September 29 2024 00:42:43
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Hledá se zbabělec...
Opitze
Vážení piloti a pilotko...

donesla se mi dnes taková informace, která se mi následně potvrdila z více zdrojů... Své zdroje neuvedu ani za láhev skotské(pro Cibuleho) ani za láhev Jegermajstru(pro Fučidu) ani za láhev mlíka(pro Cassia)...

Jednoduše... Hledá se zbabělec, který zabil Fučidu visicího na padáku, a tím mu naprosto krutě zničil strejk, který si Fučida vytvořil za posledního cca půl roku... Byl tak zmařen hodnotný virtuální život a to naprosto nechutným a zavrženíhodným způsobem, a proto....

Tento pilot, pokud se přihlásí, bude po zásluze odměněn Bratrstvem Kočičího Kniplu(BKK), jehož členové žijí v anonymitě vůči zdejší komunitě a rádi by tohoto statečného pilota odměnili pamětní plaketou a láhvi tokajského vína, protože jsou to svině, a nad kterým by si s ním posléze zatokali o této jeho těžké misi, kterou změnil nadobro virtuální lítací svět...

Pilote, co vím, letěl jsi ve Spitfiru a nasázel jsi pár Hispán Fučidovi přímo do trenek... Ozvi se a oslavíme to...

Děkuji za pozornost...
Opitz

P.S. Nehlaste se všichni...
P.P.S To platí obzvlášť pro Cibuleho...

Pohov, rozchod... kouření dovoleno...
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
310_cibule
Smutný Tokajský nepiju
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
WT_Horrido
310_cibule napsal:
Smutný Tokajský nepiju


To ale delas chybu.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
MK_Paja
[img]http://www.thewhiskystore.de/blend/chivas/chivasroy_2.jpg[/img] is not a valid Image.

a budu o tom přemejšlet Šklebící se
 
Opitze
Zde je ona politováníhodná událost...

http://war.by-air...18497.html
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
1stCL_Fajlow
byl to velký blondýn ( Opitz) s červenou botou
 
3IAP_David
Ve statistice pilotů je i chute kills
 
310_cibule
3IAP_David napsal:
Ve statistice pilotů je i chute kills


Tak to je hnus, velebnosti. To bych ani za láhev chivasky...., no, to zas asi jo.

Jednou jsem ošil Fučiho (už je to pár let) při přistávání. Úplně zadarmo. Ale pak jsem to musel tak asi týden žehlit Úsměv
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
WT_Peci
no jak tak koukám an ty statistiky, nesundalo Fuciho AI? ten FW68 nema jediny ChuteKill... ostatni cervene z te mise jsem nekontroloval...
 
MK_KaiN
310_cibule napsal:
pak jsem to musel tak asi týden žehlit Úsměv


To jako doma u manželky, jó? Hmmm..... Šklebící se
 
310_cibule
MK_KaiN napsal:
310_cibule napsal:
pak jsem to musel tak asi týden žehlit Úsměv


To jako doma u manželky, jó? Hmmm..... Šklebící se


Moje žena má náhodou Fučiho ráda. Někdy si přese mne vyměňují pozdravy a různé komplimenty.

Onehdá jí Fuči poslal fotografii. Ne svojí, ale Prillera, což jí velmi potěšilo.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
1stCL_Jamamoto
účastnil jsem se této mise. Fuči se dostal do souboje s několika P-38 v rámci kterého byl nucen vyskočit. Následně přiletěl Spitfire, který jej již na padáku bezostyšně zastřelil. To je vše, co o tom vím. Podle času to vypadá na LLM_FW68 který byl v tu chvíli jediný pilotovatelný Spit ve vzduchu.
 
