June 13 2024 13:09:41
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 1
Tyler Durden

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Valenok
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
Čeština AAA Community Mod Installer v.1.1
pepamarecek
Už je to vyřešeny
Upravil/a pepamarecek dne 11-03-2009 16:34
 
BIVOY
Chlape , před nedávnem se tady čeština řešila , tak zkus tohle .
http://www.vwings.net/forum/viewthread.php?forum_id=65&thread_id=2149&rowstart=0
 
pepamarecek
Už je to vyřešeny.Diky
 
VioletLightning
je zajímavý, jak to furt platí stejně - nejdřív se zeptej a pak teprve hledej
sem myslel, že současné školství učí děti větší samostatnosti
a ono asi prd :)
 
zajaczik
Ahoj lidi, omlouvám se, ale nevím kam jsem to měl jinam napsat........ Mám problém - na starém počítači, jsem nainstaloval AAA mod a nic, přeinstaloval jsem hru a už mi šel, ale teĎ, když jsem ho nainstaloval tak se nic nedělo, přeinstaloval jsem hru, a když jsem ho tam zase dal a zapl ji, tak mi to zůstalo na 5% procentech ( na pozadí už byl obrázek mě známý z AAA modu ) a potom spadlo Smutný nevíte co s tím ? prosím o pomoc Smutný
 
BIVOY
Měl jsem tensamý problém po instalaci 1.1 , když jsem to nainstalil tak na 5% exit konec šlus . Nervy a do toho posměchy z letky . Načež jsem zjistil rozdílné množství bytů v RARkách . Takže stáhni si to znovu a vše je velké 250MB ale part 8 má 26,4 takže celá složka bude mít cca 1,73GB . A jen se ptej , kdo se hodně ptá tak ten hodně ví . Já jsem lama největší a ptám se ustavičně a veskrze všichni poradí MrknutíMrknutíMrknutí
 
Panek
VioletLightning napsal:
je zajímavý, jak to furt platí stejně - nejdřív se zeptej a pak teprve hledej
sem myslel, že současné školství učí děti větší samostatnosti
a ono asi prd Úsměv

Koukám, že křeček bude zase nalepenej na nějaké podrážce. Šklebící se
 
zajaczik
BIVOY : já si to stahoval z allaircraftarcade...... a má to asi jenom 40 mb....... prosím o odkaz, nemůžu žádné jiné najít, a zálohu ze starého počítače už vůbec ne Smutný
 
zajaczik
PS : ale děkuju za odpověď Mrknutí
 
Lekk
Zajíc je to tady http://allaircraf...hp?t=11943

Ale abych podpořil smysl tohoto vlákna mám po nainstalení drobný problem - všechno jede jak víno, jenom mi zmizely kompletně znak GERMANY - takže např nemužu vubec vybrat kříže na Bf..což je jak sami uznáte dost opruz. Nesetkali jste se také s tímto fenoménem?

Danke.Mrknutí

Bivoy - nikdo se ti nesmál..ani nahlasVyděšený
Upravil/a Lekk dne 24-03-2009 19:38
 
zajaczik
Lekk : děkuju moc, asi postahovat, a nainstalovat postupně že ? ......... MrknutíMrknutíMrknutíMrknutíMrknutíMrknutí
 
Lekk
Zajcik..nee..postahovat do jedné složky, pak zkopirovat IL2 sturm 4,08m čistou verzi a pak pustit první file - vybrat cestu na novou kopii ila..a nechat makat. zbytek jde samo.

jo jinak chybka s markingem odhalena- byla mezi klavesnicí a židí..nějak sem zapomněl že offline musím přepnout stranu na axis..když chci vidět osuÚsměv
 
zajaczik
jde mi s toho hlava kolem Zamračený Cool ........ takže, part 2-8 dát do složky, kterou si předem vytvořím, třeba AAA_il2, ale když tak chci po partu 2 dát part 3 tak bych musel přepisovat ne ? Smutný a potom až tam mám to všechno tak na to nasměruju tu instalaci ? asi sem ti nějak nepochopil ZamračenýSmutný
 
ZVP_DRAMA
Zajaczik. Poklepeš na první stažený soubor a otevře se ti "průvodce instalací" kde bude dotaz na složku do které chceš AAA nainstalit. Vybereš složku s čistou instalací Il-2 a potvrdíš. Dál se o nic nestaráš, instalace si zbytek sama rozbalí a vše nakopíruje do vybrané složky.
 
zajaczik
Ok, díky moc .......... Až se vrátím ze školy tak to zkusím Úsměv dám vám vědět jak jsem dopadl Mrknutí
 
zajaczik
Ok, díky moc .......... Až se vrátím ze školy tak to zkusím Úsměv dám vám vědět jak jsem dopadl Mrknutí
 
zajaczik
Ok, díky moc .......... Až se vrátím ze školy tak to zkusím Úsměv dám vám vědět jak jsem dopadl Mrknutí .........
 
alfik
Trojklik? Cool
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
1stCL_Fajlow
parkinsonŠklebící se
 
Pavel K
Češtinu do Unified Installeru budou hledat mnozí lidi tady, tak tady ji máte!!!

VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
________________________________________________________

http://www.mediaf...fz9u2ew2gc
_________________________________________________________
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV

Pouze nakopírujte adresář "CS_pro_UI" jako kterýkoliv jiný mod do adresáře "MODS" v hlavním adresři šturma a převážná většina GUI bude česky. Je to ta samá verze jako v češtině 049 pro soundmod a dynamické kampaně, takže komu čeština funguje, nemusí ji měnit.
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

12-06-2024 08:18
Za ty politické zcela určitě Úsměv

11-06-2024 18:46
On to pak, "Ten, jenž není", až přijde čas, předsedovi spočítá, za ty všechny bludný balvany Šklebící se

11-06-2024 12:29
Souhlasím s obojím. Jsemť duše mělká a pochybovačná Úsměv

11-06-2024 10:36
Kdo se snaží poučit, musí umět především pochybovat, neboť pochybnosti ducha vedou k zjevení pravdy.

11-06-2024 10:33
Zvyk nalézati ve všem všudy jen směšnou stránku je nejspolehlivějším příznakem duše mělké - neboť směšné leží vždy na povrchu.

11-06-2024 10:28
Znám i člověka, který věří na neposkvrněné početí Panenky Márie a dělá předsedu Spolku Sysifos. Takže nemáš kam se vzdálit.

10-06-2024 18:49
Těžko se od takových lidí vzdálit, jsou všude a rozptyl je víceméně rovnoměrný Šklebící se A jaká konspirace Jaromíre? Ať se pobavíme Úsměv

08-06-2024 14:53
A přitom jste vlastně stejní.

07-06-2024 16:55
Ne, můj cíl ho není vytrestat, ale co nejvíce se vzdálit od takových lidí.

07-06-2024 11:10
Jo, dej výpověď, tím ho opravdu vytrestáš nejvíce. Šklebící se

35,031,749 návštěv