June 14 2024 00:50:57
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Valenok
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Kingdom Come: Deliverance (spoiler alert)
Tyler Durden
Opitz napsal:

Ten kněz chlastá v hospodě jak duha, šuká místní děvečky, nadává na život, ale poví Jindrovi o Husovi ve smyslu, jaký je to svěží vítr do toho zkaženého světa... Pak to pokračuje, protože se ožerou, tak kněz není schopen kázaní - LOL - tak to lidem v kostele odříká nějaký migrant, který se před pár dny naučil číst, tak si to celé rychle přečte a lidi to odkejvou, jaká je to super skvělá nová věc... V tom kázání se navíc zastane toho největšího kurevníka a ožraly ve vesnici - kněze, který ale ubohé poddané seznamuje s radikálním přístupem Jana Husa...
Jan Hus byl přitom ten, který tvrdil a možná i proto byl i upálen, že přes zkaženého, hříšného kněze nemůže přicházet milost Boží, že jeho proměňování těla a další svátosti jsou neplatné. Když by tento Vávrům kurevník někoho oddal za manžele, tak dle Husa to neplatí a v očích Boha jsou ti dva stále svobodní. Když by udělil rozhřešení, neplatí to. Když by pokřtil dítě - neplatí to.... Ale ve Vávrově středověku máte zkorumpované kněze, který má rád Husa, který vystupuje právě proti takových knězům jako je on...

Krása... Jako od pejska a kočičky...


No jasně, Jan Hus, tlusťoch co měl problémy vyjít do kopce kázal o asketismu. A svatý Augustin co chlastal, rval se a měl nemanželské děti je učitel církve. Ale vesnický kněz který chlastá a válí se s ženskýma nemůže obdivovat Husa pro jeho kázání proti svatokupectví, to Vávra napsal blbě Úsměv

A mimochodem Jindra to kázání nečte, abychom byli přesní. Úsměv
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
Tyler Durden
BTW tohle je velice trefné video o téhle hře Šklebící se

YouTube Video



Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
pSipi
Pekne a trefne. Kazdy asi cakal dalsieho zaklinaca.

Ten bandit camp co ukazuje okolo 7:30 som robil vcera. Nechcelo sa mi s nimi nahanat jak to robil on tak som sa priplizil o 2 v noci a pomordoval ich v spanku. Problem solved. Vyděšený
 
alfik
Mimochodem, víte že můžete bojovat i halapatrnou, kosicí či podobnou zbraní? Pro nečechy - polearms Šklebící se
Jen si ji musíte nosit sebou a vždy když chcete s někým mluvit tak si ji položte na zem Úsměv protože s ní jste v "bojovém" modu Šklebící se
Prostě seberete na zemi ležící zbraň, a je to. A můžete i se štítem, tedy ovládat ji jednoruč. Vyzkoušeno. Na lehké zbroje ultimátní, protože tyto zbraně mají neuvěřitelný dmg bodnutím. Na Kumánské náčelníky to ovšem moc neplatí - ti jsou v železe a na ně si beru válečné kladivo Úsměv
Včera jsem lovil loupežnické a kumánské uši, abych si ten boj vylepšil. Dnes možná půjdu sprcat Prcka. Jetsli ovšem on nesprcá Jindru... Úsměv
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Mira
Já dneska musím konečně nějak vyřešit ten quest Hřbitovní kvítí. No a jelikož jedinný kdo mi brání v přístupu do kláštera je ten dveřník a já už mám perk Zákeřné zabití, je rozhodnuto. Předpokládám, že u sebe bude mít klíč Šklebící se
 
310_cibule
Na fóru KCD jeden týpek píše, jak si jednoduše přijít k několika tisícům grošů. Je to sice nedomyšlenost hry, ale napakujete se. Snažím se na to zapomenout, aby mne to nesvádělo :-)
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
saldy
Hele je to dobrý, myslel jsem že to po dvou dnech odložím ale baví mě to hrát je to žrout času, usedám k tomu jen večer, nikdy nevim jak se to protáhne a přerušit hru nejde. Líbí se mi ta svoboda pohybu a možnosti, koho se baví mlátit tak lesy jsou plný lapků a kumánů, kdo radši vymýšlí ojebávky může se taky realizovat.

