server lag...pomohlo mi odejít na jinej serv. Pokud se ti to děje offline je asi rozmrdanej config - zkus ořezat efekty objektů..možná pomuže. Já mám ted prozměnu strašně malou dohlednost dotů...prostě klasika. Lekklama.Mrknutí
Upravil/a Lekk dne 30-03-2007 17:12
 
LWolf
Ahoj,
mám takovej kuriozní problém Smutný

Vytvořím třeba quick misi (jen zadám 1vs.2) a letím. Hned po startu mise jsou fps v rozmezí 80 až 100, podle situace. Pak začnou klesat. Pomalu, ale jistě a cca po dvou až třech minutách hraní jsem na 25 až 30fps. Ukončím misi a pustím ji znova, ale na začátku už není původní "vysoké" fps, ale právě těch 25 až 30. Restartnu IL2, znova pustím tu misi a jsem zase na 80 až 100. Jenže pak se situace s upadajícím fps opakuje a pomůže zase restart IL2.

Změna ovladačů na to nemá vliv a PC by to měl zvládat víc než v pohodě (E8400@3.6GHz, 4GBRam, HD4870). Ila jedu norm. přes OpenGL 1920x1200 0AA 0AF.

Zkoušel jsem defragmentaci, čištění registrů i odstraňování Spyware. Reinstal IL2 mě taky nepomohl. Smutný

Nesetkal se s tím někdo?
Resp. nemáte nějakej nápad?
 
Tajpan
1.preštuduj si
http://www.vwings.net/forum/viewthread.php?forum_id=57&thread_id=2360&rowstart=0

hlavne nastavenie 3dgunners, dvoch jadier.

2.poriadne si vyčisti registre a ovladače na graficku kartu a nezabudni na restart.

3. máš systém XP alebo Vistu? problém s Vistou ,tu ti poradí horrido.

PS:lebo nerád by som ta strašil:

http://www.extrahardware.cz/problemy-s-prehrivanim-e8400

 
LWolf
1. som si preštudoval, 3dgunners mám vypnuté a optimalizaci na vícejádrové CPU jsem odzkoušel.

2. Na ovladače a reštart som nezabudnul

3. WinXP

4. předpokládám, že CPU s teplotou do 50°C se nepřehřívá.

P.S. teplota CPU tedy do 50°C a GPU (nejteplejší součástka) do 65°C
P.S.S. předpokládal bych spíš, že pokud by byl problém s teplotou, tak by to dělalo potíže i v jiných "aplikacích"Mrknutí
Upravil/a LWolf dne 24-08-2008 02:21
 
MK_Paja
Tak to vím úplně přesně, máš moc dobrej comp. Úsměv

PS: ..., a chová se to stejně když pustíš šturma jen na "jednom jádře" ?
 
LWolf
Pokud pustím ILa jen na jednom jádru, tak se to chová naprosto stejně. Smutný
 
WT_Flan
Tajpan napsal:

PS:lebo nerád by som ta strašil:

http://www.extrahardware.cz/problemy-s-prehrivanim-e8400



Nevim jestli mam nejaky horky kus, ale kazdopadne pod slusnym chladakem http://www.czechc...rtno=51695 nepozoruji problem s teplotou.
 
Lavo
Tiez mam E8400 a ma od 27-35 stupnov v plnej zatazi....len ho treba napchat do spravnej Mobo ktora ho korektne podporuje a samozrejme dat novy chladic , mne postacila obycajna AKASA AK-965 , za smiesne peniaze obrovsky vykon....Úsměv
 
WT_Flan
Ciste ze zvedavosti, ktere meridlo ti hazi tuty teploty a jak se zvukove projevuje ta Akasa ( btw PWM ??? ), kdyz ma CPU plnej kotel ?


