June 14 2024 01:48:04
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Valenok
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
Obránci vlasti -1. československá kampaň vůbec!
Enjoyr
* ..jjj, já to tak chápu taky, na jednom řádku může být klidně i 10 (100) variant mise.

* V manuálu se píše(volně interpretováno),že v případě více zápisů v jednom řádku v campaign.ini (tedy třeba Lvov1_1.mis Lvov1_2.mis a Lvov1_3.mis) bude vybrána mise náhodně,tedy kterákoliv z misí na větveném řádku.

* ....přesně jak jsi napsal, nejvíc práce je s vkládáním objektů - kdo někdy stavěl třeba kompletně letiště včetně palem/stromů,budov,hangárů,plotů,krabic,keřů,palebných postů flaku,a prostě všeho,aby to bylo co nejvíc realistické Úsměv , ten ví o čem je řeč Šklebící se .
Obzvlášť teď ,v době MÓDU,kdy těch objektů pro FMB je k 900 ... a obzvlášť,když to má člověk udělat pro celou mapu (nebo aspoň nejvíc exponované části) a ještě navíc pokud možno dodržet historické reálie...
Úsměv
Přidat tam potom otočné body pro letadla,lodě,kolony,vlaky apod. už je to poslední Šklebící se (...i když třeba v dynamické kampani tyhle pohybující se objekty dovedou pěkně potrápit).

Každopádně držím palce a jsem zvědav na výsledek (určitě nebudu pak šťourat třeba v tom,že ten seník u letiště tam v 39-tým nebyl,protože v 38-ým kompletně shořel Šklebící se Šklebící se ,nebo tak něco )
 
www.enjoyr-page.cz
magot
btw pro Avie a Letovy bude dostatek misí za fašistické slovensko nebo za nácky imho
 
Cracken
Teď to bude jen taková úvaha nahlas: existuje šance udělat československou DGen kampaň a la vtrelutovy French Wings? Jak tak šátrám v paměti, nějaké mapy podporující DGen by na to byly... Mohlo by to vypadat třeba takhle: Francie 1940 (mapa Arden), bitva o Anglii (Krym, Leningrad???) a pak by o mohlo najet do kolejí vtrelutových nebo Boelkeho kampaní... (ať už ETO, Channelfront, nebo 2. TAF) + k tomu přidat 1 čs.s.l.p (ale mapa Slovenska asi není kompatibilní s DGen...), myslím, že pár misí na mapě Lvova či Berlína by zdejší šťouralové přežít mohli...

Mělo by to jít, ne? Když vtrelut dokázal udělat tolik kampaní pro Francouze na tolika různých bojištích (ať už jako jejich vlastní letectvo, vichystické letectvo, RAF, FAFL...) A jestli český kampaň folder nebude podporovat čs. Dgen kampaně,hlasuji pro vykopání RNZAF a nahrazení Československem aspoň pro DGen kampaně, jsou-li ovšem možné...
 
Paulus
[quote]Cracken napsal:
bitva o Anglii (Krym, Leningrad???) a pak by o mohlo najet do kolejí vtrelutových nebo Boelkeho kampaní... (ať už ETO, Channelfront, nebo 2. TAF)

V bitvě o Aglii bych prosil použít Channelfront, pěknou novou mapu kanálu. Teoreticky o tom už uvažuju, příběh by byl, jen ten čas...Úsměv
 
Enjoyr
jjj Úsměv,československá DGen kampaň, tak jak jsi to Crackene popsal,není v zásadě problém Úsměv (problém je pouze čas) Smutný,když tedy pominu omezené možnosti s podporovanými mapami v DGen.exe (pokoušel jsem se např. o dgen kampaň FAA - méně obvyklé akce,pestrost nasazení od Norska,přes Afriku,Maltu,Itálii až po Pacifik... - ale narazil jsem na neskutečné problémy s mapami - např. Norway atd.)...
Možná vysloveně pro československou kampaň skrze DGen by šlo využít místo RNZAF složku NN - ale nemám zatím zjištěno,jestli s tím DGen vůbec pracuje - výhodou by bylo,že spoustu práce už odvedl Pavel_K - Medal Pack,message,piloty atd. ... Úsměv
Jo,dalo by se dělat věcí,jen mít sakryš čas Smutný Úsměv.

