May 01 2024 18:39:45
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 1
CSW_606_Thomas

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
SPECIÁLKA - KJÚŠÚ 1945
Bretis
1stCL_Fucida napsal:
abys stihl aspoň jeden trénink, ty budou pro džaponce vyhlášeny cca do neděle.

Na trenink neprijdu... od zitrka do 26.7 jsem mimo CR
Zvire, kdyz bude nejhur tak si dones PC a muzes letet ode me. Proste ho tam Fuci prihlasMrknutí
 
310_Podrs
313_Pospa napsal:
To jo kroutí to dobře ale výzbroj právě nic moc. No ale jsem rád že je na světě speciálka s Hellcatama i když v ní pravděpodobně umřu CoolŠklebící se

Neboj Pospo,nebudeš sám...já umřu buď za a ) už při startu z letadlovky,
za b ) za letu budu nemilosrdně sestřelen,
nebo za c )pokud se dožiju toho okamžiku tak chcípnu zaručeně při přistání... Pff
 
http://www.310raf.com
57MH_Zvire
Tak 21.7. mi přijdou zapojovat internet, takže pokud mě nynější ještěmajitel pustí do bytu, tak od 21.7. jsem online a všeho schopný. Úsměv

TAk mě tam Fuči přihoď. Akorát jsem slíbil, že budu dělat Břetisovi winga, tak se s tím poper. Šklebící se
Upravil/a 57MH_Zvire dne 13-07-2006 16:32
 
airspace.cz
1stCL_Fucida
s tím se poperu těžko Úsměv Vyber letadlo, který je volný, nebo s Břetisem oba přejděte do jinýho typu, nebo zkus s někým letadlo vyhandlovat Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_valhera
Fuci, ja chci "rybu". Startoval bych takhle nekde u pobrezi a jen se tam tak poflakoval, dokud nedostanu PK Úsměv Jde mi o to, ze nemam tuseni, jestli ten termin budu mit cas, tak abych neblokoval misto.
 
Bretis
1stCL_valhera napsal:
Fuci, ja chci "rybu". Startoval bych takhle nekde u pobrezi a jen se tam tak poflakoval, dokud nedostanu PK Úsměv Jde mi o to, ze nemam tuseni, jestli ten termin budu mit cas, tak abych neblokoval misto.

No tak to bych chtel taky Rybu a uz vidim jak mame v tech pleckach kazdej 2killy a vratime se domu pac nam dojde strelivo a nepratele. Tohle sme uz zazili....radeji neeŠklebící se

Edit: PS-Zvire je to na Tobe, ja uz jsem mimo. Vyhadej to, nebo prehod...mas plnou moc. Nepiste mi, nevolejte, nemyslete na me (at nestukam) jdu se slunit...bb za 14dni.
Upravil/a Bretis dne 13-07-2006 17:59
 
Hoper
313_Pospa napsal:
No po pravdě se Hopere trošku bojím. Hele fakt v roce 45 létali ještě FM2 ? Nechceš místo toho dát Fuči F4U1C ? Šklebící seŠklebící se

toho se budu bát nejvíc ...
 
57MH_Zvire
No Fuči, máš tam dvě Ki-61, tak nás hoď na ně, ale vůbec bych se nezlobil, kdyby jsi z nich udělal Ki-100. Každopádně mám od Břetise dokonce osobní dovolení nás přesunout. Mrknutí
 
airspace.cz
Hoper
čímž pádem je volný jeden Raiden ?
 
57MH_Zvire
Hoper napsal:
čímž pádem je volný jeden Raiden ?


Mo když někoho vyhodíte, abvych mohl letět s váma tak ne. Ale Já se tam k Břetisovi nevejdu.
 
airspace.cz
CR_PETRAS
KUA....to jako budu mít čtyři AI-lamy ??? Koukejte ještě někdo zapadnout do A6M :confused:

....and BE HAPPY Šklebící se
 
http://avionika.webpark.cz
1stCL_Pospa
CR_PETRAS napsal:
KUA....to jako budu mít čtyři AI-lamy ??? Koukejte ještě někdo zapadnout do A6M :confused:

....and BE HAPPY Šklebící se


Nikdo s tebou nechce lítat páč si moc dobrj :tup:
 
http://www.aeroklub-sumperk.cz/
CR_PETRAS
NESER :rip: ,................. :tup:
 
http://avionika.webpark.cz
1stCL_Pospa
CR_PETRAS napsal:
NESER :rip: ,................. :tup:


A stejně v tom paíráku zahoříš Šklebící se (ježiš to je hnusnej smajl)
 
http://www.aeroklub-sumperk.cz/
CR_PETRAS
Až ten papírák bude sypat " koule " do kabiny,tak si vzpomeň na song : " Má rodná Alabamo " Vyděšený

To budou poslední slova na která v životě pomyslíš :tdown:
 
http://avionika.webpark.cz
1stCL_Pospa
Csss Enola už si to šine na cíl a ty si plnej optimismu ... no počkej až Tě potkám ve vzduchu ! Se s tebou srazim jako za starejch dobrejch časů ! Naštvaný
 
http://www.aeroklub-sumperk.cz/
Hoper
57MH_Zvire napsal:
Mo když někoho vyhodíte, abvych mohl letět s váma tak ne. Ale Já se tam k Břetisovi nevejdu.

Zvíře, zajímavě napsaný - ...někoho vyhodíte...
já nikoho vyhazovat nebudu a ani žádat, aby odešel - natlačil jsem je do Raidena sám. Teda až na SWTho, který se mi přihlásil sám (světedivse Šklebící se)
ani kvůli tobě, sry
 
CSL1_Wingman
CR_PETRAS napsal:
KUA....to jako budu mít čtyři AI-lamy ??? Koukejte ještě někdo zapadnout do A6M :confused:

....and BE HAPPY Šklebící se


PETRAS budu ti dělat dvojku :tup:
 
Bretis
Hoper napsal:
57MH_Zvire napsal:
Mo když někoho vyhodíte, abvych mohl letět s váma tak ne. Ale Já se tam k Břetisovi nevejdu.

Zvíře, zajímavě napsaný - ...někoho vyhodíte...
já nikoho vyhazovat nebudu a ani žádat, aby odešel - natlačil jsem je do Raidena sám. Teda až na SWTho, který se mi přihlásil sám (světedivse Šklebící se)
ani kvůli tobě, sry

A kvuli me?....:lol:

Ne ted vazne. Tak Zvire pod k Petrasovi a Wingmanovi, uz ten fakt, ze poleti pred nama nam zaruci vyhlitkovej let.Cool
 
57MH_Zvire
Bretis napsal:
Hoper napsal:
57MH_Zvire napsal:
Mo když někoho vyhodíte, abvych mohl letět s váma tak ne. Ale Já se tam k Břetisovi nevejdu.

Zvíře, zajímavě napsaný - ...někoho vyhodíte...
já nikoho vyhazovat nebudu a ani žádat, aby odešel - natlačil jsem je do Raidena sám. Teda až na SWTho, který se mi přihlásil sám (světedivse Šklebící se)
ani kvůli tobě, sry

A kvuli me?....:lol:

Ne ted vazne. Tak Zvire pod k Petrasovi a Wingmanovi, uz ten fakt, ze poleti pred nama nam zaruci vyhlitkovej let.Cool


Ty chceš s A6M5 proti takovejm tankům? No jak chceš. Já jsem pro každou špatnost. :lol:
 
airspace.cz
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,796,233 návštěv