May 17 2024 06:54:29
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
SST programming sw
310_Podrs
Nemaj protoze jim nezbyly prachy kdyz kupovali track-ira... Šklebící se
 
http://www.310raf.com
WT_Flan
Mno, sosl jsem dneska drivery a sst pro myho Saiteka pro Vista64...Drivery se blbe zobrazujou, nejsou videt popisky zalozek a popisy funkci...Budiz.
SST se nekam nakybloval a mam tam taky akorat po instalu okno "dik za instal". Tot vse. Nasran, jak dostanu bez Profileru centrovani pohledu z TIR na joy jsem ovladac TIRu prohrabal...a co bylo drive nemozne ( a o cem je rec vyse ) je fakt mozne ( jak psal Jp ). Jde naprimo namapovat hotkey v TIR na joy. Nekonecne blaho.
Nicmene, k cemu je sst kdyz nejde ( nevim jak ) spustit Profiler ?
 
3IAP_Nordom
WT_Flan napsal:
Mno, sosl jsem dneska drivery a sst pro myho Saiteka pro Vista64...Drivery se blbe zobrazujou, nejsou videt popisky zalozek a popisy funkci...Budiz.
SST se nekam nakybloval a mam tam taky akorat po instalu okno "dik za instal". Tot vse. Nasran, jak dostanu bez Profileru centrovani pohledu z TIR na joy jsem ovladac TIRu prohrabal...a co bylo drive nemozne ( a o cem je rec vyse ) je fakt mozne ( jak psal Jp ). Jde naprimo namapovat hotkey v TIR na joy. Nekonecne blaho.
Nicmene, k cemu je sst kdyz nejde ( nevim jak ) spustit Profiler ?


Přeinstalovával sem systém a narazil na stejnou chybu jako Tempík. Oficiální verze SST se nespustila. Nezbylo než nainstalovat betaverzi, ta funguje. Mám sice XP, ale předpokládám, že by mohlo jít o stejnou chybu. Odkaz na tu betaverzi dával Tempík na minulej stránce, takže asi zkusit tu (nemělo by bejt potřeba přeinstalovávat ovladače, stačí SST).

Edit:
eště sem narazil na tohle, možná to pomůže:


If you ever have problems getting the SST to install on your system then try the following;

In C:\Windows\temp\Saitek\<name of a controller>\Software\<number> there should be a software_loc_<languageid>.msi
double click on this file to install the profile editor.

<languageid> will be 09 for english, 07 for german, 0A for spanish (i think), 10 for italian, 0C for french (i think), 11 for japanese or 0402 for chinese (the actual difference between these is minimal, as all versions can be run under any language)

pak to ozkouším
Upravil/a 3IAP_Nordom dne 13-07-2008 11:41
 
3IAP_Nordom
Asi sem na to přišel, jde o problém s detekcí jazyka - v tom paklu je několik souborů msi, každej pro jinej jazyk, součástí názvu toho souboru je i kˇod jazyka (9 pro angličtinu, 5 pro češtinu atd.). Problém možná bude v tom, že instalátor detekujě češtinu a příslušně pojmenovanej soubor pak v tom balíku nenajde. Zkusim to nějak obejít.
 
3IAP_Nordom
Pohrál sem si s instalátorem, SST by se měl korektně nainstalovat. Odkazy máte tu:

32 bit verze
64 bit verze
 
WT_Flan
A pohral jsi si s tim dobre. Skvele, maka to ! Mrknutí Diky.
 
606_Temp
jeste jsem si u SST vsiml, ze mi s nim cuka obraz, ikdyz mam 80FPS. Jak mam zaplej profiler, tak to dela bordel. Pomohlo mi nechat jen ILa na jednom CPU a profiler na druhem CPU (mam dvoujadro).