 
WT_Schmouddle
LWolf: Co nějakej memory leak? Zkus před spuštěním šturma přes spravce úloh vypnout všechyn aplikace co porůznu běžej vedle a nech tam pokud možno čistej systém - třeba to pomůže.
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
WT_Flan
Mam dojem, jestli na tohle netrpel aj Oblivion. Memory leak a fps postupne jdouci do pekel ?
 
LWolf
Zkoušel jsem programy okolo povypínat jen na nutné minimum a situace je stále stejná.
Ostatní gamesy včetně Oblivionu mi jedou bez problémů. Smutný
 
Lavo
WT_Flan napsal:
Ciste ze zvedavosti, ktere meridlo ti hazi tuty teploty a jak se zvukove projevuje ta Akasa ( btw PWM ??? ), kdyz ma CPU plnej kotel ?



Ja som kukal na teplomer v Biose...ale skus CORE TEMP.Akasa je uplne ticha a to mam otvoreny case...jo a samozrejme ma PWM regulaciu ako inak Úsměv
Upravil/a Lavo dne 25-08-2008 08:52
 
LWolf
Padání FPS probíhá v reálném čase, ne ve šturmovském. Tzn. zrychlení nebo zpomalení hry na to nemá vliv, prostě 2-3 minuty a je to v...
Něco s pamětí to nejspíš bude. Co přesně by měl ten Memory leak dělat?

IL2 mi bere z ramky cca 539MB a ve špičce tam bylo 565MB (jednoduchá mise v QuickM), takže k dispozici má ještě dost prostoru, jestli to vůbec potřebuje.

Edit:
Tak na další pokus si bere 465MB a 480MB max.
Ještě mě napadlo, že by to mohlo dělat po instalaci ServicePacku 3, kterej jsem tam dával nedávno. Odebral jsem ho, ale taky bez výsledku Smutný
Upravil/a LWolf dne 25-08-2008 10:35
 
WT_Flan
Lavo napsal:
WT_Flan napsal:
Ciste ze zvedavosti, ktere meridlo ti hazi tuty teploty a jak se zvukove projevuje ta Akasa ( btw PWM ??? ), kdyz ma CPU plnej kotel ?



Ja som kukal na teplomer v Biose...ale skus CORE TEMP.Akasa je uplne ticha a to mam otvoreny case...jo a samozrejme ma PWM regulaciu ako inak Úsměv


Je to docela legrace cim to meris. Coretemp, Realtemp,Speedfan, nebo Bios ? Kazdy totiz umi hodit jinou teplotu. I dost jinou. :-) Realtemp ma napr. hodnotu Tj misto 105 na 95 ( autor to sahodlouze zduvodnuje...) a hazi tim padem cca o 10 stupnu jine teploty. :-)
U tech 8400 byl hnedle od pocatku nejaky zakopany pes aj s cidlama, ci co...uz si to nepamatuju.
 
Lavo
LWolf a mas namodovany Sturm alebo cisty ???Skus dat cisty a testovat a postupne pridavaj veci az capnes tu po ktorej sa to zacne diat...

Flane zabudol som , ze moja mobo ma pasiv na CPU aj zo spodu....ale faktom je ,ze aj ked prilozim svoju packu na CPU v zatazi je studene jak psi cumak...asi mam dobry kus, navyse ma odomknuty multiplikator....hehe
 
LWolf
Máš pravdu, to jsem zapoměl napsat. IL mi to dělal s modem i bez něj. Po jeho reinstalu jsem ještě mody nezkoušel, takže to dělá i úplně čistej.
 
Patrikhuhu
Tímhle způsobem se údajně projevoval memory leak spojený s TrackIrem. Ale pokud si poschazoval všechny "zbytečný" programy, tak těžko říct...
Zkoušel si na nepřetaktovaném počítači?
 
LWolf
I když je PC po přetaktu stabilní (tři týdny prověřování a testů nonstop)... tak mi to nedalo a zkusil jsem i tuhle možnost.
(s TrackIRem i bez Smutný )
Taky nemá vliv.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,890,316 návštěv