Vše hraju na gamepadu, je to dobrý na pohyb i listování v menu a hlavně souboje, trochu slabší na střelbu a otvírání zámků se přepnu radši na klávesnici. Nějaký velký bug jsem zatím nepotkal, spíš nepodstatný drobnosti, ale raději to než dokonalý stav za cenu lootboxů a mikrotransakcí, které se šíří jak mor. Za týden prý vyjde oprava 1.3, momentálně je asi 1.2.2.

S fps nemám problém, nastavení vše very high v nativním rozlišení, dohlednost vegetace cca 80%. Grafika parádní nic hezčího jsem stejně nehrál, kromě starýho šturma samozřejmě. Strnulejší xichty jsou prý daní za množství, některé vypadají dobře jiné hůř.
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Opitze
Tyler Durden napsal:

Opitz napsal:

Ten kněz chlastá v hospodě jak duha, šuká místní děvečky, nadává na život, ale poví Jindrovi o Husovi ve smyslu, jaký je to svěží vítr do toho zkaženého světa... Pak to pokračuje, protože se ožerou, tak kněz není schopen kázaní - LOL - tak to lidem v kostele odříká nějaký migrant, který se před pár dny naučil číst, tak si to celé rychle přečte a lidi to odkejvou, jaká je to super skvělá nová věc... V tom kázání se navíc zastane toho největšího kurevníka a ožraly ve vesnici - kněze, který ale ubohé poddané seznamuje s radikálním přístupem Jana Husa...
Jan Hus byl přitom ten, který tvrdil a možná i proto byl i upálen, že přes zkaženého, hříšného kněze nemůže přicházet milost Boží, že jeho proměňování těla a další svátosti jsou neplatné. Když by tento Vávrům kurevník někoho oddal za manžele, tak dle Husa to neplatí a v očích Boha jsou ti dva stále svobodní. Když by udělil rozhřešení, neplatí to. Když by pokřtil dítě - neplatí to.... Ale ve Vávrově středověku máte zkorumpované kněze, který má rád Husa, který vystupuje právě proti takových knězům jako je on...

Krása... Jako od pejska a kočičky...




No jasně, Jan Hus, tlusťoch co měl problémy vyjít do kopce kázal o asketismu. A svatý Augustin co chlastal, rval se a měl nemanželské děti je učitel církve. Ale vesnický kněz který chlastá a válí se s ženskýma nemůže obdivovat Husa pro jeho kázání proti svatokupectví, to Vávra napsal blbě Úsměv

A mimochodem Jindra to kázání nečte, abychom byli přesní. Úsměv


Ponechám stranou tvoje hodnocení Husa i sv. Augustína, ale zkusím to čistě prakticky...

V tom questu ten Godwin povídá, že v Praze je nějaký kazatel Hus, a že mluví třeba na téma dvou papežů, ale také třeba o smilstvu - LOL... Pak říká, že potkal nějakého nádeníka, který mu o tom vyprávěl, a že uvažuje o tom, že by tyto věci sám přidal do svých kázání... A pak ten farář hned zmiňuje toto:

"Tak jako hejno krkavců snesli se na tuto zemi, aby vyklovali každé zrnko zlata a stříbra. Nemají slitování. Jejich srdce zjedovatěla touhou po bohatství. Se vším kupčí, všechno prodávají. Chceš pokřtít dítě? Zaplať! Chceš loupit a vraždit? Zaplať a bude ti odpuštěno. Ale pak, kdyby sám ďábel zaplatil, vstoupil by na nebesa? A za peníze takto vydřené z chudého lidu koně krásné chovají, čeleď nepotřebnou drží, v kostky hrají a na své kuběny kožichy drahé věší, zatímco Kristus chodil bos a neměl, kde by hlavu složil. Však poznejte se, vy zloději chudého lidu, neboť Bůh i lid vás vidí."

To je v ateistické Česku velice oblíbené... Už od doby komunistické sračky s názvem Jan Hus z roku 1954(!!).... Komunističtí soudruzi, s pomocí sovětských poradcův těch letech milovali křesťanskou církev a víru, a hlavně Husa, sice už od roku 1949 zavírali kláštery, kněze i mnichy a jeptišky do žalářů, vyhazovali a soudili nepohodlné z universit, ale film je to pravdivý, protože to soudruzi chtěli konečně správně lidu vysvětlit, jak to celé s Husem bylo... Možná mě někdo konečně opraví a dá mi zdroj, kde se poprvé tento Husův údajný citát objevuje... Mimochodem, poslal jsem na tohle dotaz na dva české teology a vyučující na teologické fakultě, tak se snad konečně dozvím pravdu odkud Otakar Vávra čerpal své zdroje pro toto "slavné" Husovo kázání, které si od té doby Češi předávají jako "svatou" pravdu a lepí ji na cokoliv, co se hodí - takže dneska třeba na komisaře EU....

