September 28 2024 08:13:45
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 13

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Kapitán Galland
doktorkop
Mluvit o fair-play v souvislosti z válkou mi přijde minimálně trochu přemrštěné
 
WT_Horrido
This isn't dueling pistols at dawn, this is war. You never wanna fight fair. You wanna sneak up behind your enemy, and club 'em over the head.

Cpt. Starbuck Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
ZVP_flanker_cz
Bože můj,Havel měl rech láska zvítězila nad lží a nenávistí Cool přijedou tanky a vosrdíčkujou nás k smrti CoolMrknutí
vodteď láduju extra tvrdym žaludem Mrknutí
 
zajaczik
ježíš.. sem tu rozpoutal úplnou válku na jiné téma :-D
 
LEON_CZ
doktorkop napsal:
Mluvit o fair-play v souvislosti z válkou mi přijde minimálně trochu přemrštěné


Ty jsi asi neviděl Red Barona, jak tam frajer Manfréd péroval svýho bráchu, potom co zvulchoval přistávající kouřící letadlo, co? Šklebící se Richthofen: ,,Jsem si dobře vědom, že jsme ve válce. Ale přesto ji můžeme vézt slušně !!!" Vyděšený Šklebící se
Upravil/a LEON_CZ dne 20-02-2010 16:11
 
http://www.virtualnipilot.cz/
Vilik
Vždyt tady neni o čem diskutovat. Pilot na padáku je taky nepřítel, takže se po něm střílí. Ve šturmu to vidíte na vlastní oči. AA střílej jak diví.Šklebící se
 
Charl-Y
Vilik napsal:
Vždyt tady neni o čem diskutovat. Pilot na padáku je taky nepřítel, takže se po něm střílí. Ve šturmu to vidíte na vlastní oči. AA střílej jak diví.Šklebící se

Jsem tu registrovanej krátce,ale tohle mě fakt ser. AA střílej protože je to poč a jeho algoritmus je střílej na nepřítele co je ve vzduchuNaštvanýdále otevření padáku nelze ovládat(v reálu piloti otvírali padák co nejníž to šlo hlavně na východní frontě).Pochopím že za války někteří slaboduší jedinci bez kousku cti na padáky stříleli a bylo to běžné hlavně u bolševiků a každej takovej je jen ubohej posera.Měl jsem pocit že virtuální lítání je o něčem trošku jiném než je vraždění pilotů na padáku!Když už jsem ho jednou sestřelil tak tak ho sundám znova a nepotřebuju střílet na padák.
 
Hoper
hele, Charl-Y, je zvláštní, že na střílení na padáku si "stěžovali" Japíci (viz např. Gendův meč)
A amíkům to vydrželo i do Koreje... (viz Lovec od Kramarenka)

a z toho, co se psalo lze usoudit, že amíci se tím jen bavili...


jinak kolikrát tě kdo sejmul na padáku ? z pilotů ??
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
LEON_CZ
Ty sis kupoval Hopere Gendův meč? Jaký máš z tý knihy pocit? Já ji kupoval s obrovským očekáváním, ale měl jsem po prvním přečtení pocit naprosto vyhozenejch 550 kč Šklebící se
 
http://www.virtualnipilot.cz/
CSL1_Vonty
Precetl sem - Japonci sou tragickyy a mam pocit ze z tech amiikuu byli hodne vysranyy ( i autori ) kapitoly konci stylem - " Byl to uspech sestrelili sme dva hellcaty pri ztrate pouze 6 nasich Sidenu" Cool , na konci hezka pasaz , jak tam nalili americkej benzin a ze sidenu byl zavodak .
 
http://www.czletka.zde.cz/
cyberolas
Jakýpak AA (asi má být AI) střílí do padáků? Tohle přece vyřešil pack 4.09! A nebo modovaná inteligence a je to. Já si rozhodně nemohu stěžovat. AI proti mě dokonce taktizuje (rozdělení dvojice, žádné sudy, nůžky jako hrom a hlavně využívání výhod letadla, třeba u Ki-27, to je akrobacie jako hrom...)
 
