May 17 2024 05:36:25
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Kousající se Šturm
CSL1_Zmije
57MH_Zvire napsal:
Ha. S největší pravděpodobností za to můžou HW 3D efekty alá sráči od Creative. Už mě chlapci fakt točí.




Zvuk nastav NO HARDWARE ACCELERATION ,taky jsem měl ten problém s Creativ_em,se to tam prostě nějak hádá. Ještě větší misři HW,SW než jáCool mi radily zvetšit RAMku , tak jsem tam vrznul 2GB a ono nic.Všemožné reinstaly,ladění,odvirování, i formátování nepomáhá,prostě to nastav bez akcelerace a myslím ,že Ti to poběžíPff
 
BP_Avalo
To jsem v setupu Ila udělal,přesto to nepomáhá. Cuká se to i se zvukem,jakoby echo. Když si ale přehraju záznam toho letu ta se to NEcuká.CoolZamračený
 
Jp-
musíš to natvrdo vypnou ve windowsech
 
Hoper
v dxdiag...
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
CW_boZZda
Kde se to přesně vypíná?
A hlavně mám pocit, že jsem někde přeskočil pár stránek. Zamračený Co se vlastně vypíná?
 
http://www.czechwings.com/
Hoper
dyť to píšu - dxdiag - záložka sound
(se říká, že stačí druhou nejnižší položku "HW akcelerace"Mrknutí
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Panek
Tak a můj šturm se kouše, když dám druhej let v US nebo JP éru. A to v singlu, nebo v multi. Prostě přistanu dám refly a hriz. Naštvaný

Á sakr. speciálká je v háji. Zamračený
 
Jp-
nebo takle a zakázat jí úplně někomu to pohlo

[img]http://img412.imageshack.us/img412/1349/hwxs5.th.jpg[/img] is not a valid Image.
 
nuku
zdravim
taky bych potreboval poradit ale muj problem je ponekud jineho druhu, obcas (zatim asi 3-4x) se mi stalo na online ze jsou pro me nektera letadla neviditelna. v seznamu hracu tj online rating takove jedince vidim ze jakoby nemaji vybrane zadne letadlo a nekteri ani stranu tj jejich jmena jsou bila. z cca 40 pripojenych lidi toto postihne treba 6-8 jedincu. takze najednou mi zacnou svistet kulky kolem usi a ja nikoho nevidim.
obcas se stane ze hra vypadne ze hry jakoby se ukoncila mapa, dokonce mam okno mission loading ale nic se nedeje a v chatovacim radku vesele probihaji hlasky o tom jak se zbytek pilotu navzajem devastuje. s tim taky mozna souvisi ze pri jedne konkretni mape (aspon si to myslim ze je to jedna a ta sama) dostanu hlasku o java chybe pri nacitani a muzu se jit klouzat.
zni to tragicky ale stava se to opravdu zridka ale i tak je to nemile. nema prosim nekdo tuseni co by mohlo byt spatne?
 
GC3_Messik
Mel jsem jednou problem s Joystikem, ktery behal pres Gameport. Po zapojeni do gameportu zpusoboval neprijemny trhy ve hre, sekundove trhance ob 30 kazdych vterin. Bylo jedno zda je zapojen na desku nebo na zvukovku... Pomohlo az vypnout zvuk a letat bez zvuku. Mel jsem dve varianty letat plynule a bez zvuku a nebo vubec pac sem na to nemel nervy.. no po mesici sel do prcic na nahradni dily..
 
gc3normandie.over.cz
Rufu
nuku napsal:
zdravim
taky bych potreboval poradit ale muj problem je ponekud jineho druhu, obcas (zatim asi 3-4x) se mi stalo na online ze jsou pro me nektera letadla neviditelna. v seznamu hracu tj online rating takove jedince vidim ze jakoby nemaji vybrane zadne letadlo a nekteri ani stranu tj jejich jmena jsou bila. z cca 40 pripojenych lidi toto postihne treba 6-8 jedincu. takze najednou mi zacnou svistet kulky kolem usi a ja nikoho nevidim.


Ti bílí jedinci jsou lidé kteří již jsou na servru ale teprve si vybírají letiště a letadlo v menu hry.To že zřejmě "slyšíš"střelbu jakoby na tebe je způsobeno zvláštnostmi nastavení zvuku v Ilovi.Když dáš max kvalitu tak neuslyšíš pomalu ani vlastní motor a na střední naopak slyšíš věci co se dějí 5km od tebe.
 