Jsem ale přesvědčen, že Vávra (Daniel, ne Otakar, ale možná jsou si bližší víc než myslíme) ve skutečnosti jen úplně debilně seznamuje svět s komunistickými výmysly a podává to jako dílo, myšlenky Jana Husa!!! Przní tím nejen samotného Jana Husa a jeho dílo, ale i celou českou historii... Dokazuje tím svou vlastní neznalost, hloupost, dokazuje tím, na jakou stranu patří - na stranu lidových mudrců, kteří všude byli, všechno vědí a nikdo jim nic nemusí říkat... Takže třeba vědí i to, co kázal Hus a že to byl vlastně takový první bojovník proti vrchnosti, který chtěl "spravedlivý řád" pro chudý lid... (to je celý osobní leitmotiv Daniela Vávry - i on je bojovník proti "vrchnosti, chce spravedlivý, lepší řád, často je téměř mučedník, jak na něj nespravedlivě a zákeřně vlítnou zdivočelé feministky a uražení gejové....Vyděšený )


A to, že se hloupý Honza, pardon Jindra naučí za pár minut, možná hodin nějaké kázání, které si přečetl kde a jak? Umí číst? Kde je to kázání napsáno, když ten farář říká, že mu o Husovi pověděl nějaký nádeník... Nakonec uveden Jindru slovy, že byl Jindra nedávno v Praze - lež jako prase, přímo v kostele, ale Jindrovi to nevadí, protože nyní je za naprosto nemorálního padoucha, kterému není nic svaté a pak začne to jeho "kázání"... A pak zase opakuje ty komunistické výmysly z filmu z roku 1954...

To mu nějaký historik nemohl říct, že to je kravina a že může použít něco, co je opravdu doložené z Husových kázání, dopisů nebo sepsaných děl?

Jako OK, hra ti nutí, že ten farář je hovado, ale proč dělá hovado i z Jindry? Proč? Co to má za důvod? Jen aby mu potom tento "kněz" vyzradil detaily, které se dozvěděl během zpovědi? WTF??? Já chápu, že drtivě většině hráčů vůbec nedochází, jak špatně to celé je, protože jsou v této oblasti vlastně analfabeti, ale Vávra se má chovat férově a ne jako manipulant, který ohne cokoliv, aby to zapadlo do jeho podání české středověké společnosti, ve které se pohybuje jeho hloupá postava...
Upravil/a Opitze dne 20-02-2018 16:22
 
310_cibule
Hustýýýýýýý :-)
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
pSipi
Mira napsal:

No a jelikož jedinný kdo mi brání v přístupu do kláštera je ten dveřník a já už mám perk je Zákeřné zabití, je rozhodnuto. Předpokládám, že u sebe bude mít klíč Šklebící se


Na to ho nemusíš nutne zabíjať. Trochu ho pridus a ober o ten kľúč. Leda ti ozaj lezie na nervy.
 
Mira
Nakonec jsem zjistil, že už umím vylamovat i velmi těžké zámky, takže žádné násilí nebylo potřeba a duch Aloise našel konečně klid..
 
clone9cz
Jak to tak čtu, vy hrajete každej jinou hru.
 
http://www.wwii-illusion.net
magot
Už si z KCD dělaj prdel i ty prďolové na idnesu
https://bonusweb....ovinky_srp
 
310_cibule
Dělali jste quest s hledáním Vízka resp. vltavínu? Vůbec nevím, kde ho mám hledat. Šperkař mi řekne, že byl naposledy viděn někde u můstku s brodem (?) na západ od nás. V zadání je, že ho viděli na cestě, která vede do Sázavy od severu podél řeky. A na kompasu není žádná značka, kterou bych mohl sledovat (a to by měla, ne?).

Bloudil jsem různě na sever od Sázavy, jednou dokonce našel na cestě krvavé hadry a kousek od nich tábor lapků. Pobil jsem je, ale ani u sebe, ani v truhle vltavín neměli. A ani tam nebyla Vízkova mrtvola. Takže jsem byl asi na špatném místě.