1stCL_Novotny
Hopříku zaraž to rouhání! Mrknutí
 
Hoper
no, pokud máš na mysli toho Gendu, tak až na to "ustrašení" má Vonty tak nějak pravdu :(

sebevědomí byli ti ti amíci, kteří něco sestřelili (ovšem některé pasáže, pokud jsou pravdivé, naznačují, že buď uměli střílet jak bejk nebo měli kliku jak kráva...)
a při jejich počtech si troufám tvrdit, že skutečně schopných jich tam bylo "pár" (tak jako kdekoliv jinde)
jenže měli od začátku vtloukanou nějakou taktiku a té když se drželi, tak měli japs smolíka - i taková 343, kde měl Genda snahu o nějaké skupinové létání a taktiky, vydržela pohromadě jen do prvního střetu, maximálně útoku. Pak se kluci dost často rozpadli a amíci si je už podávali
a nerad to říkám, ale čekal jsem, že budu číst - "hrdinný osamělý Japonec se postavil stovce nedržených Američanů a všechny je sestřelil" a místo jsem četl - "zezadu po mně pálil Japonec, tak jsem se otočil, vystřelil a sejmul ho"....

ale jinak si nemyslím, že to byly vyhozený peníze, to zas ne :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
WT_Horrido
Mimo českého překladu, za který by dotyčný zasloužil přetáhnou katanou přes pupek.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Chaindler
Charl-Y napsal:
Vilik napsal:
Vždyt tady neni o čem diskutovat. Pilot na padáku je taky nepřítel, takže se po něm střílí. Ve šturmu to vidíte na vlastní oči. AA střílej jak diví.Šklebící se

Jsem tu registrovanej krátce,ale tohle mě fakt ser. AA střílej protože je to poč a jeho algoritmus je střílej na nepřítele co je ve vzduchuNaštvanýdále otevření padáku nelze ovládat(v reálu piloti otvírali padák co nejníž to šlo hlavně na východní frontě).Pochopím že za války někteří slaboduší jedinci bez kousku cti na padáky stříleli a bylo to běžné hlavně u bolševiků a každej takovej je jen ubohej posera.Měl jsem pocit že virtuální lítání je o něčem trošku jiném než je vraždění pilotů na padáku!Když už jsem ho jednou sestřelil tak tak ho sundám znova a nepotřebuju střílet na padák.


Milý nadčloveku, já kdybych byl na jakekoliv fronte proti Německu, tak po němcích střílím kdekoliv a jakkoliv, padák nepadák, protože to je nepřítel, jenž si za své skutky nic jiného než smrt nezaslouží. Toliko k valce a tebou zminenych "slabodusich" jedincich.
 
WT_Horrido
A poznáš pak ještě rodíl mezi sebou a těmi kdo si za své skutky zaslouží smrt?
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
MK_KaiN
A opět ti strašní a zlý Němci! Fuuuj, hanba Němcům za jejich činy, za činy jejich otců, dědů, pradědů, prapradědů, a tak dál. A tak dál. Úsměv
 
1stCL_Fucida
MK_KaiN napsal:
A opět ti strašní a zlý Němci! Fuuuj, hanba Němcům za jejich činy, za činy jejich otců, dědů, pradědů, prapradědů, a tak dál. A tak dál. Úsměv


Tak to jsem asi už fakt v prdeli Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Chaindler
WT_Horrido napsal:
A poznáš pak ještě rodíl mezi sebou a těmi kdo si za své skutky zaslouží smrt?


v případě WWII je ten rozdíl myslím zcela zřetelný.
Lidi, co nějakým způsobem nacisty obhajují opravdu nechápu. Kdyby němci měli dost času, tak Češi, kteří by se nehodili pro germanizaci, skončili ve stejných "přesídlovaích" táborech jako Židi.
Upravil/a Chaindler dne 22-02-2010 15:55
 
ZVP_flanker_cz
MK_KaiN napsal:
A opět ti strašní a zlý Němci! Fuuuj, hanba Němcům za jejich činy, za činy jejich otců, dědů, pradědů, prapradědů, a tak dál. A tak dál. Úsměv


Co na tohle říct,no zas máš recht CoolCoolCoolCool
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,684,073 návštěv