June 13 2024 18:15:41
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Valenok
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Kingdom Come: Deliverance (spoiler alert)
clone9cz
Mira napsal:

Jsem asi slepej ale nemohu najít nikoho, kdo mi dá první lekci v lukostřelbě, stejně tak u koho bych mohl zdokonalit svuj šermířský (ne)um.

Výcvik lukostřelce trvá více jak 2 roky. Jestli to Vávra nepřehnal, tak tomu ve hře dávám 3 měsíce hokejovýho času. Použij kuši.
Proč ne, lidí honí Pikaču a taky tím tráví léta.
 
http://www.wwii-illusion.net
Tyler Durden
BTW jak dopadla vaše sázka s panem Ptáčkem? Já v lukostřelbě prohrál (není to zase tak hrozné ta lukostřelba, jen o dva body) a v duelu na meče vyhrál. Není to zase tak hrozné ten šerm, je nutno se soustředit, meče jsou ostré. Úsměv
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
alfik
Ve hře trvá výcvik lukostřelce celou hru, stejně jako boj mečem Úsměv Já lovím a bojuju prakticky jen lukem (mám lukostřelbu na lvl 4) a furt se Henrymu cuká ruka a na jednoho zajíce potřebuju průměrně kromě 1 šípu do kožichu jěště před ním 5-6 šípů všude kolem něj... a často se aspoň jeden z nich zlomí když píchne do šutru místo do ušáka Úsměv.
Kuše se používala na specifické účely, hlavně v obraně, protože se natahuje dlouho a je velká, neskladná a těžká. Naproti tomu zase lovecký luk střílí na krátko a malou úsťovou rychlostí, protože je malý (krátký). I kdyby měl 60lb nátah (cca 35kg). Navíc bys potřeboval nějaké kvalitnější dřevo než u nás roste, na metru délky nic z našich luhů a hájů ohyb silou 350N moc dlouho nevydrží a po pár výstřelech rupne, nebo se natrvalo ohne.
Angláni to řešili tzv. dlouhým lukem, ale ten bys do lesa fakt tahat nechtěl. Je dlouhý tak, jako je lukostřelec vysoký Úsměv
Kumáni a podobní mongolové to zkoušeli řešit reflexním, kompozitním lukem, ale tím vyřešili jen tu sílu nátahu, ne délku působení síly na šíp, a nadto se jim ty kompozity v evropském podnebí rozlepovaly... Jó holt ani plenitel to nemá lehký Úsměv
Obecně, střelba se nepovažovala za nic extra, byl to jen podpůrný prostředek, na krátko, a víceméně v obraně. Angláni dost kecaj ve svých kronikách Úsměv u Agincourtu především vyhráli protože druhá strana udělala hovadinu a najela do úzkého prostoru bez možnosti rozvinout jizdu. Teprve střelné zbraně to změnily ale to je tak o 15-20 let a jednoho geniálního zemana po událostech hry, i když místopis sedí Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
pSipi
Tak ten Jindra (Heinrich) je nejaky nenazrany, furt mi skuhre ze je hladny. Vlacit zo sebou 48 jablk, 15 mrkiev,5 cibuli, 3 kapusty a 3 pecene kacky ale zabera strasne miesta. Pff
 
Tyler Durden
Musí se pořádně nasnídat, ve statistice je procento "napapanosti," zmizení ikony hladu nestačí. Úsměv
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
Opitze
Ano, když mezi mrtvolama ze své vesnice zahlásil, že má hlad, tak mě to trošku překvapilo.... Halt středověk.... 😉
 
magot
a všechny mrtvoly měli po kapsách dostatečné množství mrkví a cibulí, jó byly to krásné časy toho léta 1403 ..
 
Mira
Sipi stačí se kdekoliv, kdykoliv je příležitost přitočit k ohništi s kotlíkem a pořádně se nadlábnout..Jídlo skoro netahám a hlady netrpím. Tak jsem si ualchymil první sejvovici. Ale že mi to dalo zabrat než jsem přišel na to jak Šklebící se
 
Opitze
Naštěstí dnes jsme už dál, a zregulovali jsme cibule na jednu cibuli per forum....
 
Opitze
Mira napsal:

Sipi stačí se kdekoliv, kdykoliv je příležitost přitočit k ohništi s kotlíkem a pořádně se nadlábnout..Jídlo skoro netahám a hlady netrpím. Tak jsem si ualchymil první sejvovici. Ale že mi to dalo zabrat než jsem přišel na to jak Šklebící se


někdo se s tím vaří chudák, a pak mu to sežere nějaký refugee a ani nepoděkuje.......
 
pSipi
No to ich bude trapit asi najmenej lebo cmajzujem vsetko co nie je prisrubovane. Vyděšený
 
Opitze
pSipi napsal:

No to ich bude trapit asi najmenej lebo cmajzujem vsetko co nie je prisrubovane. Vyděšený


Úsměv

Prostě to je reál... Ve vedlejší vesnici všechny pobijou, pár se jich zachrání a pak se najednou v celém okolí začnou "ztrácet" věci... Kurňa, kde mám tu cibuli na zimu, měl jsem tady dvě kila cibule a je to prdeli.... Jo, Mařka od Tondy říkala, že se jim taky ztratila cibule, aji všechna mrkev....