"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
606_Temp
Tak jsem objevil dalsi bug u SST a tyka se stale cyklovani tlacitek. Nevim na kolik kdo to cyklovani pouziva,ale ja dost a zase jsem nespokojen.
Pri namapovani sice vetsinou(nekdy teda az napodruhe/treti/ctvrte zmacknuti) funguje zamena za dve tlacitka, ale bezduvodne to vytezuje procesor s tim, ze mi to ohlasi jako vinika system ve spravci uloh. Dokonce nemusi jet ani il a pokud mam aktivovany profiler a zmacknu tlacitko, kde je cyklovani, tak okamzite vidim zatizeni CPU. Mam dvoujadro a pokud zmacknu jedno tlacitko na kterem mam cyklovani, tak se jedno jadro vytizi naplno, kdyz to tlacitko zmacknu znova, aby najel cyklus na puvodni funkci, tak se zase CPU uvolni. A kdyz mam dve tlacitka zapnuty na cyklovani a obe je zmacknu, abych prehodil na druhou funkci u obou, tak mi to vytizi obe jadra naplno (takhle si muzu hrat v libovolnych konfiguracich a vytezovat jadra nastridacku)
Dela mi to jak u te betaverze ovladacu a SST co jsem hazel, tak i u upravenych ofic ovladacu od Nordoma.
Netusim jestli se to reze jen me nekde s woknama, nebo je to normalni stav, ale stale pretrvava moje skepse k Saiteku.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
WT_Flan
Kdyz jsem, viz vyse, resil jak vubec profiler rozchodit a pri tom googlil, vyhrabal jsem nejakou diskusi ( i s ucasti mistra Hulana ), kde borec instaloval Visty a pak dalsi a dalsi soft. Pokazde koukal jak je komp vytizen, co nabiha noveho v prostredcich tad. atd...a nelibilo se mu, ze komp a procesor od neceho najednou zacal dostavat zatez a zacina byt celkem nesmyslne vytizeny. O nekolik pripevku nize pak napsal, ze konecne objevil evidentniho vinika : SST Profiler.

( ten pan Hulan mu poradil : Tak se vybodni se na Saitek a uzivej si komfortu Vista ) Šklebící se

Ja jsem zjistil, ze mi Profiler taky nabiha pri startu, ale vypinam ho, kdyz si vzpomenu a pro Ila ho nepouzivam, protoze jsem ho potreboval jen kvuli centrovani pohledu v TIR. Kdyz jsem centrovani dostal na joy rovnou z TIRu, netreba mi Profiler i pres jeho ruzne, jiste skvele moznosti.Úsměv
 
606_Temp
nerikam ze je profiler nutnosti, ale u joye za 3 litry by clovek ocekaval, ze jeho soft bude alespon na urovni geniusu, trustu a pana Kuangh-woi od nas ze stanku Naštvaný
6 tlacitek na zakladne X52 je uplne nahouby, leda bych je ovladal za letu necim jinym nez rukama. Pro me je to co je jen na horni casti kniplu a na plynovce malo. Porad to musim porovnavat s byvalym logitechem, tam jsem mel vsechny tlacitka po ruce a s funkcnim profilerem jsem na tom byl lepe. Kdyby mel saitek soft od logitechu, byla by to vyhra.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
WT_Flan
No, ja bych taky mohl mit ovladani jeste lepe zvladnute, mit ruzne jeste lepe namapovane vychytavky, ale nemam. ( treba nejake makro na rucni zatahovani podvozku apod. ). Na Chackove pace a na joyi mam vsechno co potrebuju , abych behem letu v 95% nemusel lezt na klavesnici. Ovsem v principu je k zbliti, ze soft ke kvedlalu za takove prachy je hovado.
 
3IAP_Nordom
606_Tempik napsal:
Pri namapovani sice vetsinou(nekdy teda az napodruhe/treti/ctvrte zmacknuti) funguje zamena za dve tlacitka, ale bezduvodne to vytezuje procesor s tim, ze mi to ohlasi jako vinika system ve spravci uloh.


Na podobný chování sem narazil když sem se z páčky myši pokoušel udělat další čtyřsměrku (což se nakonec povedlo), SST asi pořád dokola provádí prázdnej příkaz a to vytěžuje procesor (chování je to zvláštní, ale co už). Nicméně mě mrzí, že sem tu doporučil blbost aniž bych to otestoval. Mea culpa.
 
606_Temp
no procetl jsemted Saitek forum a je to celkem casty jev. Narazil jsem asi na 20 lidi, co i tam stezuji na to, ze jim SST vytezuje procesor. Saitek experti doporucuji nepouzivat advanced comand, ale macro a pak to nezlobi. Ovsem tim macrem nezprovoznim cyklovani. Tak jsem se v tom drbal jeste chvili a kdyz nenecham zadny prikazovy radek v advanced comand prazdny, ale vyplnim je vsechny, tak to nezlobi (zatim)
mel jsem to
Press : End
Repeat :
ReleasePffage down

a ted to mam
Press : End
Repeat :End
ReleasePffage down

a zda se to uz CPU nevytezuje. Nicmene to ukaze az cas, protoze to nedelalo uplne vzdy a ja za chvili vyrazim mimo civilizaci a nemam cas uz to vse ozkouset
Jinak i to vynechavani namapovani tlacitek je celkem bezne, me se to deje i u tlacitek primo na kniplu (nastesti u spouste ne).

