May 02 2024 21:15:12
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 10

· Piloti on-line: 1
Strangy

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Avia B-135
Kocy24
Ahoj ,neví někdo ,jestli se našla ,nějaká hodná duše co by dokončila projekt Avia B-135 na fóru letka13 jsme viděl práce ,jenže nakonec vše bylo zrušeno ,neví teda někdo něco nového o projektu?
 
czs_scharck
Kocy24 napsal:
nakonec vše bylo zrušeno ,neví teda někdo něco nového o projektu?

Odpověděl sis sám ? Šklebící se
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
Kocy24
jenže na tom fóru letka13 tvůrce své práce zrušil ,ale myslel jsem jestli se někdo další nenašel
 
czs_scharck
To už by se myslím v tomhle virtuálním "pubu" vědělo, sledovalo, vyzvídalo, kritizovalo, rejpalo a všechny ty věci okolo. Úsměv
Ale kdo ví . . . třeba na tom tady někdo dělá ale zatím to tutlá.
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
Enjoyr
Šklebící seŠklebící se .... dělám na tom Šklebící se, termín dokončení...cca 14 dní :

[img]http://files.epstranka.webnode.cz/system_preview_detail_200000000-36cf437c8e/rs_avia-b-135-parts.jpg[/img] is not a valid Image.
Upravil/a Enjoyr dne 31-10-2009 18:51
 
www.enjoyr-page.cz
Uzin
Enjoyr napsal:
Šklebící seŠklebící se .... dělám na tom Šklebící se, termín dokončení...cca 14 dní :

http://www.fortun...-parts.jpg


ten link neukazuje Avii B-135, jen logo stránky fortunecity. V čem je problém, pls?
 
Kocy24
že by chyba odkazu? každopádně bych chtěl něco vidětŠklebící se
 
Enjoyr
Kocy24 napsal:
že by chyba odkazu? každopádně bych chtěl něco vidětŠklebící se


..sem to teda upravil Šklebící se, to bude nadávek Šklebící se

(převedení z 1:72 na mód do ILa pro AAA - cca dalších 14 dní Šklebící seŠklebící seŠklebící se )
Upravil/a Enjoyr dne 31-10-2009 18:56
 
www.enjoyr-page.cz
ZVP_Hekite
Doufám že ta 72 není od Kopra Šklebící se
 
http://zvp.wz.cz/
BenKenobi
Ale jestli bude v měřítku 1:72, tak budou modří (nebo červení, prostě ti druzí) muset mít zatraceně přesnou mušku. A navíc teď bude podlítání mostu pro lůzry. Pravý drsoň bude podlítat tanky Cool Jenom abys to převedení dokončil. 14 dní je ale myslím dost času Mrknutí
 
Enjoyr
BenKenobi napsal:
Ale jestli bude v měřítku 1:72, tak budou modří (nebo červení, prostě ti druzí) muset mít zatraceně přesnou mušku. A navíc teď bude podlítání mostu pro lůzry. Pravý drsoň bude podlítat tanky Cool Jenom abys to převedení dokončil. 14 dní je ale myslím dost času Mrknutí


Dokončení vidím naprosto v poho Mrknutí , mám na těch 14 dní zhruba tak 2-3 roky času Šklebící se

Pozn.: předběžné info - v tom měřítku bude 135ka startovat z podvěsů na Avii B-534... pro moment překvapení a ztížení života modrým,či červeným (prostě těm druhým). Smázne se tak slabina v podobě nedostatečné zásoby munice 534ky Mrknutí
 
www.enjoyr-page.cz
Kocy24
BenKenobi napsal:
Ale jestli bude v měřítku 1:72, tak budou modří (nebo červení, prostě ti druzí) muset mít zatraceně přesnou mušku.

Ale ty co budou chtít tu B-135 sestřelit tak to jenom looseři praví machři přijdou za tím chlápkem co ovládá letadlo a pěkně ho zmlátíŠklebící se
 
ZVP_Hekite
Hmm a co zbraně té 135 ? budou zmenšeny do měřítka ? Zamračený Šklebící se
 
http://zvp.wz.cz/
Kocy24
no jasně že budou a budou střílet kuličky Šklebící se
 
Stoupa
Dělam model do freeware FMS simulátoru. Až bude hotovej tak ho sem dam ke stažení, možná se ho někdo ujme a upraví i do ILa.

Model dělam v Metasequoia což je freeware (ukládá do *.mqo)/shareware (umožňuje ukládat do*.3ds) program. Na shareware potřebujete licenční klíč.
__________
Pozn.: *.3ds je formát pro Gmax (import) a 3Ds max program, který se používá na tvorbu modelů do ILa (konkrétně na tvorbu modelu a hlavně *.msh animací).
Upravil/a Stoupa dne 18-03-2010 21:57
 
Stoupa
Dale se pokusim o rekonstrukci hlavní přístrojové desky.
[img]http://i988.photobucket.com/albums/af2/Stoupa/AVIAB-135Instrumentpanel.jpg[/img] is not a valid Image.
Stoupa
__________
Zdroj informací: Avia B-35 / B-135 MBI
Popisky na budících dle možností.
Upravil/a Stoupa dne 03-06-2011 13:54
 
Kocy24
mohl by jsi dát funkční obrázek mě se nějak neobjevuje
 
Stoupa
Možná že jsem ho zrovna v tu chvíly upravoval, nebo zkus F5 webzdarma je na tohle dost pomalej.
 
Kocy24
No vypadá to že se spíš nedočkáme nikdy Avie B-135 ani B-35 do Ila možná se sice někde najde ta hodná duše ,ale spíš ne na letka13.sk jsem taky našel ,že tam někdo dělal projekt Avia S-199 a CS-199 ,ale taky nic sliby chybySmutný
 
Hoper
třeba zjistil, že to není jen o tom, udělat 3D model...
(jako spousty těch, co jejich hrobečky trčej již několik let na AAA)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,803,668 návštěv