A pak tam proběhne neznámý týpek a je podezřele cítit cibulí.....
 
pSipi
310_cibule napsal:

Tohle vypadá zajímavě. MOd pro opakované sejvování jen s jednou lahví sejvovice.

https://steamcomm...1300472152


Neviem ci ste toto skusali ale ja ano a funguje to bez problemov.
 
ZVP_Iceman
pSipi napsal:

310_cibule napsal:

Tohle vypadá zajímavě. MOd pro opakované sejvování jen s jednou lahví sejvovice.

https://steamcomm...1300472152


Neviem ci ste toto skusali ale ja ano a funguje to bez problemov.


Já to nezkoušel, nejsem srab... Vyděšený
 
magot
pSipi napsal:

310_cibule napsal:

Tohle vypadá zajímavě. MOd pro opakované sejvování jen s jednou lahví sejvovice.

https://steamcomm...1300472152


Neviem ci ste toto skusali ale ja ano a funguje to bez problemov.

jen počítejte s tím že vyjde až patch, tak bude to nastavení zase původní ..
 
magot
jsem chtěl jednu natáhnout digitálnímu Vávroj a ono to nejde Šklebící se
Upravil/a magot dne 16-02-2018 20:52
 
Opitze
magot napsal:

jsem chtěl jedna natáhnout digitálnímu Vávroj a ono to nejde Šklebící se


Myslím, že nejsi jediný Šklebící se
 
magot
jako Heinrich je takovej schizofrenní, nejdřív jsem vyhrál nad Ptáčkem v lukostřelbě a vyhrál jeho luk, pak jsem ho na 4 údery rozsekal na kolbišti (ani nevím jak) a když výcviková sekvence skončila a zůstal mi luk a nebohý Heinrich s ním neumí zacházet, drží to jak prase kost a střílí s ním jak po mozkové obrně ... vtipné

a stealth technologie je, s sloučí se promenádovat v noci po hradě, kde jsou stráže a člověk může být od nich vzdálený asi 20 cm (když jsou za futrama v soukromém prostoru) a nahlas přemýšlejí jestli tam náhodou někdo není ... pak stačí málo, sundat ze zdi halapartnu a někomu vypíchnout oko
 
Mira
Když jsem si zkusil u té babky kořenářky v lese, ke které mně zavedl ten hodně vypečený quest s čarodějnicema, něco uvařit na alchymistickém stole ( po stisknutí E ), byl jsem katapultován do výšky a následně po padu hanebně zemřel. Tak bacha. Nehezký bug.
 
alfik
Míro, to mi říkal i kamarád, asi to vyzkouším Úsměv Ale možná to není bug - je to čarodějnice přece Vyděšený
Já mám jiný problém s alchemkou. Ukraftil jsem půl vozu sejvovice a obchodníci nemají prachy na takové množství... ona je drahá.
Mimochodem, pořád mi nejde boj. Ty vidláky co mě občas zastaví na cestě sice zozšmelcuju, ale jinak nikoho. Všechny se snažím ustřílet lukem Úsměv
No a taky furt nemám ty lockpicky, těch 5 kusů co měl ten Votava už padlo, a nikdo další je nemá. Nevím proč. Kvůli tomu jsem nemohl pro Ptáčka ukrást víno, takže nesplněný q., a na druhý den jsem v jedné mrtvole Kumána našel jeden kus... teď přemýšlím, jestli mě Ptáček ještě někdy pozve do díže když kvůli mě trapně vystřízlivěl Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

13-06-2024 16:27

13-06-2024 16:27
A tak to jo, na žábu pozor. V Polsku uz zřizují i kultovni místa kde uctívají žábu a Billa Gatese.

13-06-2024 16:06
Konspirace o známce od Rainforest Alliance

12-06-2024 08:18
Za ty politické zcela určitě Úsměv

11-06-2024 18:46
On to pak, "Ten, jenž není", až přijde čas, předsedovi spočítá, za ty všechny bludný balvany Šklebící se

11-06-2024 12:29
Souhlasím s obojím. Jsemť duše mělká a pochybovačná Úsměv

11-06-2024 10:36
Kdo se snaží poučit, musí umět především pochybovat, neboť pochybnosti ducha vedou k zjevení pravdy.

11-06-2024 10:33
Zvyk nalézati ve všem všudy jen směšnou stránku je nejspolehlivějším příznakem duše mělké - neboť směšné leží vždy na povrchu.

11-06-2024 10:28
Znám i člověka, který věří na neposkvrněné početí Panenky Márie a dělá předsedu Spolku Sysifos. Takže nemáš kam se vzdálit.

10-06-2024 18:49
Těžko se od takových lidí vzdálit, jsou všude a rozptyl je víceméně rovnoměrný Šklebící se A jaká konspirace Jaromíre? Ať se pobavíme Úsměv

35,032,950 návštěv