Panek
Neviditelná ledatla existují. Osobně jsem letěl jako neviditelná dvojka mého vedoucího, který mne neviděl ani neslyšel.
Neviditelný jste jen pro někoho a stalo se mi to zatím jen na coop misích. Jednou jsem viděl v seznamu 3xBf a 4xFW a ostatní měli v seznamu 4xBf a 4xFW. Neviditelní jedinci za to nemohou, jak jsem už napsal, jednou jsem byl jedním z nich. Cool
 
Maxxis
Ti bílí jedinci jsou lidé kteří již jsou na servru ale teprve si vybírají letiště a letadlo v menu hry.To že zřejmě "slyšíš"střelbu jakoby na tebe je způsobeno zvláštnostmi nastavení zvuku v Ilovi.Když dáš max
kvalitu tak neuslyšíš pomalu ani vlastní motor a na střední naopak slyšíš věci co se dějí 5km od tebe

tak tohle znám, letím si v beku 109 a najednou mě začne střílet zadní strelec, to se človek vždycky lekne.
jinak musim potvrdit, že mě to sem tam rozšíření zvuů zachranuje prdel, kdyz slyšim další zvuk motoru kolem sebe a stači se jen rozhlídnout odkud to jde Vyděšený
strelba je většinou slyšet, když je už i vidět nejakej proud stopovek Šklebící se
 
MK_Paja
nuku napsal:
zdravim
taky bych potreboval poradit ale muj problem je ponekud jineho druhu, obcas (zatim asi 3-4x) se mi stalo na online ze jsou pro me nektera letadla neviditelna. v seznamu hracu tj online rating takove jedince vidim ze jakoby nemaji vybrane zadne letadlo a nekteri ani stranu tj jejich jmena jsou bila. z cca 40 pripojenych lidi toto postihne treba 6-8 jedincu. takze najednou mi zacnou svistet kulky kolem usi a ja nikoho nevidim.
obcas se stane ze hra vypadne ze hry jakoby se ukoncila mapa, dokonce mam okno mission loading ale nic se nedeje a v chatovacim radku vesele probihaji hlasky o tom jak se zbytek pilotu navzajem devastuje. s tim taky mozna souvisi ze pri jedne konkretni mape (aspon si to myslim ze je to jedna a ta sama) dostanu hlasku o java chybe pri nacitani a muzu se jit klouzat.
zni to tragicky ale stava se to opravdu zridka ale i tak je to nemile. nema prosim nekdo tuseni co by mohlo byt spatne?


Závada "mission loading" je stará téměř jako sám šturmovik. Takový bermudský trojúhelník Cool

Většinou se projevuje v průběhu coop mise, ale není to pravidlem.
 
3IAP_David
3IAP_Panek napsal:
Neviditelná ledatla existují. Osobně jsem letěl jako neviditelná dvojka mého vedoucího, který mne neviděl ani neslyšel.
Neviditelný jste jen pro někoho a stalo se mi to zatím jen na coop misích. Jednou jsem viděl v seznamu 3xBf a 4xFW a ostatní měli v seznamu 4xBf a 4xFW. Neviditelní jedinci za to nemohou, jak jsem už napsal, jednou jsem byl jedním z nich. Cool


Jednou jsem měl nějak blbě naintalovanou hru ,a nebyli vidět B25 ...vůbec nikdy .... skusil jsem dát offline s ikonama .... a ve vzduchu si poletovali jen nápisy ...... Šklebící se
 
nuku
jasne to o zvuku a pripojujicich se lidech vim, zvuk by vubec potreboval nejak poladit ale ani jedno neni muj pripad, zvuk nestrili 20mm granaty :-) navic se nikdo nepripojuje ani nevybira lestiste pul hodiny nehlede na to ze tezko muzou v chatu litat hlasky ze ten dany clovek prave nekoho sestrelil a ja ho mam porad bileho a zmena mapy taky nepomuze, jen vystoupit a nastoupit ale to jsou bodiky v haji, nastesti pouzivam kumulativni logovani pro sturmolog.
a mozna jsem to dost nevypichnul ale vetsi problem jsou lidi kteri uz maji barevne jmeno ale neni u nich vybrane letadlo a presto jsou podle ostatnich ve vzduchu a to protoze tech je vzdycky vic. proste prava ufa vcetne maskovaciho stitu Šklebící se
taky blby je ze ja nevidim vubec nic ani ty napisy takze treba jsem za modry, vsude okolo je jen modro (litam na doom serverech bez kokpitu takze vidim sipky) a najednou bum bum a moje dvojka na me krici ze mam za sebou cervenej fw.
za to mission loading diky aspon vim ze nejsem zase takovej exot ;-)
no nic zkusim to preinstalovat a uvidime Zamračený
Upravil/a nuku dne 29-03-2007 16:04
 
1stCL_Fajlow
Maxxis napsal:
stači se jen rozhlídnout odkud to jde Vyděšený


Evidentně to nestačí Vyděšený
 
310_Podrs
Nuku, to je asi to jediné co ti zbývá...vůbec se nerozmýšlej a přeinstaluj, zřejmě ti chybí nějaké soubory nebo máš rozmr...ný config, s reinstalem se to buď spraví anebo si můžeš jít hodit mašli... Šklebící se
 
http://www.310raf.com
Maxxis
1stCL_Fajlow napsal:
Maxxis napsal:
stači se jen rozhlídnout odkud to jde Vyděšený


Evidentně to nestačí Vyděšený


jasně ne vždy, to jen když sii to nejaakej ocas steluje za moji prdel, hafo dlouho tak je to gut, ale nejaka rychlovka z převýšení, to se nestiha samosebou Mrknutí
 
1stCL_Fajlow
tak ten vocas příště přiletí z přenížení a nejdřív se ti nastaví a tím dá na jevo, že seš v boji Pff
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,890,556 návštěv