May 17 2024 04:58:32
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Kousající se Šturm
57MH_Zvire
Pánové a dámy. Je mi to trapné, ale mám problém se Šturmem. Z ničehož nic se mi začal kousat. A to nejlépe v situacích, kdy se zavěsím na šestou a stisknu spoušť, jdu na Head On, Zoomuju a podobné nepodstaté situace. Prostě se mi najednou na jednu dvě sekundy kousne a když se rozjede, tak jsem o jednu dvě sekundy někde jinde a pokud možno hlavou dolů. Ještě před měsícem mi to nedělalo. HW problém to není a Okna jsou taky odbrý. Netušíte v čem je problém? Robí jenom Šturm.

HELP!!!
 
airspace.cz
313_123
delalo mi to taky
pomohl reinstal sturma
Upravil/a 313_123 dne 13-07-2006 07:14
 
313_OTU_oblak
bohužel zvířáku 123 má pravdu. potýkal jsem se s podobným problémem. Reinstal + preventivně vyčistit od spyware a podobných ptákovin....Smutný
 
57MH_Zvire
Reinstal už proběhl. (mám takový dojem že se to začalo kousat právě po reinstalu.) Na internetu ještě chvíli nebudu (od 20.7. teprve zapojují), takže to to taky nemůže být. Okna jsou čistý, ale můžu je taky otočit.
Jještě nějaké nápady?
 
airspace.cz
WT_Peci
Nemůže to být v okamžiku, kdy se mění letadlo před tebou z nevzhledného shluku pixelů v otexturované a detaily oplývající letadlo? Tohle to mi dělal šturm právě v tento okamžik - musel si hrábnout na disk, asi nestíhala RAMka. Takže jsem musel ořezat detaily a jede to normálně.
 
CW_boZZda
Takže:
1) proveď test ramek http://www.stahuj...i/memtest/
2) udělej pořádnou defragmentaci disku
3) stejně to projeď proti spywaru a jiným ptákovinám http://www.lavaso...e/adaware/

Další nápady až projedeš tyhlety věcičky Mrknutí

Jen tak mimochodem. Napiš sem svoji sestavu + jak máš nastavenou grafiku. Komplet nastavení grafiky jak v ilovi, tak i nastavení samotné grafické karty.
Upravil/a CW_boZZda dne 13-07-2006 08:02
 
http://www.czechwings.com/
Jp-
BTW: všechno hezký, ale co takle si vypnout zvuk a zkusit to bez toho. Klidně zakaž zvukovku + vypnout v ilu a uvidíš jestli přestane škubat tak je to jasný.
Nic jinýho co by tu nebylo napsaný mě nenapadá. Jo vlastně jo poškozenej DirX co ho přeistalit spolu s ovladačema od grafiky, to mi vlastně taky jednou pomohlo.
 
57MH_Zvire
CVS_boZZda napsal:
Takže:
1) proveď test ramek http://www.stahuj...i/memtest/
2) udělej pořádnou defragmentaci disku
3) stejně to projeď proti spywaru a jiným ptákovinám http://www.lavaso...e/adaware/

Další nápady až projedeš tyhlety věcičky Mrknutí

Jen tak mimochodem. Napiš sem svoji sestavu + jak máš nastavenou grafiku. Komplet nastavení grafiky jak v ilovi, tak i nastavení samotné grafické karty.


Chlape, zapomínáš co mě živí. Cool
JAk jsem psal nahoře. HW je v pořádku, Okna taky. Kdybych tohle všechno nezkoušel, tak bych se tu neptal. Úsměv
 
airspace.cz
57MH_Zvire
WT_Peci napsal:
Nemůže to být v okamžiku, kdy se mění letadlo před tebou z nevzhledného shluku pixelů v otexturované a detaily oplývající letadlo? Tohle to mi dělal šturm právě v tento okamžik - musel si hrábnout na disk, asi nestíhala RAMka. Takže jsem musel ořezat detaily a jede to normálně.


No asi tak nějak. Ale 1,5 GB vždycky stačilo. Na HDD šáhne sem tam. Detaily jsem už oříz. Divný.
 
airspace.cz
57MH_Zvire
Jp- napsal:
BTW: všechno hezký, ale co takle si vypnout zvuk a zkusit to bez toho. Klidně zakaž zvukovku + vypnout v ilu a uvidíš jestli přestane škubat tak je to jasný.
Nic jinýho co by tu nebylo napsaný mě nenapadá. Jo vlastně jo poškozenej DirX co ho přeistalit spolu s ovladačema od grafiky, to mi vlastně taky jednou pomohlo.


Zvuk.... hmmm.... to jej dobrej nápad. Ale tuším že mám Dx Safe a nebo Dx Minimum. Teď nevím.
 
airspace.cz
Tajpan
kedže reinstall šturma nepomohol skúš odinštalovat ovladače na grafickú kartu i k monitoru, a skús naištalovať pôvodné u grafickej karty.
A ak znova by to robilo , znovu odinštalovať a nainštalovať niektoré z najpoužívanejších ovládačov podla karty ktorú máš.
Som PClama,ale toto môj klasicky recept na problémy u mna.Mrknutí
 
57MH_Zvire
Co používáte na nVidii GF 6600GT?
 
airspace.cz
Safrik
Myslim, ze tu o tom bylo nekde vlakno, jsem spokojen s ovladacema XTreme-G 84.25.v2 jen ten link nemuzu najit Smutný
 
57MH_Zvire
No já ten počítač otočím celej a uvidím, co to hodí. Už to po těch třech letech potřebuje. Úsměv
 
airspace.cz
CR_PETRAS
Hele Zvíře.Měl jsem podobný problém....nakonec to vyřešil jinej config.ini

Je to divné,ale od té doby mám klid...Cool
 
http://avionika.webpark.cz
Tajpan
GF 6600GT -4xAGP-verzia 81.95. NP.
Pre istotu som kúpil nový zdroj 350W, plus 2x chladiče.
 
57MH_Zvire
CR_PETRAS napsal:
Hele Zvíře.Měl jsem podobný problém....nakonec to vyřešil jinej config.ini

Je to divné,ale od té doby mám klid...Cool


A poslal by jsi mi ho?
Upravil/a 57MH_Zvire dne 13-07-2006 12:56
 
airspace.cz
Wardog
57MH_Zvire napsal:
Z ničehož nic se mi začal kousat.


Hele a dal jsi mu pořádně nažrat? Takovej hladovej Šturm,ten kouše jak blázen! :lol:
 
BP_Avalo
Mám ten samej problem jako 57MH_Zvire. Kdyz vypnu zvuk tak se to okamžitě zlepší. Zkoušel sem reinstal a nepomohlo. Zkusil sem i jinou grafarnu a taky nepomohlo,tak sem se vratil k Nvidii 6600TDH 128MB. Vyhodil sem PCI zvukovku a taky nepomohlo........
 
57MH_Zvire
Ha. S největší pravděpodobností za to můžou HW 3D efekty alá sráči od Creative. Už mě chlapci fakt točí.
 
airspace.cz
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,890,312 návštěv