A jeste takova perlicka na zaver - i s konecne zprovoznenym cyklovanim se to porad nechova idealne. Po zkonceni Ila ted pro zmenu neni vytizenej CPU, ale neustale se macka END, pokud zustane v ilovi tenhle prikaz. Musim bud vypnout profiler, nebo zmacknout cyklovaci tlacitko na joy.


"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Wulfi
Já jsem chytře skusil SST z týhle diskuze a výsledek byl, že jsem si nachystal instalační cd s win, ovladačena a všema těma zbytečnostma když tréningově přeinstalujete systém Úsměv měl jsem štěstí že se mi náhodou podařilo ten novej SST zlikvidovat. ZŮStávám u nejjednodušší verze dodávané na instalačním CD /1.0/ tuty Úsměv jiný mi buď nefungujou či mě hodí do modráka.... takže pevný nervy
 
3IAP_Nordom
Po zkonceni Ila ted pro zmenu neni vytizenej CPU, ale neustale se macka END, pokud zustane v ilovi tenhle prikaz. Musim bud vypnout profiler, nebo zmacknout cyklovaci tlacitko na joy.


No to je celkem logické, když je to v části "repeat". Ale našel sem řešení, který řeší jak vytížení CPU tak opakování příkazu, vyžaduje to ovšem ruční editaci profilu(před editací si profil raděj zálohujte):

1) otevřít profil v texťáku
2) podle názvu příkazu najít příslušnou část, mělo by to vypadat asi takhle:

[img]http://img26.picoodle.com/img/img26/3/8/1/f_prikazm_930a964.png[/img] is not a valid Image.

3) Zvýrazněnou část vymazat. Pokud ste při vytváření příkazu v části "repeat" nic nezadávali, bude tam jen
"[actionblock type=repeat]", v tom případě smazat jen tuhle řádku.

Po tejhle úpravě by se to mělo konečně chovat jak má, procesor zústane nevytíženej a klávesa se nebude furt opakovat.
 
clone9cz
nevim jak vy, ale ja na Cougaru opakuju vzdy s pauzou

klavesa a delay(20ms)

toto samozrejme nastavuji pri programovani kazdeho opakovani a abych rekl pravdu, tak zadat opakovani bez zpozdeni me ani nenapadlo

PS: samozrejme si lze vybirat mezi opakovanim a trvalym stisknutim
 
http://www.wwii-illusion.net
3IAP_Nordom
To ovšem jaksi nesouvisí s naším problémem, v tomhle případě je opakování čehokoliv nežádoucí.
 
Rufu
Mohla by mi nějaká dobrá duše poslat svůj profil na X52 ku ve Vistách?
Nebo pokud už někde existuje ten konverter z Xp?Přiznám se jsem línej si to tam všechno nakopat sám.Ovšem je neskutečný že si výrobce změní příponu a neudělá zpětnou vazbu.
 
fousX
Klidně by jsem ti poslal můj profil i s nastavením do ila, protože je to neskutečny vopruz to dělat do toho (vylepšeného)profilu pro visty,ale mám 52pro.Nicmeně si myslím, že tě to nemine si přepsat svůj profil ,protože každý má namapováno něco jiného na daném tlačítku.Takže až si párkrát třeba při pětistovkách vytáhneš podvozek a nebo uděláš jinou podobnou taškařici tak ti rupne cévka a půjdeš si to přepsat.Jedině že by jsi byl obdařen mimořádnou trpělivostí a dlouze se seznamoval s novým profilem což budeš mít rychlejší to předělat.Mě se osvědčilo si udělat screany cliprem původního profilu v xp a podle toho to přepsat a netrvalo to moc dlouho.Každopádně hodně štěstí.
 
Arthur
606_Vocko napsal:
311_BleskovejPodrs napsal:
Co si tak matne vzpominam, taky se mi nepodarilo to nainstalovat v poradku...tak asi mame problem mezi zidli a klavesnici dva Úsměv

tři Úsměv


Mám ten samý problém. Nainstalovalo mi to kdejakou blbinu, ale profiler ne. A složku v Program Files to vůbec nevytvořilo. Myslím, že to nebude rukama Naštvaný
Nemáte někdo na CD nějakou starší verzi co by šla nainstalovat? Mám Cyborg Evo
Smutný
Díky
Upravil/a Arthur dne 14-10-2008 18:42
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,891,030 návštěv