September 28 2024 06:24:51
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 18

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy - řešení problémů
 Vytisknout diskuzi
Mody
Datav
Zdravím všechny letce,stáhl jsem si tenhle MOD French Wings Ultimate a chtěl by ch se zeptat jestli to jde nainstalovat na UP2.1.Nemáte někdo zkušenost?Děkuji za odpověd.Mrknutí
 
clone9cz
U takového MODu by to mělo být napsasné na jakou verzi IL2 je a pokud není, tak to dělalo prase a nestojí to za to instalovat, nevyžíváš-li v řešení problémů. Investuje-li člověk týdny do MODu a pak nevěnuje minutu času vytvoření souboru s informacemi o kompatibilitě, tak to o něčem svědčí. Hledej, šmudlo.
 
http://www.wwii-illusion.net
Datav
clone9cz napsal:
U takového MODu by to mělo být napsasné na jakou verzi IL2 je a pokud není, tak to dělalo prase a nestojí to za to instalovat, nevyžíváš-li v řešení problémů. Investuje-li člověk týdny do MODu a pak nevěnuje minutu času vytvoření souboru s informacemi o kompatibilitě, tak to o něčem svědčí. Hledej, šmudlo.



jo souhlasím s tebouMrknutí
 
Enjoyr
Datav napsal:
Zdravím všechny letce,stáhl jsem si tenhle MOD French Wings Ultimate a chtěl by ch se zeptat jestli to jde nainstalovat na UP2.1.Nemáte někdo zkušenost?Děkuji za odpověd.Mrknutí


Šklebící se, tedy....
Milý Datave, pokud sis MOD French Wings Ultimate stáhnul, jistě jsi nejdříve
rar rozbalil... Mrknutí
Tedy jsi musel i objevit 4-stránkový soubor PDF s názvem INSTRUCTIONS FOR MODS (jsou tam dokonce dva - v angličtině a francouzštině)...
a v něm jsi jistě objevil rozsáhlou tabulku, kde je popsána naprosto
detailně kompatibilita s mody - C6, HSFX, UP a UI. V tomhle PDF-ku je myslím dost detailní popis, co a jak...včetně všech potřebných linků a instrukcí....

Pro Clona:
Zrovinka tenhle mod pro dynamické kampaně (autor Vtrelut) není výsledkem několika dnů, či týdnů práce, ale několika let práce zmíněného autora... a je v něm opravdu bezpočet velmi podrobných a pečlivých informací nejen ve zmíněném INSTRUCTIONS FOR MODS.pdf (4 stránky), ale i v Read me first - French Wings 1940-1945.pdf, který má 22 stránek....
....kéž by všichni autoři různých módů poskytovali ostatním svou práci tak pečlivě a precizně zpracovanou, jako tento (Vtrelut) Mrknutí


A ještě pro Datava:

Vzhledem k tomu, že poslední verze French Wings Ultimate pochází z března 2010 (móduje dynamické kampaně) , platí pro verzi IL-2 4.09m (a tedy i vyšší),což je uvedeno a vše ostatní je popsáno ve výše zmíněných souborech PDF. V oné výše zmíněné tabulce je popsána kompatibilita s módy:
C6
HSFX v.4.1
UP 2.0
AAA UI 1.2

Veškerá kompatibilita se týká pouze typů letadel a několika map. Vše popsáno ve zmíněných PDF. Dokonce i potřebné mapy jsou přibaleny v zipu ve složce MODS, další potřebné soubory ve složce JSGMEMODS...no prostě vše naservírováno k použití, včetně potřebných (nikoliv nutných) skinů ve složce PaintSchemes....

A poslední poznámka...protože French Wings Ultimate je mod pro dynamické kampaně, týká se povětšinou složky DGen, anebo je použito řešení zapínáním součástí pomocí JSGME, je tedy zřejmé, že funguje bez problémů i ve IL-2 4.101 a s HSFX 5.1 a UP 2.01 atd. ...
Mrknutí
Upravil/a Enjoyr dne 19-05-2011 00:59
 
www.enjoyr-page.cz
Datav
Děkuji za odpověd i když jsem nečekal takovej článečekMrknutíjá jen chtěl vědět jestli to někdo má nainstalované a funguje to bez problémů.Mám nainstalovanej Šturm se všema vydanejma datadiskama + UP2.1.Jste super že takhe pomáháte druhým jen tak pokračujte dál.Smekám před vámi PÁNOVÉMrknutíMrknutíMrknutíMrknutíMrknutí
 
Paulus
Enjoyr zdravím, dlouho ses tu neukázal.
Bude pokračování EnjoyrPatch ?Úsměv
Dodnes to používám!
Mrknutí
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Enjoyr
von Pavel napsal:
Enjoyr zdravím, dlouho ses tu neukázal.
Bude pokračování EnjoyrPatch ?Úsměv
Dodnes to používám!
Mrknutí


Zdarec Úsměv.
Pokusím se tak do měsíce udělat další verzi.....za ten rok je toho požehnaně... jen najít tak asi 16 hodin volného času ... %-)...

Ale se stránkama je to horší...čekám na grafiku..., ale ty nejsou zase až tak nutné. Ty staré jsem musel ukončit. Byly hrozně pracné na editaci (psal jsem je sám v HTML a CSS...a podle toho to taky vypadalo Smutný, a pak taky...jejich provoz za ty tři roky mě přišel na víc než 9000,- ...Zamračený ).
 
www.enjoyr-page.cz
Paulus
Už se těším!Mrknutí
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Frank
Enjoyr napsal:
Ale se stránkama je to horší...čekám na grafiku..., ale ty nejsou zase až tak nutné. Ty staré jsem musel ukončit. Byly hrozně pracné na editaci (psal jsem je sám v HTML a CSS...a podle toho to taky vypadalo Smutný, a pak taky...jejich provoz za ty tři roky mě přišel na víc než 9000,- ...Zamračený ).


Já bych se zkusil domluvit na mission4today.com, jestli by to nehostovali (patche už tam stejně mají...)

Jinak už se nové verze nemůžu dočkat Mrknutí
 
Paulus
Do UP3 ho nedávej – už tam je!
HSFX a v.4.101 ho už taky obsahuje. A verze 4.09 a UP2 už asi nepoužíváš.
Mrknutí
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
dawe10
ahoj pátral jsem nenašel... Tak chci poprosit vas jestli někdo nemate SAS BUTTONS v8.7?
 
Paulus
Jestli potřebuješ buttons 8.7 na 4.09 tak bych měl a doporučil v. 9.5, na SAS už existuje i v. 9.7 na 4.09. SAS BUTTONS v8.7 už asi opravdu nikde není!

Našel jsem buttons vydaný 23. 9. 2011 velikost 2281412. Verzi neznám, je ve hře.
Upravil/a Paulus dne 06-04-2012 16:20
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
dawe10
Dobře, ja zkusim tu 9.7-ku(4.09) . dík mocÚsměv
 
dawe10
A jeste nevite kde by slo sehnat tohle ? Frogs_Formation_Mod
nebo nejakej mod pro offline ktery by upravoval vzlety ze by byl vzlet a pristani ve formaci?
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,683,607 návštěv