Momentálně nestíhám kloudně ani ty Patche - v současné době usilovně kutím na nových www stránkách (s redakčním systémem, protože editovat těch současných 97 podstránek v html a css je děsně časově náročné a nezbývá už na nějaké vylepšení,pestrost atd.)... Čeká mě teď poprat se s grafikou...a protože nejsem grafik a Photoshop není zrovna můj kamarád,tak je to docela noční můra Úsměv
Upravil/a Enjoyr dne 01-01-2009 19:33
 
www.enjoyr-page.cz
Cracken
Já to spíš myslel jako výhled/příslib do budoucnaMrknutí Ale jsem moc rád, že ta možnost tu je!Cool Takže zatím pár mých statických a polostatických kampaní pro čs. letectvo bude stačit. A doporučuji vřele tuto bohulibou tvůrčí činnost všem kibicům, kteří paří a netvoří... Z mého úhlu pohledu musím říct, že udělat statickou kampaň není tak těžké... Skinning a různý utility, nový objekty atd. jsou mnohem náročnější.
 
Cracken
Pokud máte zájem, občas mrkněte na M4T, čas od času tam uploaduju nové obrázky z kampaně.
 
Cracken
Tohle bude teda až druhá čs. kampaň, viz:

http://www.vwings...ad_id=2588

a


http://mission4to...ils&id=120
Upravil/a Cracken dne 06-02-2009 13:53
 
Kocy24
Můžu se zeptat jak je na tom kampaň? A pokud vyjde jestli tam už budou letadla s patchem 4.09? díky za odpověď
 
Cracken
Můžeš. Kampaň byla primárně pro Letova Š-328. Začal jsem ji dělat v době, kdy ještě nebyl Š-328, a byla pro hack U-2vs. Udělal jsem celkem 4 mise - souboj s Bf-109, průzkum nad Wiener Neustadtem, sestřelování propagandistických balónů a bombardování vlaku, který unseli henleinovici.

Teď mi leží ladem jako asi dalších 7 kampaní. (Na požádání rozepíšu podrobnosti.) Ke všem se hodlám jednou vrátit.

Obránci vlasti mají nyní dva velké háčky - 1) Letov je zatím jen AI. 2) Dosud nemáme vhodný kus naší země. (Vsetínsko a Zlínsko na mapě Slovenska nepočítám, jsou mi k ničemu....) Potřeboval bych Krušnohoří nebo Jižní Moravu. Zkusím poprosit Agraciera, ale ten má už dost práce, a navíc musí stále odrážet moje žádosti u kus Číny nebo Španělska.Šklebící se
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

13-06-2024 22:31
nj, hledání žabiček Šklebící se https://youtu.be/.
..33_oGDEzWd


13-06-2024 16:27

13-06-2024 16:27
A tak to jo, na žábu pozor. V Polsku uz zřizují i kultovni místa kde uctívají žábu a Billa Gatese.

13-06-2024 16:06
Konspirace o známce od Rainforest Alliance

12-06-2024 08:18
Za ty politické zcela určitě Úsměv

11-06-2024 18:46
On to pak, "Ten, jenž není", až přijde čas, předsedovi spočítá, za ty všechny bludný balvany Šklebící se

11-06-2024 12:29
Souhlasím s obojím. Jsemť duše mělká a pochybovačná Úsměv

11-06-2024 10:36
Kdo se snaží poučit, musí umět především pochybovat, neboť pochybnosti ducha vedou k zjevení pravdy.

11-06-2024 10:33
Zvyk nalézati ve všem všudy jen směšnou stránku je nejspolehlivějším příznakem duše mělké - neboť směšné leží vždy na povrchu.

11-06-2024 10:28
Znám i člověka, který věří na neposkvrněné početí Panenky Márie a dělá předsedu Spolku Sysifos. Takže nemáš kam se vzdálit.

35,035,573 návštěv