Nicméně mne hlavně mate, že na kompasu nevidím, kam mám pro vltavín jít. Vy jo?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
btw Vltavíny se v té oblasti nevyskytují, leda že by je dotáhli od Budějic Úsměv

až bude pěkně plánuju projít onu oblast KCD v reálu po paměti, jestli všude trefím Úsměv
kingdomcome.cz/wp-content/uploads/2014/09/mapa-realita.jpg
 
magot
310_cibule napsal:

Dělali jste quest s hledáním Vízka resp. vltavínu? Vůbec nevím, kde ho mám hledat. Šperkař mi řekne, že byl naposledy viděn někde u můstku s brodem (?) na západ od nás. V zadání je, že ho viděli na cestě, která vede do Sázavy od severu podél řeky. A na kompasu není žádná značka, kterou bych mohl sledovat (a to by měla, ne?).

Bloudil jsem různě na sever od Sázavy, jednou dokonce našel na cestě krvavé hadry a kousek od nich tábor lapků. Pobil jsem je, ale ani u sebe, ani v truhle vltavín neměli. A ani tam nebyla Vízkova mrtvola. Takže jsem byl asi na špatném místě.

Nicméně mne hlavně mate, že na kompasu nevidím, kam mám pro vltavín jít. Vy jo?


od toho převrlého vozu na cestě se dáš do křoví a dojdeš k řece (je to kousek asi 20s chůze) kde mají ty dva lapkové tábořiště, ty zabiješ a u ohniště je bedna. Tam je zamknutá, tu odemkneš a v ní je vltavín.
 
310_cibule
Ten šperkař říká, že vltavín přiivezli z Písku :-)

Převrhlý vůz je výborná rada, akorát nevím, kde je ten převrhlý vůz. Tebe tam dovede marker na kompasu?

Jinak Vávra v některém z těch videí popisoval, jak mapu museli trochu zdeformovat, aby vzdálenosti nebyly tak veliké.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
alfik
Převrhlý vůz je na silnici, terá vede souběžně s řekou, a mezi ní a tou řekou je remízek s táborem lapků. Když jdeš od kláštera ke značce, furt po cestě a pak po svažující se pěšině na tu cestu, tak když se ta pěšina napojí tak pár metrů doprava je ten vůz. A od něj rovnou dolů do toho lesejka, a jsi u toho tábora lapků. Vltavín, spolu s nemalou částkou a nějakou použitelnou výbavou, je v té bedně.
To je právě ten q. který jsem nemohl hned udělat protože mám nějak buglé ty paklíče. I teď nemůžu žádné nikde koupit, mám jen ty co vypadnou z pobitých, a těch 5 co měl Votava mi už dávno praskly. Takže mi díky tomu neroste skill a spoustu beden nemůžu otevřít, vč. některých pokladových.

Clone, potíž je v tom, že zatímco my hrajeme hru, tak Opitz vede náboženský spor s Husem Šklebící se Nebo s jeho protivníky, těžko poznat, ale to je fuk. Prostě náboženský spor. Nic dobrého či užitečného, či jen jednoduše, prostě, fungujícího Úsměv
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Mira
Hoši, já vám nevím, ale mně se nepodařilo zlomit ještě ani jeden paklíč..Přemýšlím, jak poradit.
 
magot
Tak Alfík to zachránil Úsměv
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

13-06-2024 22:31
nj, hledání žabiček Šklebící se https://youtu.be/.
..33_oGDEzWd


13-06-2024 16:27

13-06-2024 16:27
A tak to jo, na žábu pozor. V Polsku uz zřizují i kultovni místa kde uctívají žábu a Billa Gatese.

13-06-2024 16:06
Konspirace o známce od Rainforest Alliance

12-06-2024 08:18
Za ty politické zcela určitě Úsměv

11-06-2024 18:46
On to pak, "Ten, jenž není", až přijde čas, předsedovi spočítá, za ty všechny bludný balvany Šklebící se

11-06-2024 12:29
Souhlasím s obojím. Jsemť duše mělká a pochybovačná Úsměv

11-06-2024 10:36
Kdo se snaží poučit, musí umět především pochybovat, neboť pochybnosti ducha vedou k zjevení pravdy.

11-06-2024 10:33
Zvyk nalézati ve všem všudy jen směšnou stránku je nejspolehlivějším příznakem duše mělké - neboť směšné leží vždy na povrchu.

11-06-2024 10:28
Znám i člověka, který věří na neposkvrněné početí Panenky Márie a dělá předsedu Spolku Sysifos. Takže nemáš kam se vzdálit.

35,035,419 návštěv