June 13 2024 22:24:18
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 2
AFT_xl8_CZ, olda Olde maly

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Valenok
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna 2016
lochness
Mira napsal:

Hele co by se mělo být jinak, když v profilu kliknu na Activate unlock BOS?
Protože mně to neudělá lautr nic..nemělo by se to tlačítko nějak změnit ?
K hernímu PC se dostanu až večer..


Taky jsem to jeste nezkousel, ale psali ze ty unlocky budou chvili trvat, tak mozna to jeste nemaji odladene. Po vydani Ju88 jim to taky trvalo skoro den nebo dva.
kogm.bluefile.cz/banner/ban_loch.jpg
 
Fishbed64
lochness napsal:

Mira napsal:

Hele co by se mělo být jinak, když v profilu kliknu na Activate unlock BOS?
Protože mně to neudělá lautr nic..nemělo by se to tlačítko nějak změnit ?
K hernímu PC se dostanu až večer..


Taky jsem to jeste nezkousel, ale psali ze ty unlocky budou chvili trvat, tak mozna to jeste nemaji odladene. Po vydani Ju88 jim to taky trvalo skoro den nebo dva.


Kdepak ty unlocky fungujou,kliknul sem na to zeptalo se me to jestli chci ty unlocky opravdu aktivovat,a po naslednym spusteni hry je vsechno otevreny(krome skinu,coz jak psaly unlock nezpristupni,musi se to dal vylitat v kampani)
 
Mira


Kdepak ty unlocky fungujou,kliknul sem na to zeptalo se me to jestli chci ty unlocky opravdu aktivovat,a po naslednym spusteni hry je vsechno otevreny(krome skinu,coz jak psaly unlock nezpristupni,musi se to dal vylitat v kampani)


Přesně tohle bych očekával, že nastane..
 
310_cibule
Fishbed64 napsal:

lochness napsal:

Mira napsal:

Hele co by se mělo být jinak, když v profilu kliknu na Activate unlock BOS?
Protože mně to neudělá lautr nic..nemělo by se to tlačítko nějak změnit ?
K hernímu PC se dostanu až večer..


Taky jsem to jeste nezkousel, ale psali ze ty unlocky budou chvili trvat, tak mozna to jeste nemaji odladene. Po vydani Ju88 jim to taky trvalo skoro den nebo dva.


Kdepak ty unlocky fungujou,kliknul sem na to zeptalo se me to jestli chci ty unlocky opravdu aktivovat,a po naslednym spusteni hry je vsechno otevreny(krome skinu,coz jak psaly unlock nezpristupni,musi se to dal vylitat v kampani)


Takhle to funguje už jak dlouho, řadu měsíců. Možná ne teď, protože se v tom hrabou, nevím.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
lochness
Cibule, do ted to meli moznost udelat jen ti co meli premiovku. Ted uz by meli mit i ti co maji jen zaklad (bez 2 letadel).
Kdyz vysla ju88, tusim to nekterym taky neslo a jinym uz jo. Rekl bych, ze pokud se to do vecera nepodari, bude dobre kouknout, jestli na to neni vlakno na foru a pripadne pak asi report.

Skiny u premium letadel by asi mely jit na webu odemknout hned (protoze pri nakupu bude u nich vse odemceno), u ostatnich v budoucnu. Aspon tak to chapu z patch notes.
kogm.bluefile.cz/banner/ban_loch.jpg
 
alfik
Tak proč to doprčic neudělají sami a u všech najednou???
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Fishbed64
alfik napsal:

Tak proč to doprčic neudělají sami a u všech najednou???

Tak nekoho treba bavi si to v ty kampani vylitat(nevim teda koho(-Mrknutí...takze takhle jsou spokojeny i lidi co si ty unlocky chtej "vybojovat"Úsměv
 
Deschain
Fishbed64 napsal:

alfik napsal:

Tak proč to doprčic neudělají sami a u všech najednou???

Tak nekoho treba bavi si to v ty kampani vylitat(nevim teda koho(-Mrknutí...takze takhle jsou spokojeny i lidi co si ty unlocky chtej "vybojovat"Úsměv


mě to třeba baví, je to otázka pár letů, na serveru prázdno tak sednu do mezka, vzlítnu, odnaviguju se, zabojuju si přistanu a mám +3 skiny, nechápu že to někoho rozčiluje
 
Rumcajs
Tak to máte, může za to Deschain!
Non est specifica
 
pSipi
Mna to napriklad velice nasiera. Offline nelietam a offline kampane uz vobec nie.
Az budem chciet nieco "vylietavat" tak si zapnem WT.
 
