September 28 2024 06:22:32
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 13

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy - řešení problémů
 Vytisknout diskuzi
SOUBOR PRO NOVÁ LETADLA
osa
Ahoj. Heleďte je i nějakej "oficiálnější" způsob, jak přidávat mody (např. z sas1946.com) do šturma s UP3 RC-4? Ve starší UP2.01 byla tuším složka MODS nebo něco takovýho, ale tady sem ještě nic podobnýho nenašel.. Tak sem si říkal, že třeba budete někdo něco vědětÚsměv
 
Paulus
Jistě máš stažený původní UP_3.0RC v něm je složka #UP#SampleFolder.rar. Rozbal ho a složku #UP# si dej do Šturma. Tato složka se chová jako MODS či STD.
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
osa
Jj, mám staženou i UP_3.0RC. Ale mám to ve 14 částech v raru s tím, že ta první je samoinstalační soubor exe. Kde se to teda v tomhle dá najít?Zamračený A to bych se rád ještě zeptal. V tom #UP# pak najdu klasický soubory air.ini atd.?
 
310_Pip
pokud jsi to stahoval z linku, ktere jsem uploadoval ja (share-rapid), tak tam to neni, hledej na UP strankach Mrknutí
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
310_cibule
Pavle, já to s B-26 nedal a podle několika dotazů u dalších lidí nejsem sám. Můžeš sem prosím postnout modifikaci toho svého úvodního textu pro UP3 ver.4, prosím? Už jsem holt trochu starší, no... Úsměv Díky předem.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
osa
OK, už to lítá. Díky všem za pomocMrknutí
 
magot
ve skutečnosti se nic nezměnilo od dob QTima, schema složek jsou stále stejná jen v UP přejmenovali složku MODS na UP aby to mělo větší glanc
nové mody se mohli odjakživa házet jak do files tak do mods složky.
že nově pojmenovali složky UP nebo DBW je imho zbytečný a pro nové lidi matoucí
 
Paulus
MODIFIKACE ÚVODNÍHO TEXTU PRO UP3 VER.4

V původním UP_3.0RC je složka #UP#SampleFolder.rar. Rozbal ji a najdeš tam složku #UP#. Tato složka se chová jako Files či MODS.
V ní jsou obsaženy složky: STD /3do, com, gui, i18n, maps a Missions.
Jednoduše ji vlož do kořene IL-2 UP_3.0RC kterékoli verze.
Veškeré mody, letadla, mapy atd. budeš instalovat přes tuto složku!

PŘÍKLADY:

NOVÉ LETADLO:
Otevři/rozbal Lockheed T-33.7zve složce Lockheed T-33 je složka T-33 a v ní jsou složky 3do, cod a dalších 10 složek. Vše přesuň/zkopíruj do #UP#/STD.
Složky T-33_ATC_1951.bmp (3x) patří do PaintSchemes/Skins, kde si vytvoříš novou složku s názvem T-33A Shooting Star.

Otevři si složku com/maddox/ il2/objects/air.ini a sem doplň kamkoli tento řádek:
T_33 air.T_33 1 usa01 SUMMER

Otevři si složku i18n/plane_cs.properties a sem doplň kamkoli tento řádek:
T_33 T-33A Shooting Star, 1949

Otevři si složku i18n/weapons_cs.properties a vlož tento text:
#####################################################################
# T-33A Shooting Star
#####################################################################
T_33.default Default
T_33.2x250lb 2x250 lb. Bombs
T_33.2x500lb 2x500 lb. Bombs
T_33.2x1000lb 2x1000 lb. Bombs
T_33.8xHVAR 8xHVAR Rockets
T_33.8xHVAR+2x250lb 8xHVAR Rockets + 2x500 lb. Bombs
T_33.50cal 2x 50cal. Machine Guns
T_33.50cal_2x250lb 2x 50cal. + 2x250 lb. Bombs
T_33.50cal_2x500lb 2x 50cal. + 2x500 lb. Bombs
T_33.50cal_2x1000lb 2x 50cal. + 2x1000 lb. Bombs
T_33.50cal_8xHVAR 2x 50cal. + 8xHVAR Rockets
T_33.50cal_8xHVAR+2x250lb 2x 50cal. + 8xHVAR + 2x500 lb. Bombs
T_33.none Empty

Letadlo se dá stáhnout zde:
http://www.sas194...760.0.html

Vždy když přidáváš nové letadlo je potřeba si stáhnout nový SAS Buttons (9.2 = nejnovější verze)
http://www.sas194...,97.0.html

Button umístíš sem: #UP#/STD/gui/game


NOVÁ MAPA:
Otevři/rozbal VKG_Grand_Canyon_2.03.7z. Otevři MODS/Mapmods/Maps.
Složky _tex a VKG_Grand_Canyon vlož do #UP#/STD/maps.
V #UP#/STD/maps máš složku all.ini. otevři ji a vepiš tam řádek:
VKG_Grand_Canyon VKG_Grand_Canyon/load_X.ini

Missions:
Složka Missions je chybně uložena v STD. Aby správně fungovala, musíš ji přemístit v #UP#/ mimo STD! Sem můžeš přidávat kampaně do složky Campaign, mise do složky Single či Net.

ČEŠTINA DO UP3:
V kořenu IL-2 UP_3.0RC najdi soubor conf.ini a otevři ho. V odstavci [rts] je řádek locale=en. Změň jej na locale=cs.
Většina textů bude česky.