1stCL Pepan
Naposledy sem s Fučidou letěl v pátek - nasral mě tak nehorázně že sem mu to prostě musel udělat!!!. Sám si lítá vždycky krytej nějakým joudou (dříve Já teď Cába) ten mu utírá prdel a on si sestřeluje jedno éro za druhým. Já už ho prokouknul dávno celou tu jeho zrůdnou taktiku - vůbec ho nezajímá cíl mise - na bombry sere stejně tak potom na svojí dvojku a pak se vytahuje tím že má světovej strejk - dyť to už musí být do očí bijící - tohle dokáže každej jouda. Jenže mě došla trpělivost!!! - on má teď totiž Cábu a na mě úplně sere!!! - normálně natvrdo mě nechal dvakrát zasebou v pátek chcípnout - no co byste udělali na mém místě???? Už dávno sem chtěl odejít od 1stCL ale pár lidí mě tam přecijen drželo. No tak sem se nasral a šel s nickem LLM_FW68 do mise sám za ruďochy - dloho sem na tuhle příležitost čekal a dostal šanci v ideální konfiguraci Spit IXe proti Mičudovi v g6 tohle musí vzládnout i neandrtálec. Hezky sem si počkal jak je P38 čky začnou načínat (uvažte jaký sou to lamy když nezvládaj souboje s P38 čkama a pak se tady prsí světovým strejkem - sráč jeden:-) Prvního sem si vychutnal Cábu - jak se mrsknul na padáku tak se ve mě rozprostilo takové příjemné teplo - sráč jeden - nejdřív se odemně nechá učit jak lítat přisere si to do letky jako totál lama ( a to ho tam ještě natáhnu já!!!) a pak mě bez jedinýho slova vyšoupne od Fučidy (teď už toho teda nelituju - ale má co si zasloužil!!!). Pak sem si řekl chtělo by to toho manachrovanho kreténa ještě sejmout to bych si snad cvrnknul do trenek!!! sejmout je tak jedním vrzem - to by byla lábuž ... Nedodvedete si představit jak mi zablejsklo v očích když sem viděl že je načnutej - hezky sem si zaparkoval se Spitíkem za ten jeho rozstřílenej krám a jak vyskočil začal sem do něj šít jak zběsilej - přesto že je IXtka hodně blbuvzdorná dělalo mi trošku problém se pořádně trefit - já se v ten moment popadal za břicho když sem si ho vybavil na TS jak tam řve jak podsvinče - já se fakt hoši málem pochcal. Když padnul čekal sem nějakou jeho nabubřelou hlášku na chatu - to hoši netrvalo ani minutu a už se ozval tšen jeho vrchol ješitnosti - jesli prej sem na to teda hrdej?!? - to si kurva piš Fučido že sem na to patřičně hrdej!!! tohle byl totiž kurva zásek vojebat vás takhle oba najednou!!! - konečně sem vám ten nehoráznej komplot proti mě pořádně osladil - máš co sisi zasloužil!!! Lituju toho že sem se vůbec do tý vaší zasraný bandy někdy dostal. Cába až tam budeš tak dlouho jako já tak mě teprv pochopíš - je mi jasný že se teď na mojí hlavu sesype hromada vašich rádoby |"morálních" posměšků, výčitek, narážek, opovrženích a kdovíčeho ještě - jenže já vám na to seru! když vy serete na mě!!! - kdo má trochu inteligence ví moc dobře co ste za bandu ubožáků co akorát všechno vochcávaj a maj o sobě hooodně vysoké mínění - věřím že mě sposta lidí tady z SVK pochopí a v pohodě si s nima zalítám - už vás dávno nepotřebuju a zároveň vámi silně pohrdám - vím líp než kdokoliv jinej co ste zač!!!
S!!! vy utrápená bando usmrknaců

Už nikdy více 1stCL/Pepan!!!!

Odteďka pro všechnu jen a jedině PEPAN!!!
 
Jirka
LLM_FW68 má dokonce dva chute killy - Caba a Fuči


07:18:00 I_JG77100(0) seat occupied by 1stCL/Fucida at 54313.727 102217.45
...
07:18:00 146Squadron100(0) seat occupied by LLM_FW68 at 111269.2 113713.516
...
07:18:00 I_JG77102(0) seat occupied by (E)CL/Caba at 54313.727 102153.055
...
07:46:24 I_JG77102(0) was killed in his chute by 146Squadron100 at 77293.38 143900.1
...
07:47:58 I_JG77100(0) was killed in his chute by 146Squadron100 at 79718.27 141117.92

http://war.by-air..._19763.log
Upravil/a Jirka dne 05-03-2007 17:57
 
310_cibule
1stCL Pepan napsal:
Naposledy sem s Fučidou letěl v pátek

.....

Už nikdy více 1stCL/Pepan!!!!
Odteďka pro všechnu jen a jedině PEPAN!!!


Nick, Pépi, eště změnit nick. A avatar. Zapomněls. Úsměv
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
3BAP_Cassius Chaerea
Proč to nemá teda ve statistice ten LLM_PepanMrknutí, to snad sníží nějakej ten index FP a má ho tam vytetovanýho ve statistice ten dotyčnej pilot.
 
Jirka
Čéeče Pepane, jeden by ti i věřil. Šklebící se
 
Lekk
Tady máš odpověd ofiko:
http://war.by-air...e=LLM_FW68
 
Panek
Je to smutné, ale zabít někoh na padáku 3 vteřini po výskoku je na hlubokou diskuzi.

Zeptal bych se adminů, jestli tam nemaj nějakou časovou toleranci.
 
clone9cz
me se taky nezda, ze by mel Pepan naky znamy, ktery by ho do ty cinsky letky svedli prihlasit Úsměv
 
http://www.wwii-illusion.net
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,688,132 návštěv