Mira
Tak jsem poprosil kamaráda, který je doma, jestli by mohl u něj zkusit, zda-li mu ten unlock funguje..a dopadlo to velice zajímavě
Ještě než spustil samotnou hru, kliknul v profilu na ono kouzelné tlačítko. Nic se nastalo a pak hru zapnul, ona se aktualizovala a vypadlo na něj tohle Šklebící se tak se děsím, co mne čeká až přijdu domů a hru zapnu..
[img]http://www.jpeg.cz/images/2016/08/10/yc8Ho.th.jpg[/img] is not a valid Image.
Upravil/a Mira dne 10-08-2016 14:08
 
Rumcajs
Míro, já včera taky reinstaloval hru. Prostě když si vylosuješ Černýho Petra, tak máš smůlu a basta. Zas ale pak tě může hřát pocit, že máš hru úplně novou, nevopatlanou, nevošahanou. Pff
Non est specifica
 
Mira
Tož já vím, že jsem se tady nedávno vyjádřil o BoSku celkem nehezky, padly tady silná slova o uninstalu , který taky proběhl, ale jak jsem vychladl rozhodl jsem se tomu dát druhou šanci, ted už s chladnější hlavou a větším odstupem a ono zas tohle.. no počkám si ještě pár hodin, zkusím to doma spustit a uvidíme..a to jako musím uznat a pochválit za ten krok s uvolněním Moskvy i pro nevlastníky a (snad)prodejem samostatných kousků ala RoF, kde to prostě podle mne fungovalo a funguje perfektně.
Upravil/a Mira dne 10-08-2016 14:31
 
Rumcajs
Hele u počítačů nic nefunguje na 100%. Prostě jistota neexistuje. Existuje pouze slušná pravděpodobnost, že věc dopadne podle očekávání. A to jen za předpokladu, že je člověk to očekávání schopnej skutečně definovat. Většinou se za dobrý výsledek považuje to, že věc nedopadne hůř než dobře. A často dokonce stačí, když věc nedopadne moc blbě. No asi ti to nepomůže k lepší náladě, ale třeba můžeš tyhle slova použít, až budeš voblbovat nějakou kočičku. Dvě skleničky vína a začni s těmahle řečma a je to doma.
Non est specifica
 
Mira
... až budeš voblbovat nějakou kočičku. Dvě skleničky vína a začni s těmahle řečma a je to doma.


Možná tak před dvaceti rokama ted už je pozdě Úsměv Ale zpět k tematu..nejsem zas nějaký extra odborník na tyto věci, proto se zeptám. Jak 1B je (bude) výkonově na stejné urovni jako současný Jak 1 pouze s inovovaným kapkovitým překrytem kokpitu a novou výzbrojí v podobě 1xŠVAK 20mm + 1xUBS 12,7mm ?
 
Rumcajs
Mira napsal:

... až budeš voblbovat nějakou kočičku. Dvě skleničky vína a začni s těmahle řečma a je to doma.


Možná tak před dvaceti rokama ted už je pozdě Úsměv Ale zpět k tematu..nejsem zas nějaký extra odborník na tyto věci, proto se zeptám. Jak 1B je (bude) výkonově na stejné urovni jako současný Jak 1 pouze s inovovaným kapkovitým překrytem kokpitu a novou výzbrojí v podobě 1xŠVAK 20mm + 1xUBS 12,7mm ?
1) Nikdy neříkej nikdy.
2) Kdo ví. Kluci ze 777 uměj po stránce výkonů překvapit, takže bych se nesázel. Ale je pravda, že náš aktuální Jak 1 je výkonově již téměř Jak 1b. Nicméně i Jak 1b se vyráběl v seriích a po nějakou dobu a není to konstanta. Čistě za sebe odhaduju, že cílem bude Jak 1b někdy z léta 1943 a určitě bude lítat trochu líp než stávající jednička.
Non est specifica
 
magot
Taky bych očekával že Jak 1B bude výkonější. Resp. než stávající Jak, jenže ten je krapet nad-motorován, tak kdo ví co z toho vypadne.
Hádám nějaká sovětská raketa, která bude lovit fockewulfy v 10km Šklebící se
 
lochness
Jestli se nepletu, zminili zmeny letovych modelu. Klidne by mohli pro 1B pouzit stavajiciho Jaka (mozna trochu boostnuteho) a pro cistou 1 udelat neco slabsiho
kogm.bluefile.cz/banner/ban_loch.jpg
 
Mira
Tak je to cajk..unlock tlačítko funguje jak má.
 
Zifi
Nevím jestli se mi to zdá, ale BOS už asi využívá docela slušně všechny čtyři jádra mého i5-3570K. Je to jen můj dojem?
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

13-06-2024 16:27

13-06-2024 16:27
A tak to jo, na žábu pozor. V Polsku uz zřizují i kultovni místa kde uctívají žábu a Billa Gatese.

13-06-2024 16:06
Konspirace o známce od Rainforest Alliance

12-06-2024 08:18
Za ty politické zcela určitě Úsměv

11-06-2024 18:46
On to pak, "Ten, jenž není", až přijde čas, předsedovi spočítá, za ty všechny bludný balvany Šklebící se

11-06-2024 12:29
Souhlasím s obojím. Jsemť duše mělká a pochybovačná Úsměv

11-06-2024 10:36
Kdo se snaží poučit, musí umět především pochybovat, neboť pochybnosti ducha vedou k zjevení pravdy.

11-06-2024 10:33
Zvyk nalézati ve všem všudy jen směšnou stránku je nejspolehlivějším příznakem duše mělké - neboť směšné leží vždy na povrchu.

11-06-2024 10:28
Znám i člověka, který věří na neposkvrněné početí Panenky Márie a dělá předsedu Spolku Sysifos. Takže nemáš kam se vzdálit.

10-06-2024 18:49
Těžko se od takových lidí vzdálit, jsou všude a rozptyl je víceméně rovnoměrný Šklebící se A jaká konspirace Jaromíre? Ať se pobavíme Úsměv

35,034,699 návštěv