[i]Pokud by někdo chtěl kompletní češtinu do IL-2 UP_3.0RC a další úpravy:
- Přidáno mnoho dalších států
- Počeštěn soubor dgen
- Přidány mapy: VKG_Grand_Canyon_2.03, AREA51, Slovakia_55, Crimea_RRR
- Obsahuje nejnovější button v9.1
- Obsahuje soubor StaticIniImages na pohodlné vyhledávání statických objektů na mapě
- Opakovatelná instalace souboru #UP# přes jsgmemods
- Funguje i on-line
[/i]

Tak tady je odkaz:

http://www.uloz.t.../up-cz-rar
Upravil/a Paulus dne 23-08-2011 16:08
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
310_cibule
Pavle, díky. Tak se na to holt vybodnu Mrknutí
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Paulus
Tak se mi podařilo alespoň nějaké letadlo do UP3 dostat. Viz výše.

Komentář k B26 na fóru SAS:
Nemyslím si, že vyžaduje DIFFFM. Jsem si jist, že FM je přidán v buttonu. Jen si ověř, zda máš poslední verzi, měl by pracovat v DBW i MODACT. Měl by také pracovat v UP3, ale nedoporučuji sem přidávat cokoli (pokazí se kompatibilita online)

Jednoduše řečeno některá letadla jdou do UP3 přidat a některá neé!
Mrknutí
Upravil/a Paulus dne 23-08-2011 16:13
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Bart Simpson
Tiež mi B-26 nešla v UP3. V QMB pri načítaní to pri 100% spadlo. Zato v DBW pracuje výborne. Takže, doporučil by som stiahnuť DBW a tam pridávať nové lietadlá a UP3 nechať napokoji pre online lietanie. Mrknutí
"Sláva iba nafúkne vaše ego a hudobník začne veriť aj tomu, že jeho hovno vonia". - (J.J. Cale)
 
Suvori96
mám problém. nainstaloval jsem si ultra pack 2.0 s patchem 2.1 z www.ulozto.cz a když spustim jednoduchý editor tak si dam B-17D, spustim ale nevidim kokpit letadla a z pohledu 3. osoby my nejde ovládat. tak jsem skusil yaka-9UM a ten už se ani nenačetl. nevíte co stim je? a mám i eng_sound_mod nainstalovanej. Smutný Smutný Smutný
 
copilot25
Mohli by jste mi prosím poslat na email někdo hotovou sloužku (Files,*UP*) kam dávat všechny ty soubory případně se vzorovým letadlem pro ultrapack 3.0? Předem díky...

copilot25@centrum.cz
 
Serza
A opravdu nestaci pouze kliknout Novy - Slozka?
 
pacheco
Nevypadá to nemožně, ale ať hledám jak hledám nemůžu najít původní složku air.iniSmutný , prosím pěkně, ukažte mi kní cestu
 
Apseron
pacheco napsal:
Nevypadá to nemožně, ale ať hledám jak hledám nemůžu najít původní složku air.iniSmutný , prosím pěkně, ukažte mi kní cestu



Mám stejný problém mohl by mi to prosím někdo objasnit ! Moc děkuju
 
Fiks
Apseron & pacheco nahoře to máte pěkně rozepsaný od von Pauluse.
Stačí pozorně číst a v druhým okně mít otevřenýho průzkumníka nebo
Commandera.A taky si přečíst readmy u dodávanýho éra.Každý letadlo má drobný odchylky v instalaci.
 
Apseron
Fiks napsal:
Apseron & pacheco nahoře to máte pěkně rozepsaný od von Pauluse.
Stačí pozorně číst a v druhým okně mít otevřenýho průzkumníka nebo
Commandera.A taky si přečíst readmy u dodávanýho éra.Každý letadlo má drobný odchylky v instalaci.


Děkuju
Alemám poněkud problém s
(Původní složku air.ini sem zkopíruj. (IL-2 Sturmovik 1946/ Files/com/maddox/il2/objects/air.ini) )
vubec ji ve svém nemám !! Možná budu nakonec za uplného idiota ale zeptat se musím
 
olda Olde maly
Vlastní vytvoření souboru:
- vytvoř si novou složku (název dle libosti, např. PlanePackHSFX)
- ve složce vytvoř složku Files
- do složky Files zkopíruj data od letadla, které chceš přidat.
Např. samostatně si rozbalím staženou složku FokkerG1v1_1. Ta obsahuje složku 3do a další soubory. Vše zkopíruju do Files.

- Ve složce Files dále vytvořím složku com, v ní bude složka maddox, dále složka il2, objects a konečně složka air.ini.
Původní složku air.ini sem zkopíruj. (IL-2 Sturmovik 1946/ Files/com/maddox/il2/objects/air.ini)

Ab-101, B-35, AERO MB-200, A-100, Be-50, Lt-34
 
Gogo69
Zdravím, mám sturma 4.11.1 + HSFX6.0.17. Vše šlape. Nemůžu ale přidat letadlo. Přesně podle návodu von Pauluse a s novým buttons od SAS. Při načítání hra po 60% spadne. Možná prkotina, ale jsem nový a nevím si rady. Jo a mnou vytvořenou složku pro nová lítadla mám dát do jsgmemods, že ?
Upravil/a Gogo69 dne 09-02-2013 18:59
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,683,565 návštěv